امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱:۵۲ AM

آغاز دور جدید تغییر فرمانداران در مازندران / نفر بعدی کیست؟

انتصاب+عبارت
    -     کد خبر: 45442
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۸/۲۷|۱۰:۱۴
سرویس :
به نظر می‌رسد که دوره تنفس معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران برای تغییر فرماندار به اتمام رسیده و براساس شنیده‌ها قرار است که فرماندار یکی از شهرهای بزرگ مرکزی استان مازندران هم به زودی تغییر کند و بنا بر اطلاعات کسب شده این فرد از استانداری مازندران در این سمت مشغول کار شود.

عبارت: دولت تدبیر و امید رکورددار تغییرات عجیب و غریب فرمانداری در مازندران است.

حدود سه ماه پیش حسین‌نژاد به قصد تغییر فرماندار عباس‌آباد راهی این دیار شده بود و با وجود زمان اعلام و حضور میهمانان اعلام شد که این مراسم برگزار نمی‌شود.

هیچ وقت درباره علت لغو این مراسم صحبت نشده و مسؤولان استانی با وجود اینکه اعلام می‌کنند فضای باز سیاسی در استان حاکم است توضیحات کافی درباره آن نداده‌اند و همچنان به عنوان راز سر به مهر باقی مانده است.

دیگر تجربه حسن‌نژاد معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران مربوط به معرفی فرماندار میاندورود بود که این مراسم هم بدون حضور فرماندار سابق برگزار شده است و غلامیان درباره علت این تغییر مباحث قابل تامل را مطرح کرده است.

در ارتباط با تغییر غلامیان مباحثی مطرح بوده است که دو روایت متفاوت درباره تودیع غلامیان مطرح شده بود.

تلاش‌های حدود سه ماهه معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران یا اتفاقاتی دیگر رقم خورده حداقل رسانه‌ها از آن بی‌خبر هستند، دو روز گذشته این مراسم برگزار شد و مسؤولان استانی مهره مدنظر خویش را در فرمانداری عباس‌آباد به‌کارگیری کردند.

به نظر می‌رسد که دوره تنفس معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران برای تغییر فرماندار به اتمام رسیده و براساس شنیده‌ها قرار است که فرماندار یکی از شهرهای بزرگ مرکزی استان مازندران هم به زودی تغییر کند و بنا بر اطلاعات کسب شده خبرنگار فارس این فرد از استانداری مازندران در این سمت مشغول کار شود./فارس

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال