امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۳۰ AM
علی اکبر زلیکانی نایب رییس شورای اسلامی شهر و کوروش یوسفی عضو شورای اسلامی شهر در جلسه هماهنگی و بررسی وضعیت اجرای پروژه فاز دوم بوستان ملل تاکید کردند:

همدلی اعضای شورای اسلامی شهر در اجرای پروژه های شهری

شهرداری + عبارت
    -     کد خبر: 46278
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۱۱|۱۰:۵۴
سرویس : جامعه >> شهری
در جلسه هماهنگی و بررسی وضعیت پروژه فاز دوم بوستان ملل بر همدلی و هماهنگی اعضای شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری ساری جهت تسریع در اجرای این پروژه تاکید شد.

عبارت : جلسه هماهنگی بررسی وضعیت و رفع موانع اجرایی پروژه فاز دوم بوستان ملل با حضور علی اکبر زلیکانی نائب رییس شورای اسلامی شهر ،کوروش یوسفی عضو شورای اسلامی شهر، کریمی معاون فنی و عمرانی، سعیدی رییس اداره فنی و عمرانی، بربسته رییس سازمان عمران و بازآفرینی شهری و حسین رضوی مسئول تملکات برگزار شد.

 

 

زلیکانی نایب رییس شورای اسلامی شهر ساری:

موانع موجود در مسیر پروژه فاز دوم بوستان ملل مرتفع شود

 

در این جلسه علی اکبر زلیکانی نائب رییس شورای اسلامی شهر با قدردانی از تلاش شبانه روزی مجموعه سازمان عمران و بازآفرینی شهری و با اشاره به پروژه فاز دوم بوستان ملل، اظهار داشت: لازم است با همکاری همه دستگاه های اجرایی مرتبط، موانع احتمالی موجود در مسیر اجرای پروژه لاینینگ فاز دوم بوستان ملل مرتفع شود.

 

 

 

وی با بیان اینکه سرمایه و درآمد پروژه فاز دو بوستان ملل در خود آن نهفته است، گفت: برنامه زمانبندی اختصاصی جهت تسریع در روند اجرایی کار لاینینگ در اولویت امر قرار بگیرد و انتظار می رود این بخش ازپروژه تا پایان سال به مراحل تکمیلی خود نزدیک شود.

 

زلیکانی با تأکید بر توجه به کیفیت انجام پروژه و دقت بالا در اجرا، در  تصریح کرد: بروز رسانی قرارداد کار و تعیین جبهه کاری برای افزایش سرعت در اجرا باید به جد مورد توجه قرار بگیرد.

 

نایب رییس شورای اسلامی شهر افزود: هماهنگی و همدلی میان 9 عضو شورای اسلامی شهر برای انجام این پروژه و تمام پروژه های شهرداری وجود دارد.

 

این مسئول با تاکید بر حمایت قاطعانه شورای اسلامی شهر از مجموعه شهرداری در اجرای این پروژه خاطر نشان کرد: دستگاه های اجرایی استانی و شهرستانی برای این پروژه همکاری و هماهنگی های لازم را با مدیریت شهری جهت رفع موانع موجود داشته باشند.

 

وی بر تشکیل واحد سرمایه گذاری در شهرداری ساری تأکید کرده و اظهار داشت: از نیروهای متخصص که دارای روابط عمومی و اجتماعی مناسبی در برخورد با مردم و افکار عمومی هستند برای جذب سرمایه گذار جهت اجرای پروژه های مختلف شهرداری استفاده شود.

 

نائب رییس شورای اسلامی شهر در پایان خاطر نشان کرد: بهره برداری از پروژه فاز دوم بوستان ملل تحول بزرگی در منطقه بلوار کشاورز ایجاد خواهد کرد.

 

کوروش یوسفی عضو شورای اسلامی شهر ساری:

اعضای شورای شهر در حمایت از برنامه های مدیریت شهری همدل هستند

 

در ادامه این جلسه، کوروش یوسفی عضو شورای شهر ساری نیز با قدردانی از علی اکبر زلیکانی بابت پیگیری های مستمر پروژه فاز دوم بوستان ملل، تصریح کرد: اعضای شورای اسلامی شهر همواره در اجرای پروژه های بزرگ جهت توسعه و پیشرفت مرکز استان همدلی و همراهی خوبی را با مجموعه شهرداری دارند.

 

 

وی با بیان اینکه پروژه فاز دوم بوستان ملل، میراث ماندگار مدیریت شهری و تلاش مجموعه سازمان عمران برای شهروندان ساروی خواهد بود، بر هماهنگی بین بخشی دستگاههای متولی امر تأکید و اظهار داشت: توسعه صنعت گردشگری و رونق مناطق آسیب پذیر را به عنوان یکی از دستاوردهای این پروژه پیگیری خواهیم کرد./روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو