امروز : پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت : ۸:۵۷ AM
دربست بهارستان /٧٧
سفر شبانه ۹ نامزد انتخابات مجلس مازندران به تهران؛

آیا ماجرای تایید در وقت اضافه تکرار خواهد شد؟

مجلس+عبارت
    -     کد خبر: 47773
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۰|۱۷:۲۰
سرویس : سیاست >> مجلس
نمونه بارز و مشهور این اتفاق در دوره قبل کوروش یوسفی؛ عضو فعلی شورای اسلامی شهر ساری است که در روزهای پایانی به رقابت بازگشت و البته رای قابل توجهی آورد، لکن از رسیدن به بهارستان بازماند.

عبارت - آرش توانا: دیشب ۹ تن از نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم از حوزه های مرکزی مازندران که گویا احتمال ردصلاحیت خود را قوی می‌دانسته‌اند، راهی پایتخت شده‌اند.
یک نفر از آنها پیشتر از ردصلاحیت خود مطلع شده و با پیشنهاد انصراف مواجه شده بود، اما حاضر به این کار نشد و امید دارد بتواند از طریق برخی چهره‌های شاخص سیاسی در تهران، نظر شورای نگهبان را تغییر دهد.

▪اما خبرهای جسته و گریخته حاکی از آن است که شورای نگهبان به احتمال قوی تصمیم خود را در دور نخست تایید صلاحیت ها گرفته و تحت تاثیر لابی قرار نخواهد گرفت.
گویا قرار است نظراتی از این دست در مهلت قانونی شکایت ها بررسی شود و اصلا بعید نیست اتفاقی که دوره قبل برای برخی چهره‌های انتخاباتی رخ داد و در روزهای آخر تایید صلاحیت شدند، اینبار نیز تکرار شود.
نمونه بارز و مشهور این اتفاق در دوره قبل کوروش یوسفی؛ عضو فعلی شورای اسلامی شهر ساری است که در روزهای پایانی به رقابت بازگشت و البته رای قابل توجهی آورد، لکن از رسیدن به بهارستان بازماند.

▪از طرفی دیگر احزاب و تشکل های سیاسی مازندران نیز علیرغم منوهای تاریخی، در این دوره غذاهای دیگری سفارش داده‌اند و نتوانستند نقش مهمی در بازی تایید صلاحیت ها ایفا کنند. در مازندران موفقیت اصولگرایان بیشتر از چپ‌ها بوده و آنها با چهره های جدید وارد رقابت شده‌اند و حتی دو نفر از آنها موفق به جلب نظر صاحبان نفوذ و رای در مازندران شده‌اند.

▪عبارت به زودی سلسله گزارشهایی را درباره حامیان مالی و سیاسی نامزدهای اصلی انتخابات این دوره در مازندران منتشر خواهد کرد.

عبارت مرجع انتخابات مجلس یازدهم در مازندران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

یکی از نمایندگان فعلی ساری رای نمی‌آورد/ شايعه ردصلاحیت برای تخریب رقیب است

کدام مسئولان ارشد جمهوری اسلامی ایران ثروتشان را علنی کردند / از عباس آخوندی تا محمدباقر قالیباف

آرشیو