امروز : دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۱۹ PM

کاهش چشمگیر مصرف بنزین در مازندران / مردم صبور و آرامند

بنزین+ عبارت
    -     کد خبر: 45491
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۸/۲۸|۱۱:۱۹
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت که اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین مصرف این فراورده نفتی را در این استان در سه روز اخیر حدود ۴۰ درصد کاهش داد.

عبارت :  حسین حسن نژاد روز سه شنبه در همایش ملی حفاظت از زیرساخت‌های حیاتی در بابلسر افزود: بر اساس گزارش شرکت فراورده‌های نفتی مازندران در سه روز اخیر حدود سه میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر بنزین در این استان مصرف شددر حالی که که پیش از اجرای طرح میانگین مصرف سه روزه حدود هفت میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر بود.
وی تصمیم سران قوا برای افزایش قیمت بنزین را کارشناسانه دانست و اظهار داشت: ما ضمن پذیرش انتقادات، از کسانی که با این طرح همراه هستند نیز قدردانی می کنیم.
معاون استاندار مازندران با استناد به فراخوان دستگاههای ذیربط برای نظارت بر قیمت کالا و خدمات پس از افزایش قیمت سوخت در سطح کشور، افزود : مردم نگران افزایش قیمت کالا و خدمات نباشند، چرا که دست اندرکاران امر نظارت شبانه روزی بر بازار حضور خواهند داشت.
حسن نژاد خواهان همراهی آحاد جامعه در اجرای دقیق و منطقی طرح نظارت بر قیمت کالا و خدمات در پس افزایش قیمت بنزین شد و از صبوری و آرامش مردم مازندران در روزهای گذشته و به دنبال افزایش قیمت بنزین قدردانی کرد.

وی گفت: به طور قطع و یقین اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین موجب کاهش شکاف طبقاتی و فرصتی برای هدفمندی یارانه هاست، اگرچه ممکن است در چنین شرایط اقتصادی روش اجرای طرح دچار اشکال باشد، اما این گزینه به عنوان گزینه های پایدار و مقاوم در جهت حمایت از اقشار کم درآمد جامعه است.
همایش ملی حفاظت از زیرساخت‌های حیاتی با هدف بررسی آخرین وضعیت پدافند غیر عامل این بخش امروز سه شنبه با حضور شماری از مسئولان کشوری و مدیران کل پدافند غیرعامل استان‌های کشور در دانشگاه مازندران واقع در بابلسر آغاز به کار کرد .

در این همایش دو روزه معاونان وزرای دفاع، راه و شهرسازی ، سازمان مدیریت بحران و پدافند غیرعامل سخنرانی می کنند.

ظرفیت سازی و تولید چرخه علم با رویکرد تطبیقی و حفاظت از زیرساخت های حیاتی استان ها در پیش یابی مخاطرات و خرابکاری سایبری ، حفاظت از  زیرساخت های حیاتی در مدیریت یکپارچه سواحل، درس آموخته های سیل ۱۳۹۸ با تمرکز بر حفاظت از زیرساخت های شهری و تاکید بر طرح مطالعات پدافند غیر عامل شهری از جمله موضوعاتی است که در این همایش درباره آن بحث و تبادل نظر می شود ./ ایرنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو