امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۴:۳۱ PM
اختصاصی
انتقاد شاعری نماینده شرق مازندران از اعلام وصول طرح مازندران غربی در گفتگو با عبارت:

اجازه تجزیه مازندران را نمی‌دهیم / این خیانت به یکپارچگی و هویت استان است / همان ها که جلوی منطقه آزاد را گرفتند حالا پروژه جدید را کلید زده‌اند

محمد علی شاعری+عبارت
    -     کد خبر: 44629
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۸/۱۳|۱۹:۰۷
سرویس : سیاست >> مجلس
علی محمد شاعری نماینده شرق مازندران و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس درباره طرح مازندران غربی و اعلام وصول آن در مجلس گفت: به جز دو نفر که شوی انتخاباتی راه انداخته‌اند هیچیک از نمایندگان مازندران و شمال کشور این طرح را قبول ندارند و این طرح خلاف برنامه ششم توسعه و اصل ٧۵ قانون اساسی کشور است.

عبارت - گروه سیاسی : علی محمد شاعری نماینده شرق مازندران و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس درباره طرح مازندران غربی و اعلام وصول آن در مجلس گفت: به جز دو نفر که شوی انتخاباتی راه انداخته‌اند هیچیک از نمایندگان مازندران و شمال کشور این طرح را قبول ندارند و این طرح خلاف برنامه ششم توسعه و اصل ٧۵ قانون اساسی کشور است.

شاعری طرح این مسئله را خیانت به مردم مازندران دانست گفت : مازندران هویتی یکپارچه با فرهنگی دیرین دارند و آقایان بدانند ما اجازه این خیانت و تجزیه را نخواهیم داد.

نماینده شرق مازندران اظهار داشت: این یک حرکت انتخاباتی بی معنا و نادرست بود و همان کسانی که نگذاشتند منطقه آزاد مازندران به سرانجام برسد و امیرآباد علیرغم همه داشته هایش در این حوزه مسکوت بماند حالا پروژه جدیدی را کلید زده‌اند و حرف های آنها درباره وحدت و همدردی و اینها فریبی بیش نیست.

وی در پایان خطاب به مردم مازندران گفت : مطمئن باشید نمایندگان شما اجازه نمی‌دهند عده ای معدود با هدفی خاص وحدت شما را از بین ببرند و سرزمین مادری تان را تجزیه کنند.

اخبار مرتبط
عدم احراز صلاحیت علی‌محمد شاعری نماینده شرق مازندران قطعی شد بزرگترین بیمارستان شرق مازندران را بهتر بشناسید دو پیشنهاد جالب شاعری برای جایگزینی طرح انتقال آب دریای خزر/ قول نماینده شرق مازندران به مردم استان های شمالی وقتی نامه رهبری در خصوص بنزین آمد ما تبعیت کردیم / از تلاش های جهادی استاندار در سیلاب اخیر ممنونم/ اجازه ندهید افزایش قیمت بنزین روی قیمت ها تاثیر بگذارد لقمه ی آماده دولت برای نمایندگان / حالا همه ی نگاه ها به راهرو های بهارستان است /مازندرانی ها چشم انتظار شکستن طلسم منطقه آزاد لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد موج جدید پوپولیست در نزدیکی انتخابات / ادوارد دست قیچی دوباره بیرون آمد / امروز اعلام وصول فردا اعلام حضور از تظاهرات پرینت های A۴ تا فریاد دسته جمعی در جایگاه هیئت رئیسه هفت نفری که عجله ندارند رابطه بهارستانی ها با شفافیت / آنکه گفت آری آنکه گفت نه!

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو