امروز : پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۹:۴۲ PM

بهترین خودرو‌های دست دوم با بودجه ۶۰ تا ۷۰ میلیونی

خودرو + عبارت
    -     کد خبر: 45172
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۸/۲۱|۱۵:۲۷
پژو ۲۰۶، پژو پارس، پژو ۴۰۵، سمند، رانا یا حتی ریو و زانتیا را می‌توانید از بازار خودرو‌های دست دوم با بودجه‌ای در حد ۶۰ تا ۷۰ میلیون تومان بخرید. تصمیم‌گیری با شماست که سراغ مدل‌های قدیمی و کارکرده ماشین‌های خوب بروید یا مدل‌ها جدید و کم‌کارکرد را انتخاب کنید

عبارت : اگر با بودجه ۶۰ تا ۷۰ میلیونی به بازار خودرو‌های دست دوم بروید، می‌توانید مدل‌های ۹۵ به بعد پژو ۲۰۶، پژو ۴۰۵ و سمند را به راحتی بخرید. برای خرید پژو پارس دست دوم باید به مدل‌های قدیمی‌تر رضایت دهید. از جمله دیگر گزینه‌های موجود در بازار خودرو‌های دست دوم با بودجه ۶۰ تا ۷۰ میلیونی می‌توان به ریو مدل ۹۰ و زانتیا مدل ۸۶ اشاره کرد. باید توجه داشته باشید که با بودجه ۷۰ میلیونی علاوه بر خودرو‌های دست دوم، می‌توانید سراغ ماشین‌های صفرکیلومتر مثل پراید، تیبا، کوییک دنده‌ای، ساینا و وانت آریسان هم بروید. اگر بودجه‌تان بین ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومان است، بهتر است گزارش بهترین خودرو‌های دست دوم با بودجه ۵۰ تا ۶۰ میلیونی را بخوانید. اگر دنبال خرید خودرو دست دوم با بودجه ۳۰ تا ۵۰ میلیونی هستید، راهنمای خرید خودرو دست دوم با بودجه ۵۰ میلیونی می‌تواند برایتان مفید باشد و اگر بودجه‌تان کمتر از ۳۰ میلیون تومان است، راهنمای خرید خودرو دست دوم با بودجه کمتر از ۳۰ میلیون تومان را بخوانید.

شرایط پژو ۲۰۶ دست دوم با بودجه ۷۰ میلیونی
مدل‌های ۹۵ تا ۹۷ پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به راحتی با بودجه ۷۰ میلیونی پیدا می‌شوند. کارکرد آن‌ها هم تقریبا رقم معقولی دارد. البته مدل‌های جدیدتر به نسبت زمانی که از تولیدشان گذشته، کارکردشان کمی بالاست. برای مثال یک پژو ۲۰۶ مدل ۹۷ با کارکرد ۴۳ هزار کیلومتر، سفیدرنگ و بدون خط و خش با ۷۰ میلیون تومان آگهی شده. کارکرد ۴۳ هزار کیلومتری برای خودرویی که تنها یک سال از تولید آن می‌گذرد، بالا است. به جای آن می‌توان سراغ مدل‌های قدیمی‌تر با کارکرد پایین‌تر رفت. برای مثال یک فروشنده پژو ۲۰۶ تیپ ۲ خود را با قیمت ۶۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان آگهی کرده است. این خودرو مدل ۹۵ است و در سه سالی که از تولید آن گذشته، ۳۹ هزار کیلومتر راه رفته و نشان می‌دهد صاحب آن زیاد از ماشین کار نکشیده. این پژو ۲۰۶، سفید و بدون رنگ است.

اگر دنبال خرید پژو ۲۰۶ تیپ ۵ می‌گردید، باید به مدل‌های ۹۳ رضایت دهید. چراکه عموما با بودجه ۷۰ میلیونی نمی‌توان سراغ مدل‌های جدیدتر رفت. مگر اینکه تصادف کرده باشند یا ارقام کارکردشان بالا باشد. برای همین بهتر است به همان مدل‌های قدیمی اکتفا کنیم. یک فروشنده پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۹۳ خود را با قیمت ۶۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان آگهی کرده. این پژو در پنج سالی که از تولید آن گذشته، ۵۷ هزار کیلومتر راه رفته که به نسبت عمر ماشین، رقم بالایی به نظر نمی‌رسد.
شرایط پژو ۴۰۵ GLX دست دوم با بودجه ۷۰ میلیونی
بودجه ۷۰ میلیونی برای خرید پژو ۴۰۵ GLX بنزینی دست دوم، اما در حد صفر کافی است. با این بودجه می‌توان سراغ پژو ۴۰۵ GLX مدل ۹۶ و ۹۷ رفت. برای مثال یک فروشنده، پژو ۴۰۵ GLX مدل ۹۶ خود را با قیمت ۶۵ میلیون تومان آگهی کرده است. این خودرو در دو سالی که از تولیدش می‌گذرد تنها ۱۵ هزار کیلومتر راه رفته و گزینه مناسبی به نظر می‌رسد. خاکستری رنگ است و یک بار سر از صافکاری درآورده، اما بدنه‌اش بدون رنگ باقی مانده.

اگر بخواهید سراغ پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز بروید، باید به مدل‌هایی که کمی قدیمی‌تر هستند رضایت دهید. مثلا یکی از گزینه‌ها مربوط یک مورد پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز مدل ۹۵ است که با قیمت ۶۵ میلیون تومان آگهی شده. این خودرو در سه سالی که از تولیدش گذشته، ۳۳ هزار کیلومتر راه رفته که رقم قابل قبولی به نظر می‌رسد.
شرایط پژو پارس دست دوم با بودجه ۷۰ میلیونی
پژو پارس دست دوم مدل ۹۳ و ۹۴ عموما در بازه ۶۰ تا ۷۰ میلیون تومان قیمت دارد. این خودرو‌ها عموما در حدود ۵۰ هزار کیلومتر راه رفته‌اند. توجه داشته باشید که با این بودجه می‌توان سراغ مدل‌های جدیدتر هم رفت، اما مدل‌های ۹۵ و ۹۶ که با این قیمت فروخته می‌شوند، عموما خودو‌هایی هستند که بدنه آن‌ها کلی رنگ دارد یا کارکرد آن‌ها به ارقام بالایی رسیده است. یکی از بهترین گزینه‌ها برای بودجه ۷۰ میلیونی، یک مورد پژو پارس LX مدل ۹۴ است که در چهار سال گذشته حدود ۵۱ هزار کیلومتر راه رفته و یک ماشین خانگی به حساب می‌آید. رنگ بدنه کاربنی مشکی است و بیمه آن در چهار سال اخیر تخفیف کامل دارد.
شرایط سمند دست دوم با بودجه ۷۰ میلیونی
بودجه ۷۰ میلیونی برای خرید سمند LX مدل ۹۶ و ۹۷ کافی به نظر می‌رسد. باید توجه داشته باشید که مدل‌های صفرکیلومتر سمند LX در بازار با قیمت ۸۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند. یکی از گزینه‌های پیش رو برای خرید سمند LX دست دوم با بودجه ۷۰ میلیونی، یک مورد مدل ۹۶ است که در دو سال که از تولید آن گذشته، حدود ۲۲ هزار کیلومتر راه رفته که رقم قابل قبولی به نظر می‌رسد. فروشنده می‌گوید برای خودرو رینگ اسپرت و لاستیک نو خریده، روکش صندلی و کفپوش را عوض کرده و روکش فرمان و دوربین دنده عقب برای آن نصب کرده است. این خودرو با قیمت ۶۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان آگهی شده و اعتبار بیمه‌نامه آن رو به اتمام است. با این حساب تا آخر ماه باید خودتان را برای هزینه تمدید بیمه شخص ثالث آماده کنید.
شرایط ریو دست دوم با بودجه ۷۰ میلیونی
کیا ریو مونتاژ مدل ۹۰ یکی از گزینه‌های نسبتا مناسب برای خرید خودرو دست دوم با بودجه ۶۰ تا ۷۰ میلیونی به نظر می‌رسد. یک فروشنده ریو مدل ۹۰ خود را با قیمت ۶۰ میلیون تومان آگهی کرده است. این ریو مشکی در هشت سالی که از تولیدش می‌گذرد، حدود ۷۵ هزار کیلومتر راه رفته که نسبت به عمر آن رقم قابل قبولی به نظر می‌رسد. فروشنده در توضیحات آگهی می‌گوید برای ماشینش لاستیک نو خریده و روکش صندلی، شیشه نو و دزدگیر گذاشته است.
شرایط زانتیا دست دوم با بودجه ۷۰ میلیونی
زانتیا دست دوم یکی از گزینه‌هایی است که می‌توان با بودجه ۷۰ میلیونی سراغ آن رفت. البته باید توجه داشته باشید که در این صورت باید خودتان را برای کارکرد‌های بالای ۱۰۰ هزار کیلومتر اماده کنید، چراکه صرفا زانتیا دهه هشتاد را می‌توان با این بودجه خرید. بهترین گزینه‌هایی که می‌توان با بودجه ۷۰ میلیونی پیدا کرد، زانتیا مدل ۸۶ است. یک فروشنده زانتیا خود را با قیمت ۶۸ میلیون تومان آگهی کرده است. این خودرو در ۱۰ سالی که از تولید آن گذشته حدود ۱۴۰ هزار کیلومتر راه رفته و در صورت خرید آن احتمالا خرج زیادی روی دستتان خواهد گذاشت. فروشنده می‌گوید بدنه ماشین بدون رنگ است. از نظر فنی هم سالم به نظر می‌رسد. البته همه فروشنده‌ها این عبارت را برای فروش خودرو دست دوم خود استفاده می‌کنند./ فرارو

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

یکی از نمایندگان فعلی ساری رای نمی‌آورد/ شايعه ردصلاحیت برای تخریب رقیب است

کدام مسئولان ارشد جمهوری اسلامی ایران ثروتشان را علنی کردند / از عباس آخوندی تا محمدباقر قالیباف

آرشیو