امروز : سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۴۶ AM
اختصاصی
نخستین کاندیدای حوزه انتخابیه نور و محمودآباد در گفتگو با عبارت:

برای تقویت پایه های اقتصاد و اشتغال آمده ام / نادیده گرفته شدن حقوق روستاییان باعث حضورم در انتخابات شد

دستگذار+عبارت
    -     کد خبر: 46256
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۱۱|۱۳:۲۶
سرویس : سیاست >> مجلس
اسلام دستگذار رئیس حزب مردمی اصلاحات مازندران و فعال سیاسی و اجتماعی نور و محمودآباد پس از ثبت نام در گفتگوی اختصاصی با عبارت، درباره اهداف خود از کاندیداتوری در انتخابات مجلس یازدهم گفت.

عبارت - گروه سیاسی: امروز دهم آذر ماه با شروع ثبت نام نامزدهای انتخابات یازدهمبن دوره مجلس شورای اسلامی، از حوزه نور و محمودآباد، تنها یک نفر ثبت نام نموده است.

اسلام دستگذار رئیس حزب مردمی اصلاحات مازندران و فعال سیاسی و اجتماعی نور و محمودآباد پس از ثبت نام در گفتگوی اختصاصی با عبارت، درباره اهداف خود از کاندیداتوری در انتخابات مجلس یازدهم، اظهار کرد: یکی از مهمترین اهدافم، رشد و توسعه پایه ی اقتصاد استان مازندران است که به همه ی شهرها و روستاهای استان مرتبط است. متاسفانه در سال های گذشته مسئولین استان و حتی کشور تکلیف اقتصاد و درآمد مردم استان مازندران را تعین تکلیف نکرده اند.

وی افزود: مشخص نیست درآمدزاییِ مردم این حوزه (نور-محمودآباد) همچون سایر حوزه های استان، کشاورزی است، صنعتی است یا گردشگری؟ اگر هر کدام هست معلوم نیست چه کارهایی تاکنون انجام شده است؟ متاسفانه نه تنها تکلیف مردم ما روشن نیست بلکه کشاورزی در روستاها به علت سوء مدیریت تعطیل شده است، صنعت با تعطیلی کارخانه ها به چالش کشیده شد و سهم مردم نور و محمودآباد از گردشگری فقط شیرابه های زباله بوده است.

دستگذار تصریح کرد: مورد بعدی که باعث حضور اینجانب در این عرصه شده است نادیده گرفتن حقوق روستا و روستا نشینان هست. امروزه اگر کشورهای پیشرفته را مد نظر قرار دهیم می بینیم که اهمیت جدی به روستا داده اند چون ظرفیت های بالایی برای تولید دارد. هر کشوری روی تولید روستا سرمایه گذاری کرد موفق شد اما در کشور ما دراین زمینه بیشتر شعاری عمل شد و نیاز است مشوق های اقتصادی و اجتماعی لحاظ شود.

وی ادامه داد: در نظر نگرفتن عدالت اجتماعی یعنی آنچه که در مرکز کشور رخ می دهد با روستاها تفاوت زیادی دارد و از طرفی دولتمردان آنچه مدنظرشان هست، می خواهند به روستا القا کنند در صورتی که باید روستاییان خود تصمیم بگیرن که در چه زمینه ای فعال باشند.

نامزد انتخابات حوزه نور و محمودآباد در پایان بیان کرد: می خواهم با حمایت اقشار مختلف مردم و  ورود به مجلس در تقویت پایه های اقتصاد و اشتغال استان و حوزه انتخابیه از راه قانونگذاری و نظارت،  نقشی موثر ایفا کنم.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو