امروز : شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۳:۴۳ AM
اختصاصی
در گفتگوی اختصاصی با عبارت مطرح شد؛

واکنش احمدی فولادی به ثبت نام یوسف نژاد در تهران

احمدی فولادی+عبارت
    -     کد خبر: 46449
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۱۵|۱۳:۴۸
سرویس : سیاست >> مجلس
احمدی فولادی تصریح کرد: در شرایط فعلی و با نظارت استصوابی شورای نگهبان، همچنین نامزدهای ثبت نامی مرکز استان، ما گزینه ای بهتر از آقای یوسف نژاد نداریم. چرا که وی اصلاح طلبی قابل اعتماد و ثابت قدم است.

عبارت - گروه سیاسی: احمدی فولادی از چهره های شاخص اصلاح طلب مازندران و مسئول انجمن اسلامی معلمان مازندران در گفتگوی اختصاصی با عبارت به نام نویسی یوسف نژاد در تهران واکنش نشان داد و گفت: واقعیت این این است که آقای یوسف نژاد از چهره های مطرح اصلاح طلبی در استان و مرکز مازندران است و نشستن بر کرسی هیات رئیسه مجلس نشان از توانایی های او دارد.

وی افزود: یوسف نژاد در مجلس دهم اگرچه ارتباط مناسبی با اصلاح طلبان حوزه انتخابیه داشته اما پتانسیل های سیاسی وی به مراتب بالاتر است و می توانست نقش موثرتری ایفا کند.

احمدی فولادی تصریح کرد: در شرایط فعلی و با نظارت استصوابی شورای نگهبان، همچنین نامزدهای ثبت نامی مرکز استان، ما گزینه ای بهتر از آقای یوسف نژاد نداریم. چرا که وی اصلاح طلبی قابل اعتماد و ثابت قدم است. اگرچه به نسبت دیگر نماینده های مطرح لیست امید (سلحشوری، صادقی و مطهری) هزینه های کمتری داده است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو