امروز : چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۴۲ PM
دربست بهارستان /٧٧
سفر شبانه ۹ نامزد انتخابات مجلس مازندران به تهران؛

آیا ماجرای تایید در وقت اضافه تکرار خواهد شد؟

مجلس+عبارت
    -     کد خبر: 47773
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۰|۱۷:۲۰
سرویس : سیاست >> مجلس
نمونه بارز و مشهور این اتفاق در دوره قبل کوروش یوسفی؛ عضو فعلی شورای اسلامی شهر ساری است که در روزهای پایانی به رقابت بازگشت و البته رای قابل توجهی آورد، لکن از رسیدن به بهارستان بازماند.

عبارت - آرش توانا: دیشب ۹ تن از نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم از حوزه های مرکزی مازندران که گویا احتمال ردصلاحیت خود را قوی می‌دانسته‌اند، راهی پایتخت شده‌اند.
یک نفر از آنها پیشتر از ردصلاحیت خود مطلع شده و با پیشنهاد انصراف مواجه شده بود، اما حاضر به این کار نشد و امید دارد بتواند از طریق برخی چهره‌های شاخص سیاسی در تهران، نظر شورای نگهبان را تغییر دهد.

▪اما خبرهای جسته و گریخته حاکی از آن است که شورای نگهبان به احتمال قوی تصمیم خود را در دور نخست تایید صلاحیت ها گرفته و تحت تاثیر لابی قرار نخواهد گرفت.
گویا قرار است نظراتی از این دست در مهلت قانونی شکایت ها بررسی شود و اصلا بعید نیست اتفاقی که دوره قبل برای برخی چهره‌های انتخاباتی رخ داد و در روزهای آخر تایید صلاحیت شدند، اینبار نیز تکرار شود.
نمونه بارز و مشهور این اتفاق در دوره قبل کوروش یوسفی؛ عضو فعلی شورای اسلامی شهر ساری است که در روزهای پایانی به رقابت بازگشت و البته رای قابل توجهی آورد، لکن از رسیدن به بهارستان بازماند.

▪از طرفی دیگر احزاب و تشکل های سیاسی مازندران نیز علیرغم منوهای تاریخی، در این دوره غذاهای دیگری سفارش داده‌اند و نتوانستند نقش مهمی در بازی تایید صلاحیت ها ایفا کنند. در مازندران موفقیت اصولگرایان بیشتر از چپ‌ها بوده و آنها با چهره های جدید وارد رقابت شده‌اند و حتی دو نفر از آنها موفق به جلب نظر صاحبان نفوذ و رای در مازندران شده‌اند.

▪عبارت به زودی سلسله گزارشهایی را درباره حامیان مالی و سیاسی نامزدهای اصلی انتخابات این دوره در مازندران منتشر خواهد کرد.

عبارت مرجع انتخابات مجلس یازدهم در مازندران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو