امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۳۰ AM

خاویار پرورشی مازندران در سفره ۴ کشور دنیا

خاویار + عبارت
    -     کد خبر: 46178
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۱۰|۱۱:۵۶
رئیس گروه پایش صنایع و توسعه بازار شیلات مازندران گفت: ۲۳۹ کیلوگرم خاویار پرورشی آبان ماه امسال به کشور‌های انگلیس، قطر، تایلند و امارات متحده عربی صادر شد.

عبارت : حسین اصغری رئیس گروه پایش صنایع و توسعه بازار شیلات مازندران با اشاره به نقش مهم آبزیان در ایجاد درآمد‌های ارزی برای کشور، گفت: در آبان ماه امسال ۲۳۹ کیلوگرم خاویار پرورشی از یکی از شرکت‌های آبزی پروری به انگلیس، قطر، تایلند و امارات متحده عربی و یک تن گوشت ماهی خاویاری پرورشی به کشور ارمنستان صادر شد.


او افزود: ۲۰۰ تن ماهی پرورشی گرمابی از شهرستان بابل و ۱۲۰ تن ماهی پرورشی گرمابی از شهرستان ساری به کشور عراق و اقلیم کردستان (سلیمانیه) و افغانستان صادر شده است.

رئیس گروه پایش صنایع و توسعه بازار شیلات مازندران با اشاره به صادرات ۷۴ تن خوراک ماهی گرمابی از شرکت خوراک دام و آبزیان مازندران به کشور‌های عراق و آذربایجان، گفت: ارزش این محصولات صادراتی در آبان ماه امسال بیش از یک میلیون دلار بوده است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو