امروز : یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۳۱ PM
اختصاصی عبارت
درخواست جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی شهرستان بابل از نماینده ادوار این شهرستان؛

حضرت آقای ناصری؛ به نفع جبهه نیروهای انقلاب از انتخابات کناره گیری کنید

جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی بابل+عبارت
    -     کد خبر: 46948
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۳۰|۲۳:۴۶
سرویس : سیاست >> مجلس
با توجه به خواستگاه عمومی مردم و همچنین جهت پرهیز از رقابت و تخریب فضای درون گفتمانی، از جنابعالی تقاضا داریم که به نفع جبهه نیروهای انقلاب، ادامه مسیر کنونی را به حمایت از همه آنانی همت بگمارید که حمایت گذشته شان از شما، بخاطر انقلاب و نظام و شخص امام جمعه محترم بابل بوده است.

عبارت- گروه سیاسی: با توجه به نزدیکی انتخابات مجلس یازدهم، زمان حساس احراز صلاحیت ها و تلاش جریان های سیاسی استان برای پیروزی در انتخابات، جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی شهرستان بابل در نامه ای سرگشاده از حجت الاسلام علی اکبر ناصری نماینده ادوار و نامزد انتخابات مجلس یازدهم درخواست کناره گیری به نفع جبهه نیروهای انقلاب داده اند و آن را برای انتشار در اختیار پایگاه خبری- تحلیل عبارت (رسانه مرجع اخبار انتخابات مجلس یازدهم) قرارداده اند که متن آن عینا منتشر می شود:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

محضر حجت الاسلام حاج شیخ علی اکبر ناصری
نماینده محترم ادوار مجلس و امام جمعه موقت بابل

با سلام و تحیات
و با درود به روان پاک شهیدان، امام شهدا و رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای.

نیک مستحضرید که انقلاب اسلامی در سایه فداکاری و ازخود گذشتگی یارانش به ثمر نشسته و خونبهای آن صدهزار شهید و ایثارگر و از جمله برادر شهید شما بوده است. اگر در طی 16 سال از ادوار گذشته دوستداران و علاقمندان انقلاب برای انتخاب شما جهت نمایندگی مردم شریف بابل همت نمودند و اگر جنابعالی با اقبال مردمی در طی دو دوره، مصدر خدمات و اقداماتی بوده اید، یقینا همگی برای حفظ و تعالی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده که از اوجب واجبات است.

به همین دلیل و در تداوم بالندگی و عبور از چالش های فرارو، با احتجاج از فرمایشات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم و با توجه به خواستگاه عمومی مردم و همچنین جهت پرهیز از رقابت و تخریب فضای درون گفتمانی، از جنابعالی تقاضا داریم که به نفع جبهه نیروهای انقلاب، ادامه مسیر کنونی را به حمایت از همه آنانی همت بگمارید که حمایت گذشته شان از شما، بخاطر انقلاب و نظام و شخص امام جمعه محترم بابل بوده است.
 
حضرت آقای ناصری

یادتان هست که در ادوار گذشته نزدیکان شما سوال؛ گزینه دوم ؟ را نهادینه نموده و شما فرض ثابت بوده اید؟

آیا متوجه هستید که تماس و ارتباط شما با دوستان انقلابی هر چهارسال یکبار فقط موجب تجدید خاطره می شود؟

آیا به فعالیت تیم مجازی تان در تخریب نیروهای انقلابی شهر اشراف دارید؟

آیا به رفتار غیرحرفه ای اهالی دفتر و ستاد خود نسبت به چهره ها و نیروهای اثرگذار احاطه دارید؟

مردم انقلابی این شهر تا کی باید هر 12 یا 16 سال شاهد ظهور و افول افرادی مانند «حسینعلی قاسم زاده» باشند که با انقلابیون شروع کرد و به اصلاحطلبان پیوست و با لاریجانی خاتمه یافت؟

آیا سرپل های ارتباطی جریان راست سنتی با کاندیدای جریان راست مدرن(کارگزاران) قابل کتمان است؟ آیا تغییر مخاطب داده و مثل هاشمی 2005 تبدیل به ناصری 2019 شده اید؟ آیا به تغییرات حیطه نفوذ خود واقفید؟

آیا طرفداران شما پس از 16 سال حمایت، حق ندارند از شما بخواهند که یک بار هم که شده شما به حمایت از آنان اقدام نمائید؟

برادر بزرگوار؛ الان فرصت نقد و زمان آزمون و خطا نیست. کشور درحال هزینه دادن برای گذر از دوران سختی است که زندگی احاد ملت را تحت الشعاع خود قرارداده و توصیه دلسوزان به شما برای عدم حضور در این دوره از انتخابات مجلس را جدی بگیرید و برای تغییر شرایط به سمت فضای جدید، همه منتظر یا علی مدد شما هستند.

والسلام و من اله التوفیق./. (آذر 98)

((جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی شهرستان بابل))

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو