امروز : دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۵۳ PM
دبیر جشنواره مطبوعات مازندران مطرح کرد:

روزنامه نگاران شیوه‌نامه جشنواره را مطالعه کنند

شیوه‌نامه جشنواره  + عبارت
    -     کد خبر: 46221
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۱۰|۱۲:۰۹
دبیر جشنواره مطبوعات،خبرگزاری ها و پایگاه های خبری مازندران شیوه‌نامه هشتمین جشنواره مطبوعات را اعلام کرد.

عبارت : سینا قربانی،با اشاره به شیوه‌نامه هشتمین جشنواره مطبوعات مازندران،گفت:روزنامه نگاران شاغل و آزاد استان مازندران که در نمایندگی نشریات سراسری، منطقه ای، استانی،محلی یا خبرگزاری ها و همچنین پایگاه های خبری فعالیت می کنند،می توانند در هشتمین جشنواره مطبوعات مازندران شرکت کنند.
 
دبیر جشنواره مطبوعات مازندران،اظهار داشت:آثار جشنواره صرفا از طریق آدرس سایت pressfestival.ir پذیرش می شود و آثاری در جشنواره شرکت داده خواهد شد که در فاصله زمانی ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ لغایت ۱۵ آذر ۱۳۹۸ در یکی از سرپرستی های نشریات سراسری، نشریات استانی،خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان مازندران منتشر شده باشد.
 
وی با اشاره بر اینکه هر متقاضی میتواند تنها در ۲ بخش و در هر بخش ۳ اثر را ارائه دهد، بیان داشت:در صورت ارسال آثار بیشتر، دبیرخانه جشنواره آثار دریافتی را به صورت تصادفی انتخاب و مابقی را حذف خواهد نمود.
 
سینا قربانی،تصریح کرد: آثاری در جشنواره پذیرفته میشود که اصل صفحه منتشره رسانه و نام صاحب اثر در آن قید شده باشد و در صورت عدم درج نام اثر باید توسط سرپرست یا مدیرمسئول مهر و امضاء گردد.
 
وی افزود:هیئت داوران در هر یک از بخش ها ۳ اثر را به عنوان اثر برگزیده برای تقدیر در مراسم اختتامیه انتخاب می کنند و آثاری پذیرفته خواهد شد که در محور های اعلام شده ارائه شود.
 
دبیر جشنواره مطبوعات مازندران،خاطرنشان کرد:مطبوعات لغو مجوز شده، فاقد مجوز و همچنین بولتن های داخلی ادارات، امکان شرکت در جشنواره را ندارند./ روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو