امروز : چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۵۳ PM
بهداد سلیمی و ناگفته های جنجالی؛

از ماجرای پخش شدن آدرس و شماره تلفن منزل شخصی تا سیلی خوردن از مربی پیشکسوت و پاره شدن لب

بهداد سلیمی+عبارت
    -     کد خبر: 46678
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۲۳|۱۲:۵۰
عده ای جلوی وزارت ورزش تحصن کرده بودند، متوجه شدیم یکی از معاونت ها چمدان پر از پول به اردوی تیم‌ملی فوتبال برد، من هم از کوره در رفتم.

عبارت ـ گروه ورزش: بهداد سلیمی بازهم به سیم آخر زده و در آخرین گفتگویش از پشت پرده های مالی و اجتماعی ورزش ایران سخن گفته است. این ستازه بی چون و چرا وزنه برداری جهان مدت هاست که به یکی از منتقدان جدی اداره ورزش کشور بدل شده است و میانجی گری ها و تهدید ها نیز تا به حال بر او کارگر نیافتاده و همچنان زبانی سرخ و طرفدارانی دو آتشه دارد.

به گزارش عبارت؛ سلیمی در جدید ترین اظهاراتش مشکلش با رضا زاده را قدیمی دانست و گفت:درست است طی یک سال فعالیت مشترکمان به مشکل خوردیم؛ اختلافاتی با آقای باقری پیش آمده بود و بعد از آن آنطور که جریان باید مدیریت می شد نشد. این مسائل برای خیلی سال پیش است و عدم مدیریت باعث شد به آن مشکل دامن زده شود.

وی درباره حواشی حضور او برای عیادت از سرمربی سابق خود کوروش باقری و سیلی خوردن از یک مربی پیشکسوت و پاره شدن لب اش توضیح داد: اتفاق تلخی برای آقای باقری افتاده و ناراحتی قلبی پیدا کرده بودند. ادر بیمارستان بستری شد. من هم به رسم استاد شاگردی خدمت رسیده بودم تا از او عیادت کنم. موقع خروج یکی از مربیان پیشکسوت وزنه برداری آمدند و آن کار را انجام دادند. قطعا نباید واکنشی نشان می دادم ایشان پیشکسوت و بزرگ ما بودند و هیچوقت به خودم اجازه نمی دادم روی بزرگتر از خودم چه از نظر کسوت چه سن و سال واکنشی نشان بدهم.

این ورزشکاردرباره دلیل این شایعه درباره سعید علی حسینی که می گفتند رضازاده دوست نداشته او هم رکورد بزند، تصریح کرد: دقیقا نمی دانم دلیل مطرح شدن این بحث ها چیست تا جایی که من در جریان هستم خیلی نمی شود روی این موضوعات صحه گذاشت.

سلیمی درباره شکسته شدن رکورد ایران توسط لاشا تالاخادزه اظهار کرد: یکی از افتخارات ورزش ایران همیشه این بوده که ما همواره رکوردار سنگین وزن بوده ایم و یکی از شعارهای المپیک است کسی که سنگین ترین وزنه را بزند به عنوان قوی ترین مرد جهان از او یاد می شود. سالهای سال از رضازاده در المپیک 2000 سیدنی تا سال 2018 این جریان ادامه پیدا کرد اما امسال توسط وزنه بردار گرجستانی این رکورد شکسته شد و همه ناراحتیم اما فراموش نکنیم وزنه هایی که زده شد وزنه های فوق العاده ای است و ما که این وزنه ها را زده ایم و سنگینی اش را حس کردیم می دانیم چه اتفاقی افتاده است. تالاخادزه یک ابرانسان است.

این ورزشکار درباره منتشر شدن شماره تلفن و نشانی منزل اش در فضای مجازی گفت: یکی از دوستان رسانه ای این کار را انجام داد. یک روز من بعد از ظهر خواب بودم و وقتی از خواب بیدار شدم دیدم نزدیک 100 تماس از شماره های ناشناس دارم مقداری تحقیق کردم و متوجه شدم چه اتفاقی افتاده است. من با باشگاهی قرارداد و از آنها طلبی هم داشتم و این موضوع را از طریق مجامع حرفه ای پیگیری کردم. این ها کار غیرحرفه ای انجام دادند و قرارداد مرا بدون اینکه شماره تلفن و آدرس مرا بپوشانند منتشر کردند. منتشر کردن قرارداد اشکالی ندارد اما این کار باعث شد تا چند وقتی برای من خیلی مزاحمت ایجاد شود و اذیت شدم.

وی درباره استوری که در خصوص فوتبالیست ها منتشر کرد توضیح داد: وقتی آن استوری را گذاشتم خیلی از تبعیض زیادی که بین ورزشکاران از طرف وزارت ورزش قائل می شود عصبانی بودم. ما در بازی های آسیایی 2018 جایگاه خوبی داشتیم و مدالهای خوبی گرفتیم و من هم یکی از ورزشکاران بودم. نزدیک به یک سال و نیم بود که پاداش ورزشکاران ما که فکر می کنم 200 سکه بود را نمی دانند. از تابستان 2018 که از مسابقات برگشتیم این پاداش به تعویق افتاد. سرانجام به مسابقات جام ملت های آسیا که پاییز بود رسیدیم و در حالی که یک سال و نیم پاداش های ما را نمی دادند و مدام ورزشکاران حقشان را طلب می کردیم و حتی عده ای جلوی وزارت ورزش تحصن کرده بودند، متوجه شدیم یکی از معاونت ها چمدان پر از پول به اردوی تیم‌ملی فوتبال برد، من هم از کوره در رفتم.

سلیمی این روزها در حال و هوای شخصی خود به سر می برد و البته بسیاری از مشتاقان وی در مازندران منتظرند تا حداقل یک آکادمی به نام او برای وزنه برداری ایجاد شود تا استعدادهای فراوان این خط بیش از گذشته بالفعل شود. از طرفی دیگر او هنوز وارد تجارتی جدی و پولساز مثل فوتبالیست ها نشده و معلوم نیست ایا او همین مشکلات را با حواشی اقتصادی خارج از زمین هم خواهد داشت یا خیر؟

فعلا که او یکی از جنجالی ترین چهره های ورزش مازندران است که رسانه ها نیز حسابی از گفتگو با وی استقبال می کنند. گفتگوهایی که عموما ترکشش به خود او خواهد خورد.

 

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو