امروز : دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۱۴ PM
مسئول روابط عمومی منطقه ساری :

رتبه اول نتیجه کار تیمی/ روابط عمومی منطقه ساری در صدر جدول ارزیابی ۳۷ منطقه

عباس خلیل پور مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری + عبارت
    -     کد خبر: 46283
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۱۱|۱۵:۲۰
مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : احراز رتبه اول در ارزیابی عملکرد شش ماهه دوم سال ۹۷ روابط عمومی مناطق ۳۷ گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از آن منطقه ساری شد .

عبارت : عباس خلیل پور مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری با تشکر از تلاش کارکنان روابط عمومی منطقه ساری در به ثمر رسیدن و کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد روابط عمومی های ۳۷ منطقه در سطح کشور ،  بیان کرد : این منطقه توانست طی پنج دوره پیاپی ارزیابی ، درشش ماهه دوم سال ۹۷ بین ۳۷ منطقه در سطح کشور رتبه اول را از آن خود کند ، این در حالیست که درچهار دوره قبل ارزیابی عملکردها در سالهای ۹۵ ، ۹۶ و ۹۷ رتبه اول بوده است .

عباس خلیل پور با تقدیر از روسای واحدها خصوصا حمایت های مدیرمنطقه ساری ادامه داد : در هر دوره عملکرد روابط عمومی مناطق در رشته های  پایگاه اینترنتی، فرهنگی، ارتباط با رسانه  ، مطالعات اجتماعی ، طرح تکریم، سمعی و بصری ، انتشارات و سامانه پاسخگویی به شکایات مردمی  مورد ارزیابی قرار می گیرد که روابط عمومی منطقه ساری با کسب امتیاز ۹۹/۸ از ۱۰۰ امتیاز رتبه اول را به افتخارات منطقه ساری و چهار دوره قبلی اضافه کرد .

خلیل پور اظهار کرد: روابط عمومی منطقه ساری با بهره گیری از کارشناسان متخصص خود در این عرصه و انجام کار تیمی توانست در سه سال گذشته با طرح ایده های جدید و بروز و اجرای آنها در سطح مناطق ۳۷ گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و استان ،همچنین مشاوره با اساتید دانشگاهی و ارتباط نزدیک با رسانه ها و مشتریان ، توانست منطقه ساری را به اهداف خود برساند.

عباس خلیل پور گفت : انتقال دانش با تعامل روابط عمومی ها می تواند یکی از راهکارهای ارتقاء و مدیریت دانش باشد و روابط عمومی منطقه ساری با بهره گیری از این مدیریت توانسته حائز رتبه اول در مناطق ۳۷ گانه شود .

مسئول روابط عمومی منطقه ساری تاکید کرد : در حال حاضر این روابط عمومی با بهره گیری از فناوری روز این رشته و بهره گیری از کارشناسان متخصص با برنامه ریزی کوتاه مدت و میان مدت ، ارتقاء سطح کیفی کار کرد واحدهای مختلف شرکت را در دستور کار پژوهشی خود قرار داده است ./  روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو