امروز : جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۴۲ PM

نه اصلاح طلب هستم نه اصولگرا، خط قرمز برای من منافع مردم شهرم است

انتخابات + عبارت
    -     کد خبر: 46483
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۱۶|۰۸:۱۵
سرویس :
یوسف بادام که به گفته ی خودش در روز پایانی با مشورت و نظر خواهی از سیاسیون شهر تصمیم به ثبت نام گرفت در گفتگو با خبرنگار عبارت اظهار کرد: کشور در شرایط حساسی قرار دارد و در این وضعیت، مردم بیشتر از همیشه به نماینده ای از جنس خودشان نیاز دارند.

عبارت: در ساعات پایانی آخرین روز ثبت نام نمایندگی مجلس، متقاضیان حضور در بهارستان در سراسر کشور خود را به فرمانداری های شهرشان رساندند و با نام نویسی کارشان را برای ماراتن انتخابات مجلس آغاز کردند.
در مازندران به عنوان یکی از سیاسی ترین استان های کشور، بازار انتخابات از حالا داغ شده. بابل بیشترین و بابلسر کمترین تعداد ثبت نام کنندگان را به خودشان اختصاص دادند.
در این میان ساری به عنوان مرکز استان چهره های مختلفی را در محل ثبت نام کاندیداها در فرمانداری به خود دید. از نمایندگان ادوار گذشته ی خانه ملت تا شخصیت های سیاسی و اقتصادی سرشناس یا کمتر شناخته شده.
به گزارش عبارت یکی از افرادی که امروز برای ثبت نام آمده بود، جانشین سابق معاونت بهداشت و درمان سپاه کربلا بود.
یوسف بادام که به گفته ی خودش در روز پایانی با مشورت و نظر خواهی از سیاسیون شهر تصمیم به ثبت نام گرفت در گفتگو با خبرنگار عبارت اظهار کرد: کشور در شرایط حساسی قرار دارد و در این وضعیت، مردم بیشتر از همیشه به نماینده ای از جنس خودشان نیاز دارند.
وی افزود: تا آخرین روز صبر کردم تا اگر کسی ثبت نام کرد که قابلیت دفاع همه جانبه از حق مردم را داشته باشد به جای حضور در میدان از او دفاع کنم اما در نهایت با مشورتی که با افراد متخصص در این حوزه داشتم تصمیم گرفتم تا خودم وارد میدان شوم.
بادام در خصوص حزب سیاسی خود اینچنین گفت: نه اصولگرا هستم و نه اصلاح طلب، من مردم گرا هستم و خط قرمز برای من منافع مردم شهرم است.
از دیگر سوابق اجرایی وی می توان به جانشینی پشتیبانی جبهه مقاومت سپاه کربلا ،  سرپرست تیم ووشو مازندران، مسئول کمیته اقتصادی هیات ووشو استان ، عضو هیات رئیسه آیکیدو مازندان و کاندیدای معاونت فرمانداری قشم و سوادکوه در دولت نهم اشاره کرد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو