امروز : سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۱۰ AM
اختصاصی عبارت
تعطیلی موقت جابجایی فرمانداران در مازندران و فرصتی برای تنفس و تدبیر؛

اجازه ندهید اتقاق عباس آباد تکرار شود / قهر غیرحرفه‌ای برکنار شدگان و انتظار بیشتر از معاون سیاسی استاندار

استانداری+عبارت
    -     کد خبر: 46624
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۲۰|۱۲:۵۸
سرویس : سیاست >> دولت
اینکه بعضا برخورد غیرحرفه ای تودیع شوندگان مراسم انتصاب جدید فرمانداران مورد نظر را دچار حاشیه کرد، کتمان ناپذیر است. اما از استانداری و معاونت سیاسی نیز انتظار تدبیر بیشتری می‌رود.

عبارت - گروه سیاسی: امروز محمدی مدیرکل سیاسی امنیتی و انتخابات استانداری مازندران، گفت: «فعلا تا انتخابات برنامه ای برای جابجایی فرمانداران یا بخشداران در استان نداریم و این طرح امری بعید است».

البته در نشست خبری استاندار مازندران در ستاد انتخابات استان، حسین زادگان تغییرات را غیرممکن ندانست و در پاسخ به خبرنگار عبارت گفت اگر تخلفی در حد برکناری از هر فرمانداری دیده شود درنگ نخواهیم کرد.

این مدت البته در کنار هیجان سیاسی به نوعی دوران آرامش سیاسی در مازندران نیز خواهد بود چرا که روند تغییرات بعضا عجیب در فرمانداری های استان را متوقف می‌کند و البته خط بطلانی بر شایعه می‌کشد. تغییری که گفته می‌شد، جدی است و بنا بر اطلاعات کسب شده قرار بود فردی از استانداری مازندران در این سمت مشغول کار شود.

این ثبات البته باید به اصولمند شدن شیوه تغییر فرمانداران در مازندران کمک کند. شیوه‌ای که همواره با انتقادات و حواشی همراه بوده و از این حيث مازندران را بعضا به گوشه رینگ سیاست برده است. شیوه‌ای از معارفه ها که عموما جای تودیع شوندگان در آن خالی بوده است.

بعنوان مثال آیین معارفه فرماندار سابق نکا که بدون برگزاری مراسم تکریم از این مدیر برگزار شد یا مراسم تودیع و معارفه فرماندار عباس‌آباد که علیرغم حضور حسن نژاد معاون سیاسی استاندار و مهمانان بدون ذکر دلیل رسمی، لغو شد و همچنان به مثابه رازی سر به مهر باقی مانده است.

همچنین مراسم معرفی فرماندار میاندورود هم بدون حضور فرماندار سابق و البته شایعه قهر وی برگزار شد.

اینکه بعضا برخورد غیرحرفه ای تودیع شوندگان مراسم انتصاب جدید فرمانداران مورد نظر را دچار حاشیه کرد، کتمان ناپذیر است. اما از استانداری و معاونت سیاسی نیز انتظار تدبیر بیشتری می‌رود.

تدبیری که امید است در فرصت پیش رو برای به جریان افتادن آن فکر و برنامه ریزی شود.

مجید ساجدی فر- خبرنگار ارشد

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو