امروز : جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۳۴ PM
دربست بهارستان / ۴۶
گزارش عبارت از نشست خبری معاون سیاسی امنیتی استاندار؛

۲۶ نفر تعداد انصرافی های مازندران/ ۲۷ آذر پایان اعلام احراز صلاحیت ها

حسن نژاد+عبارت
    -     کد خبر: 46671
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۲۳|۱۱:۵۳
سرویس : سیاست >> مجلس
حسن نژاد رئیس ستاد انتخابات مازندران در نشست خبری تعداد انصرافی های انتخابات مجلس یازدهم استان مازندران را اعلام کرد.

عبارت - گروه سیاسی : حسین حسن نژاد معاون سیاسی استاندار مازندران در نشست خبری، اظهار کرد: تصمیم ناگهانی دولت بر افزایش قیمت بنزین و نحوه اطلاع رسانی آن، ناشی از ملاحظاتی بوده است که در نهایت به نفع دولت و مردم بوده است نه اینکه مردم محرم اسرار نباشند. بلکه دولت خود را مدافع حقوق مردم می داند و برای تحقق آن تلاش می کنند.

وی افزود: برخی فقط از ضعف های اجرا می گویند در حالی که نیاز است ضعف و قوتها در کنار هم بیان شوند. ما هم اعتقاد داریم بهتر بود اطلاع رسانی ها به مراتب بهتر باشد.
 حسن نژاد با بیان اینکه همه دولت‌ها در حالت کلی، اصلی به نام پرداخت یارانه را قبول دارند، گفت: قاعدتا دولت ها در حوزه های آموزش و درمان در همه جهان یارانه پرداخت می کنند. اصل کلی این است که یارانه چه به شکل مستقیم چه پنهان باید به ایجاد فرصت برابری طبقات مختلف جامعه منجر شود و به کاهش فاصله طبقاتی کمک کند اما در کشور ما به این شکل اجرایی، هدف منظور محقق نشد‌. براین باورم اگر منابع دریافتی مدیریت سوخت، صرف گردشگری و نیازمندی‌های مردم هزینه می شد به مرانب اثرات بهتر داشت.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران با اشاره به فواید افزایش قیمت سوخت، بیان کرد: کاهش سفرهای غیر ضروری، کاهش قاچاق مواد سوختی، جلوگیری از واردات سوخت و ... از جمله مهمترین آن ها بودند.
وی ادامه داد: مردم حق اعتراض دارند، چون حق تصمیم گیری دارند و مدیران باید صدای مردم را بشنوند و رسیدگی کنند.

حسن نژاد، بیان کرد: اگر قیمت بنزین افزایش نمی یافت، ما که کشوری تولیدکننده بنزین هستیم در ۱۴۰۰ به وارد کننده تبدیل می شدیم. البته در اجرا ضعف هایی وجود دارد که نیاز بود بهتر عمل می شد.
وی در ادامه گریزی به انتخابات پیش رو زد و گفت: 418 نفر داوطلب در مازندران نامنویسی کردند که نسبت به دوره قبل 37 درصد رشد داشته است.

رئیس ستاد انتخابات مازندران اظهار کرد: تا به امروز 26 نفر انصرافی داشتیم که به ترتیب حوزه ها: بهشهر، نکا و گلوگاه 1 نفر ساری و میاندورود 7 نفر قائمشهر، جویبار و سوادکوه 1نفر بابل 1 نفر بابلسر و فریدونکنار 2 نفر آمل 2 نفر نور و محمودآباد 3 نفر نوشهر و چالوس 4 نفر رامسر و تنکابن 4 نفر که همه مرد هستند.

وی در پایان بیان کرد: صلاحییت نامزدها تا پایان 27 آذر به نامزدها اعلام می شود و آنها از 28 آذر به مدت 4 روز فرصت دارند شکایات خود را به هیات های نظارت استان اعلام کنند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو