امروز : سه شنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۸ ساعت : ۱۰:۲۹ PM

جولان قیمت‌ها در بازار خودروهای داخلی

خودرو + عبارت
    -     کد خبر: 44734
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۸/۱۵|۱۴:۱۴
سرویس :
افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو در حالی ادامه دارد که این بازار با رکودی سخت و سنگین مواجه شده است.

عبارت: امروز نرخ سمند ال ایکس به ۸۰ میلیون تومان رسید که نسبت به روز گذشته افزایشی برابر با ۷۰۰ هزار تومان را نشان می‌دهد. دنا که دیروز با نرخ ۱۰۹ میلیون تومان فایل شده بود، امروز افزایشی دو میلیون تومانی را تجربه کرد و این خودرو با نرخ ۱۱۱ میلیون تومان برای فروش از سوی آگهی‌دهندگان نرخ خورد. نرخ پژو ۲۰۶ تیپ دو نیز با افزایشی یک میلیون تومانی به ۸۵ میلیون تومان رسید. سایر خودرو‌های برند پژو نیز افزایشی در حدود یک میلیون تومان را تجربه کردند. نرخ پژو پارس از ۹۷ میلیون و دویست هزار تومان به ۹۸ میلیون تومان افزایش یافته است.

در عین حال هر دستگاه پراید که این روز‌ها مرز روانی ۵۰ میلیون را پشت سر گذاشته است، با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی نرخ به ۵۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید. سایپا ۱۳۱ نیز از ۴۶ میلیون و دویست هزار تومان به ۴۷ میلیون تومان رسید و در نتیجه ارزان‌ترین خودرو‌های بازار نیز با رشد نرخ مواجه شدند.

قیمت تیبا، اما افزایشی قابل توجه را شاهد بود به طوری که نرخ هر دستگاه تیبا از ۵۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به ۵۷ میلیون تومان رسید تا افزایشی یک میلیون و پانصد هزار تومانی در بازار این خودرو ثبت شود. نرخ ساینا نیز با رسیدن به ۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایشی یک میلیون تومانی را تجربه کرد. نرخ تیبا دو که پیش‌تر نیز رشدی قابل توجه را تجربه کرده بود بار دیگر افزایشی ۵۰۰ هزار تومانی را تجربه کرد تا نرخ ۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای آن ثبت شود. این خودرو حالا در آستانه ۶۰ میلیون تومان قرار گرفته است./رویداد۲۴

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

یکی از نمایندگان فعلی ساری رای نمی‌آورد/ شايعه ردصلاحیت برای تخریب رقیب است

کدام مسئولان ارشد جمهوری اسلامی ایران ثروتشان را علنی کردند / از عباس آخوندی تا محمدباقر قالیباف

مهناز افشار از یاسین رامین طلاق گرفت

جنجال در جلسه شورای شهر ساری با اخراج نیروها توسط شهردار

آرشیو