امروز : چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۲۴ PM
دربست بهارستان
ناگفته های جاودانی در روز ثبت‌نام مجلس یازدهم در گفتگو با عبارت:

دامادی،لاشکی و رضیان اصلی‌ترین دلیل رفتنم از مازندران بودند / برادر دکتر محسنی با نظر خودش آمده / بزرگان سیاسی تهران و مازندران از آمدنم استقبال کردند

جاودانی+عبارت
    -     کد خبر: 46453
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۱۵|۱۹:۱۶
سرویس : سیاست >> مجلس
جاودانی در پاسخ به این پرسش که در این صورت تکلیف برادر دکتر محسنی بندپی در رقابت‌های این دوره چه خواهد شد، اظهار داشت: اگر برادر آقای دکتر محسنی هم در عرصه انتخابات وارد شدند اتفاقا ربطی به آن نشست ندارد و حضور ایشان در اختیار و اراده خودشان است، نه دکتر محسنی.

عبارت - گروه سیاسی :عصر امروز احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران بعد از ثبت‌نام در حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت در گفتگویی با خبرنگار عبارت در مورد اصلی‌ترین برنامه هایش در عرصه رقابت‌های انتخاباتی گفت: همه برنامه مردم هستند. اقتصاد، محیط زیست و اشتغال مثلت اصلی مشکلات در حوزه انتخابیه ماست و مردم از سیاست زدگی خسته شده‌اند.

وی افزود: برای من همواره اصل بر اخلاق بوده است و در این راه نیز به خدا توکل کرده و صداقت با مردم را اصل رفتار اخلاقی میدانم، بنابراین هرگز به تخریب متوسل نخواهم شد.

جاودانی با اشاره به نشست ٢ سال پیش با بزرگان سیاسی در تهران پیرامون حضورش در عرصه انتخابات گفت: با دکتر محسنی بندپی استاندار فعلی تهران نیز نشستی داشتم و در آن نشست حمایت ایشان اعلام شد، زیرا ما در یک جغرافیای فکری و عملی قرار داریم و من همواره برای ایشان احترام قائلم.

جاودانی در پاسخ به این پرسش که در این صورت تکلیف برادر دکتر محسنی بندپی در رقابت‌های این دوره چه خواهد شد، اظهار داشت: اگر برادر آقای دکتر محسنی هم در عرصه انتخابات وارد شدند اتفاقا ربطی به آن نشست ندارد و حضور ایشان در اختیار و اراده خودشان است، نه دکتر محسنی.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران با اشاره به حواشی خداحافظی اش از اداره کل ارشاد مازندران گفت: برای رفتنم از مازندران سه نماینده مازندران نقش اصلی را ایفا کردند و فشار جدی آوردند و در نهایت من مهاجرت کردم و مدیری غیربومی مدتی در مازندران ماند و نهایتا خداحافظی کرد.

خبرنگار عبارت از جاودانی خواست نام این سه نماینده را اعلام کند، وی نیز در پاسخ رضیان و دامادی و احمدی لاشکی را نام برد و گفت این نظر آنها بوده و من به این مسئله نگاه حرفه‌ای دارم و اصلا ما با آقای لاشکی فامیل هستیم و علیرغم اختلاف سلیقه جدی او را دوست دارم.

مدیرکل سابق ارشاد مازندران حل مشکلات این استان را در گرو حضور همه جانبه مردم در انتخابات دانست و گفت: نباید اجازه داد ناامیدی ها راه را برای ورود چهره‌ای رادیکال فراهم کند.

با وجود دودلی و افت رای شدید احمدي لاشکی بعد از گرانی بنزین و ادعای عدم حضور در انتخابات، حالا جاودانی اصلی‌ترین گزینه نمایندگی مهمترین حوزه غرب استان است.

وی از نیروهای قدیمی و شناخته‌شده اصلاحات در مازندران است که سابقه مدیرکلی ارشاد در ۴ استان کشور را در پرونده دارد و در دولت اول روحانی مدیرکل ارشاد مازندران بود.

جاودانی با احمدی لاشکی نسبت خانوادگی دارد اما از نظر ایده سیاسی و اجتماعی در دو قطب مختلف قرار دارند.

 به روزترین و داغ ترین اخبار انتخابات مجلس مازندران را در عبارت دنبال کنید...

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو