امروز : دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۱۰ PM

هشدار هواشناسی : سرمای زمستانی به مازندران باز می گردد

برفی هواشناسی + عبارت
    -     کد خبر: 46185
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۱۰|۱۲:۳۴
هواشناسی مازندران با انتشار اخطاریه پیش بینی کرد از عصر فردا دوشنبه موج جدید سامانه کم فشار وارد استان خواهد شد و نسبت به کاهش ۱۰ تا ۱۵ درجه ای دمای هوا مازندران هشدار داد.

عبارت : بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران دمای هوا در گرم ترین ساعت امروز یکشنبه به حدود ۲۱ درجه و روز دوشنبه نیز به ۲۳ درجه سانتیگراد خواهد رسید.

هواشناسی مازندران با آرام توصیف کردن شرایط چوی تا ظهر روز دوشنبه اعلام کرد که از بعد از ظهر دوشنبه رفته رفته سامانه بارشی وارد مازندران شده و تا فردا شب سراسر استان را در بر می‌گیرد. 

هواشناسی مازندران در اخطاریه خود برای مناطق جلگه‌ای استان وزش باد نسبتا شدید همراه با بارش‌های رگباری باران پیش بینی کرده است و دمای هوا نیز کاهش محسوس خواهد داشت.

بنا بر گزارش هواشناسی مازندران در ارتفاعات مازندران نیز بارشها به صورت برف و بوران خواهد بود و دمای هوا نیز افت شدید خواهد داشت.

پیش‌بینی‌های هواشناسی نشان می دهد دمای هوا برای روز  سه شنبه نسبت امروز در مناطق جلگه ای تا ۱۰ درجه و در مناطق کوهستانی تا ۱۵ درجه کاهش می‌یابد و دمای ساری برای روز سه شنبه در گرم ترین ساعت ۱۳ درجه می رسد.

علاوه بر این در ارتفاعات محور های کوهستانی مازندران به علت بارش برف پدیده مه گرفتگی و لغزندگی جاده را برای روزهای آینده خواهیم داشت که نیازمند است رانندگاه احتیاط بیشتری به خرج دهند.

علاوه بر این که این سامانه تا پایان روز سه شنبه مهمان مردم مازندران است ، هواشناسی مازندران دریای خزر را در این مدت مواج و طوفانی است.

با توجه به اینکه هواشناسی مازندران ارتفاع امواج را بیش از ۲ متر پیش بینی کرده است ، در این مدت تمامی فعالیست های دریایی ممنوع خواهد بود.

در حال حاضر شرایط جوی استان نیمه ابری بوده و ایستگاه گلوگاه با 22 درجه سانتیگراد گرم ترین و استگاه هواشناسی بلده با هفت درجه سرد ترین نقاط مازندران را نشان می دهند./ ایرنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو