امروز : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۳۶ PM
اختصاصی
نیاز آذری نماینده بابل در گفتگوی اختصاصی با عبارت:

همه به مازندران یکپارچه می‌اندیشیم / جدایی گلستان از مازندران باید درس عبرت ما باشد / نمایندگان مازندران به شدت با تجزیه استان مخالفند

حسین نیاز آذری+عبارت
    -     کد خبر: 44631
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۸/۱۳|۲۰:۰۳
سرویس : سیاست >> مجلس
حسین نیاز آذری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با عبارت با انتقاد از طرح ایجاد استان مازندران غربی گفت : ما همه به مازندران یکپارچه می‌اندیشیم و اجازه تجزیه مازندران را به هیچ کسی نمی‌دهیم.

عبارت - گروه سیاسی: حسین نیاز آذری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با عبارت با انتقاد از طرح ایجاد استان مازندران غربی گفت : ما همه به مازندران یکپارچه می‌اندیشیم و اجازه تجزیه مازندران را به هیچ کسی نمی‌دهیم.

وی با بیان اینکه در مورد جدا شدن گلستان هم همان زمان من مخالف بودن گفت: آن جدایی هم نه به نفع مازندران شد و نه گلستان زیرا استان بزرگ همواره پتانسیل بیشتری برای توسعه دارد.

نیاز آذری افزود: به جای طرح این مسائل باید تلاش شود که دولت خدمات بیشتری ارائه کند، مثلا اختیارات فرمانداران را در غرب افزایش دهد، راحش جدا کردن و تکه پاره کردن استان نیست.

نماینده بابل در در پایان با بیان اینکه مردم نگران نباشند تاکید کرد: این طرح ایرادات اساسی قانونی دارد و به نظر می‌رسد روشی برای جلب آرا در آستانه انتخابات باشد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو