امروز : یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت : ۵:۵۶ PM
اختصاصی
انتقاد شاعری نماینده شرق مازندران از اعلام وصول طرح مازندران غربی در گفتگو با عبارت:

اجازه تجزیه مازندران را نمی‌دهیم / این خیانت به یکپارچگی و هویت استان است / همان ها که جلوی منطقه آزاد را گرفتند حالا پروژه جدید را کلید زده‌اند

محمد علی شاعری+عبارت
    -     کد خبر: 44629
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۸/۱۳|۱۹:۰۷
سرویس : سیاست >> مجلس
علی محمد شاعری نماینده شرق مازندران و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس درباره طرح مازندران غربی و اعلام وصول آن در مجلس گفت: به جز دو نفر که شوی انتخاباتی راه انداخته‌اند هیچیک از نمایندگان مازندران و شمال کشور این طرح را قبول ندارند و این طرح خلاف برنامه ششم توسعه و اصل ٧۵ قانون اساسی کشور است.

عبارت - گروه سیاسی : علی محمد شاعری نماینده شرق مازندران و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس درباره طرح مازندران غربی و اعلام وصول آن در مجلس گفت: به جز دو نفر که شوی انتخاباتی راه انداخته‌اند هیچیک از نمایندگان مازندران و شمال کشور این طرح را قبول ندارند و این طرح خلاف برنامه ششم توسعه و اصل ٧۵ قانون اساسی کشور است.

شاعری طرح این مسئله را خیانت به مردم مازندران دانست گفت : مازندران هویتی یکپارچه با فرهنگی دیرین دارند و آقایان بدانند ما اجازه این خیانت و تجزیه را نخواهیم داد.

نماینده شرق مازندران اظهار داشت: این یک حرکت انتخاباتی بی معنا و نادرست بود و همان کسانی که نگذاشتند منطقه آزاد مازندران به سرانجام برسد و امیرآباد علیرغم همه داشته هایش در این حوزه مسکوت بماند حالا پروژه جدیدی را کلید زده‌اند و حرف های آنها درباره وحدت و همدردی و اینها فریبی بیش نیست.

وی در پایان خطاب به مردم مازندران گفت : مطمئن باشید نمایندگان شما اجازه نمی‌دهند عده ای معدود با هدفی خاص وحدت شما را از بین ببرند و سرزمین مادری تان را تجزیه کنند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

یکی از نمایندگان فعلی ساری رای نمی‌آورد/ شايعه ردصلاحیت برای تخریب رقیب است

کدام مسئولان ارشد جمهوری اسلامی ایران ثروتشان را علنی کردند / از عباس آخوندی تا محمدباقر قالیباف

مهناز افشار از یاسین رامین طلاق گرفت

آرشیو