امروز : پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۵۰ AM

جانمایی ۸۰ غرفه در نمایشگاه مطبوعات مازندران

عباس زارع + عبارت
    -     کد خبر: 45154
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۸/۲۰|۱۳:۴۴
زارع از برپایی نمایشگاه مطبوعات مازندران از ۲۶ آبان ماه تا اول آذرماه سال جاری در مجموعه نمایشگاهی شرکت آرین سینا ساری خبر داد و گفت: هرروز یک کلاس آموزشی با سرفصل‌هایی نظیر نقد منصفانه با حضور استادانی از تهران در نمایشگاه برگزار خواهد شد.

عبارت : «عباس زارع» امروز (۲۰ آبان ماه) در نشست خبری اولین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران ضمن قدردانی از مسئول بسیج رسانه استان مازندران برای برگزاری این جشنواره در استان، اظهار کرد: فعل برگزاری این جشنواره‌های تخصصی ویژه اصحاب رسانه شایسته تقدیر است اما برگزارکنندگان جشنواره باید در اندیشه بازنشر تولیدات رسانه‌ها در بطن جامعه باشند.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بابیان اینکه تلاش داریم نمایشگاه مطبوعات را در حاشیه برپایی نمایشگاه استانی کتاب داشته باشیم، افزود: این نمایشگاه از ۲۶ آبان ماه تا اول آذرماه سال جاری در مجموعه نمایشگاهی شرکت آرین سینا واقع در جاده فرح‌آباد ساری برپا می‌شود.

 

وی بابیان اینکه ۸۰ غرفه برای حضور رسانه‌ها در این نمایشگاه تدارک دیده‌شده است، یادآور شد: تاکنون ۷۰ رسانه در بخش محلی و ملی برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کردند.

 

زارع از برگزاری نشست‌های خبری با حضور مدیران ارشاد استان در حاشیه این نمایشگاه خبر داد و گفت: هرروز یک کلاس آموزشی با سرفصل‌های مختلف نظیر نقد منصفانه با حضور استادانی از تهران در نمایشگاه مطبوعات مازندران برگزار خواهد شد.

 

وی بابیان اینکه نماینده ولی‌فقیه در مازندران، استاندار و معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای آئین افتتاحیه این نمایشگاه دعوت دارند، افزود: نمایشگاه یک‌شنبه ساعت ۱۴ گشایش می‌یابد./ روابط عمومی ارشاد مازندران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال