امروز : چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۵۱ PM
دربست بهارستان/۱۰
اخبار پشت پرده، شنیده ها و حواشی انتخابات_مجلس در عبارت؛

یوسفیان ملا همچنان بی رقیب/ آمل در انتظار اتفاقات خاص

یوسفیان ملا + عبارت
    -     کد خبر: 46445
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۱۴|۱۳:۴۱
سرویس : سیاست >> مجلس
فعالان این حوزه می گویند بعید است رضا حاجی پور (کاندیدای همیشگی ۵ دوره اخیر انتخابات مجلس)، عبدالله حسینی و احتمالا خضرایی (که این دوره از حمایت اصلاح طلبان نیز برخوردار نیست) یارای رقابت نزدیک با یوسفیان ملا را داشته باشند.

عبارت-گروه سیاسی : از حوزه صنعتی مازندران خبر می رسد با توجه به نامزدهای ثبت نامی و دیگر نامزدهای احتمالی این حوزه که در روزهای آینده نام نویسی خواهند کرد، عزت ا... یوسفیان ملا (نماینده 4 دوره مردم آمل در مجلس) همچنان بی رقیب است، مگر اینکه اتفاقات خاصی در این حوزه روی دهد.

 
چرا که تاکنون نه از پدیده انتخاباتی در ابن حوزه خبری است و نه نامزدهای قدری پای به عرصه انتخابات گذاشتند.

فعالان این حوزه می گویند بعید است رضا حاجی پور (کاندیدای همیشگی 5 دوره اخیر انتخابات مجلس)، عبدالله حسینی و احتمالا خضرایی (که این دوره از حمایت اصلاح طلبان نیز برخوردار نیست) یارای رقابت نزدیک با یوسفیان ملا را داشته باشند. 

پرواضح است نماینده مقتدر آمل، توانایی های منحصر بفردی دارد، قانون دان است، در پایتخت صاحب نفوذ است و در حوزه انتخابیه از حمایت اغلب مدیران و مسئولان و صاحبان صنعت و طبقه متوسط جامعه برخوردار است. 

ضمن اینکه از حضور حسین رضوی، مریم پروین و یوسف شکری از نامزدهای مطرح اصلاح طلب که در انتخابات مجلس دهم ردصلاحیت شدند هم بنا بر شنیده های موثق عبارت در انتخابات مجلس یازدهم خبری نیست.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

رضا
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۱
فایده قانون دانی و نفوذ یوسفیان برای آمل چی بوده و هست؟ هیچ 2 دوره بهش رای دادم همش وعده هیچ اتفاقی در خور شان و تاریخ آمل و ضرفیت های اون صورت نداده 20 ساله ی سد گرفته دستش و تمام
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو