امروز : دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۱۶ PM
رئیس اداره نظارت بر ساخت راههای اداره کل راه و شهرسازی استان :

بهره برداری از زیرگذر سنگتراشان در ایام ا...دهه فجر

 مهندس معزمیرموسایی رئیس اداره نظارت بر ساخت راهها  + عبارت
    -     کد خبر: 46284
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۱۱|۱۵:۲۱
رئیس اداره نظارت بر ساخت راهها از بهره برداری از زیرگذر سنگتراشان در ایام ا...دهه مبارک فجر با صرف اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال خبر داد .

عبارت : مهندس معزمیرموسایی رئیس اداره نظارت بر ساخت راهها ضمن اعلام اين مطلب گفت: اين زيرگذر با هدف ارتقاء ایمنی و همچنين كاهش تصادفات و تسهيل در امر حمل و نقل و کاربران جاده ای به اجرا در آمد.
وي ادامه داد : از اين رو اقدامات ايمن سازي و افزايش ظرفيت ايمني محورهاي تحت پوشش بعنوان اولويت كاري اين مجموعه قرارگرفت كه ازجمله آن ميتوان به احداث زيرگذر سنگتراشان اشاره نمود .
رئیس اداره نظارت بر ساخت راهها در خصوص مشخصات اجرايي پروژه مذكور عنوان كرد: اجراي زيرگذر باكسي به دهانه 9 متر و ارتفاع 5.5 متر بطول 25 متر می باشد و باكس زيرگذر و دیوار رمپها تكميل گرديده ، بسترسازی رمپ ها در دست اجرا مي باشد.
وی در خصوص این پروژه اظهار کرد : تكميل ساخت قطعات پيش ساخته باكس زيرگذر ، خاكبرداري رمپ ها ، احداث آبرو ،احداث ديوار رمپ ها،جابجايي لوله گاز موجود در بستر رمپ هاي ورودي و خروجي شرقي از کارهای انجام شده این پروژه می باشد .
مهندس میرموسایی به مزيت هاي زيرگذر " سنگتراشان" اشاره و اظهار داشت : بدليل تردد پرشمار در محور ساري – تاكام – كياسر و همچنين دسترسي ايمن به روستاها و حذف بريدگي هاي غيرمجاز اين زيرگذر با هدف ارتقاء ايمني به اجراء درآمد.
گفتنی است : اعتبار هزینه شده این پروژه تاکنون بیش از 40 میلیارد ریال با پیشرفت فیزیکی 90 درصد می باشد ./  اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو