امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۳۹ PM

ثبت نام داوطلبان نامزدی مجلس در مازندران آغاز شد

انتخابات + عبارت
    -     کد خبر: 46164
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۱۰|۱۰:۰۲
سرویس : سیاست >> مجلس
ثبت نام از داوطلبان نامزدی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی طبق برنامه زمانبندی وزارت کشور از صبح امروز در ۹ حوزه انتخابیه استان مازندران شروع شد.

عبارت : رئیس ستاد انتخابات مجلس شورای اسلامی مازندران گفت  که ثبت نام داوطلبان نامزدی از ساعت ۸ صبح در ۹ حوزه انتخابیه استان شروع شد و تا ساعت ۱۸ به مدت ۱۰ ساعت ادامه خواهد داشت.
حسین حسن نژاد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی تا ۱۶ آذر ماه در حوزه های انتخابیه مورد تقاضا داوطلبان ادامه خواهد داشت و کسانی که امکان ثبت نام برایشان در حوزه انتخابیه وجود ندارد، می توانند کار ثبت نام را در وزارت کشور انجام دهند.
معاون استاندار مازندران گفت: چنانچه ثبت نام داوطلبان در وزارت کشور به نام حوزه های انتخابیه هر شهرستان انجام شود، پرونده آنها نیز به محل حوزه انتخابیه مورد درخواست ارسال خواهد شد.
وی افزود: داوطلبان خارج نشین نیز می توانند با مراجعه به سرکنسولگری ایران در کشور محل سکونتشان نسبت به ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی اقدام کنند.
حسن نژاد گفت: پس از پایان ثبت نام نامزدهای انتخابات در ۱۶ آذر ماه، کار بررسی صلاحیت داوطلبان از روز ۱۷ آذر شروع می شود و تا ۲۶ همین ماه ادامه خواهد داشت و داوطلبانی که صلاحیتشان در هیات های اجرایی رد شده، به مدت سه روز فرصت می یابند تا شکایات خود را به هیات های نظارت اعلام کنند.
وی افزود: بر اساس قانون، تشکیل هیات های اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هم از امروز ۱۰ آذر ماه شروع شد و حداکثر به مدت ۶ روز تا ۱۵ آذر و یک روز پیش از اتمام زمان ثبت نام داوطلبان نامزدی، هیات های اجرایی در تمامی شهرستان های استان تشکیل خواهد شد.
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه سال جاری همزمان با سراسر کشور در استان مازندران برگزار می شود. در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حدود ۳۰۰ نفر در ۹ حوزه انتخابیه استان ثبت نام کرده بودند.
مازندران ۹ حوزه انتخابیه و ۱۲ کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد. در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران بیش از ۶۰ درصد از واجدین شرایط در انتخابات شرکت کردند./ ایرنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو