امروز : جمعه ۹ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۵۰ PM
اختصاصی
گزارش عبارت از حواشی نشست خبری معاون سیاسی استانداری مازندران؛

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

نشست خبری معاون سیاسی استانداری مازندران+عبارت
    -     کد خبر: 46680
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۲۳|۱۳:۱۷
سرویس : سیاست >> دولت
گزارش خبرنگار عبارت از مهمترین حواشی این نشست را که در سالن جلسات اداره کل فرهنگ مازندران برگزار شد از نظر می گذرانید:

عبارت ـ گروه سیاسی: حسین حسن نژاد معاون سیاسی استانداری مازندران امروز در نشست خبری اش با اصحاب رسانه آمده بود تا فضا را کمی آرام تر کند و هم از بنزین سخن بگوید و هم آخرین آمارهای انتخاباتی را ارائه کند اما خبرنگاران با توپ پر بنزینی آمده بودند و حواشی این جلسه بر اصلش تا حدی غلبه کرد.

در ادامه گزارش خبرنگار عبارت از  مهمترین حواشی این نشست را که در سالن جلسات اداره کل فرهنگ مازندران برگزار شد، از نظر می گذرانید:

  • شاید اولین حاشیه این جلسه که اتفاقا حاشیه مثبتی است این بود که برخلاف اکثر جلسات این نشست به موقع شروع شد.
  • بعد از اتمام اظهارات حسن نژاد در باره رویکرد دولت پیرامون افزایش قیمت بنزین و روش آن خبرنگاران به شدت اعتراض کردند.
  • برخی به اصل موضوع نشست اعتراض داشتند که گرانی بنزین که موضوعی کلی و کشوری است به مسئولان استانی ارتباط چندانی نداشت و نیازی نبود آقای معاون سیاسی درباره آن توضیح دهد، بلکه مسئولان اصلی اجرای این طرح باید شفاف سازی کنند که چرا چنین روش بدی را انتخاب کردند. به هیچ وجه اقای حسن نژاد در مقام دفاع نیست که بگوید دولت چاره ای جز این کار نداشته است.
  • بسیاری از خبرنگاران نیز فصل مشترک اعتراضشان این بود که خبرنگاران و مردم از حرف ها و دلایل امروز شما قانع نمی شوند و نمی دانند آن را چگونه به افکار عمومی عرضه کنند که باورشان شود.
  • احمدی خبرنگار قدس از جمله معترضان بود و اظهار داشت: دولت خودش می داند که نحوه اجرا اشتباه بوده و کارهایش برخلاف شعارهایش در انتخابات و بازی با احساسات مردم است.
  • کوشکی از پیشکسوتان رسانه های استان نیز گفت: مردم از نظر اقتصادی به شدت تحت فشار هستند و با گرانی بنزین همه چیز گران شده و بار دوش مردم سنگین تر شده است.
  • قربانی خبرنگار خبرگزاری اصولگرای تسنیم و از منتقدان جدی دولت نیز گفت: مدیری را می شناسم که از نامزدی خاص حمایت آشکار می کند که حسن نژاد در پاسخ تاکید کرد: اگر بر ما مسلم شود قطعا برخورد می کنیم
  • معاون سیاسی استانداری در بخش دیگری از اظهاراتش گفت:  یک گزارش از تخریب نامزدها  توسط نامزدی دیگر داشتیم که بعد از بررسی فهمیدیم صحت ندارد.
  • از حواشی دیگر این نشست می توان به اظهار پشیمانی برائت بسیاری از خبرنگاران حاضر از دولت روحانی اشاره کرد. بسیاری به روشنی گفتند به روحانی رای دادیم و پشیمان هستیم. البته بودند کسانی همچون کلثوم فلاحی از مازندنومه که تاکید کرد اگر به عقب برگردیم با آن شرایط باز به روحانی رای می دهیم.

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

نـشـستـه در غبـار

مردی که قدش به زانوی شهر هم نمی‌رسید بر شانه‌های ساری نشاندیم

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

آرشیو