امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۲۴ PM
سرپرست بهزیستی مازندران در مراسم گرامیداشت روز معلولین در میاندرود خبر داد :

افزایش حق پرستاری معلولین ضایعه نخاعی از ۱۸۰ هزار تومان به ۵۵۴ هزار تومان

جمال باقری + عبارت
    -     کد خبر: 46214
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۹|۱۴:۲۴
با حضور دکتر جمال باقری سرپرست بهزیستی مازندران و مسئولان استانی مراسم گرامیداشت هفته معلولین در مرکز توانبخشی شبانه روزی نگهداری از معلولان جسمی و ذهنی راه بهشت برگزار شد.

عبارت : دکتر باقری حضور مسئولین در این مراسم را بیانگر حساسیت و اهمیت به جامعه معلولین دانست و گفت : مناسبت های اینچنینی فرصتیست مغتنم تا حساسیت عمومی نسبت به مطالبات معلولین بخصوص رعایت قانون جامع حمایت از حقوق معلولین توسط نهادها و دستگاه های دولتی تاکید شود.
وی با اشاره به وجود 24مرکز نگهداری از معلولان در سراسر استان افزود : مرکز راه بهشت تنها مرکز توانبخشی شبانه روزی برای نگهداری از معلولان جسمی و ذهنی در شهرستان میاندرود است.
سرپرست بهزیستی مازندران با اشاره به دشواری های مراقبت و نگهداری از معلولان برای خانواده خاطرنشان کرد : علاوه بر پرداخت هزینه کمک معیشتی به تمامی مددجویان بهزیستی بعد از افزایش قیمت بنزین، مقرر شد تا هزینه پرستاری معلولین ضایعه نخاعی به ازای هر نفر از 180 هزار تومان به 554 هزار تومان افزایش پیدا کند.
باقری با بیان اینکه وعده دولت برای افزایش یارانه ها محقق شده است یادآور شد : ضروریست تا از خیرین که همواره در کنار بهزیستی و کمک های دولتی یاور بهزیستی در پیشبرد اهداف و ایجاد فرصت های برابر برای محرومین جامعه هستند تقدیر کنم./روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو