امروز : یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۴۷ PM
رئیس اتاق بازرگانی مازندران:

رتبه مازندران در مصوبات شورای گفتگو سوم است

عبداله مهاجر دارابی + عبارت
    -     کد خبر: 47145
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۷|۲۰:۱۶
رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به تهیه هفت مصوبه شورای گفتگو در شش ماه اول سال جاری گفت: چهار مصوبه شورای گفتگو ملی بوده است.

عبارت: عبدالله مهاجر عصر شنبه در شورای گفتگوی بخش دولتی و خصوصی با اشاره به عملکرد شورای گفتگو اظهار داشت: ۱۳۷ جلسه شورای گفتگو در کشور برگزار شد که هزار و ۳۲ مصوبه داشته است.

وی ادامه داد: ۳۱۴ مصوبه شامل ۳۰ درصد ملی و ۷۱۸ مصوبه استانی بوده است که از ۷۱۸ مصوبه استانی ۴۷۹ مصوبه معادل ۶۷ منطبق با وظایف شورا و بقیه خارج از مصوبه شورا بوده است.

وی تصریح کرد: از ۴۷۹ مصوبه شورا منطبق با وظایف شورا، ۲۴۲ مصوبه معادل ۵۱ درصد اجرا شده است.

مهاجر، روند اجرایی و معیارهای کیفی را از جمله شاخص‌های ارزیابی مصوبات بیان کرد و گفت: رتبه مازندران در مصوبات شورای گفتگو سوم است و هفت مصوبه در چارچوب وظایف شورا و یک مصوبه خارج از آن داشته است.

وی ادامه داد: پنج مصوبه شورای گفتگو اجرا و دو مصوبه اجرا نشد است و همچنین چهار مصوبه ملی در شش ماه اول در شورای گفتگو انجام شده است.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران با بیان اینکه مازندران در شاخص‌های کیفی و سامانه‌های نظرخواهی رتبه ۲۲ را در کشور دارد خواستار ارتقای این وضعیت شد./ مهر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو