امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۲۲ PM

جشنواره تئاتر استانی، رویداد بزرگ هنری

۱
    -     کد خبر: 44712
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۸/۱۴|۱۰:۰۸
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران: کیفیت آثار راه یافته به جشنواره تئاتر مازندران بسیار مطلوب است.

عبارت : حسین حسن نژاد معاون سیاسی و اجتماعی استانداری مازندران در جلسه هماهنگی برگزاری سی و یکمین جشنواره تئاتر مازندران با حضور مدیران ستادی معاونت، مدیرکل فرهنگ مازندران، دبیر جشنواره و فرماندارانی که آثار شهرستان شان برگزیده شده‌ بر ضرورت حمایت از جشنواره توسط دولت تاکید کرد و گفت: رونق فرهنگ و هنر به کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش نشاط عمومی می‌انجامد و دولت در این مسیر ثابت قدم است.

 

حسین حسن معاون سیاسی و اجتماعی استانداری مازندران در جلسه هماهنگی برگزاری سی و یکمین جشنواره تئاتر مازندران  با حضور مدیران ستادی معاونت، مدیرکل فرهنگ مازندران، دبیر جشنواره و فرماندارانی که آثار شهرستان شان برگزیده شده‌ بر ضرورت حمایت از جشنواره توسط دولت تاکید کرد و گفت: رونق فرهنگ و هنر به کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش نشاط عمومی می‌انجامد و دولت در این مسیر ثابت قدم است.

 

رئیس شورای اطلاع رسانی مازندران افزود: حضور استاندار مازندران در اجرای تئاتر بازخورد مثبتی در میان جامعه هنری داشت و این مسئله باید توسط فرمانداران در همه شهرستان ها تکرار شود و به امری مرسوم بدل گردد.

حسن نژاد با اعلام حمایت استانداری مازندران از برگزاری جشنواره تئاتر مازندران برای تامین بخشی از بودجه این رویداد فرهنگی بین فرمانداران حاضر تقسیم مسئولیت کرد. همچنین هماهنگی های لازم جهت اسکان و پذیرایی از هنرمندان برگزیده بعمل آمد.

 

عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در حاشیه این جلسه با قدردانی از توجه استاندار و معاونت اجتماعی استانداری کیفیت و کمیت این دوره از جشنواره را کم نظیر دانست و گفت: آثار ارائه شده در حد بسیار مطلوبی هستند و امسال برخلاف همیشه برای همه گروه ها تا پایان جشنواره اسکان در نظر گرفته شده تا در حال و هوای این رویداد قرار بگیرند و تجربه هنری را درک کنند.

 

سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران از  ٢٠ تا ٢٣ آبانماه به میزبانی ساری برگزار خواهد شد. ١٢ اثر منتخب ۴ روز در برابر تماشاگران به اجرا خواهند پرداخت و نهایتا دو گروه به جشنواره تئاتر فجر راه خواهند یافت.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال