امروز : شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۲۹ AM
دربست بهارستان /۱۰۵
تایید صلاحیت دیپلمات ساروی قطعی شد؛

آیا جعفری می‌تواند شماره ۱۰ تیم مجمع نمایندگان مازندران شود

کوروش جعفری+عبارت
    -     کد خبر: 47880
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۲|۲۲:۱۵
سرویس : سیاست >> مجلس
جعفری در انتخابات مجلس دهم که نخستین نامنویسی انتخاباتی وی محسوب می شد، توانست با کسب ١٢٠١٩ رای در میان نامزدهای مطرح و نام آشنای مرکز مازندران، رتبه نهم را کسب کند و این دوره با توجه به شناخت بیشتر ساروی ها از وی و ردصلاحیت برخی نامزدهای مطرح، امید بیشتری برای جلوس بر کرسی بهارستان دارد.

عبارت _ گروه سیاسی: کوروش جعفری متولد۱۳۵۰ از نامزدهای جوان حوزه انتخابیه ساری و میاندورود در دو انتخابات مجلس دهم و یازدهم است.

 وی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد علوم سیاسی و حقوق بین الملل در دانشگاه شهید بهشتی است و تنها نامزد دیپلمات مرکز استان به شمار می‌آید.

از جمله مهمترین سوابق این کاندیدای کلیجانرستاقی می توان به کنسول سیاسی ایران در هنگ کنگ و ماکوئو، نماینده جمهوری اسلامی ایران در کمیته ششم مجمع عمومی سازمان ملل در ساله های قبل، دو دوره نماینده ایران در اجلاس عمومی یونسکو در پاریس، رییس هیات نمایندگی مذاکره با طرف خارجی در ترکیه و روسیه، نماینده و رئیس هیات ایران در اجلاس توسعه و تجارت بین الملل در سازمان ملل، همچنین کاردار ایران در ایتالیا و سابقه کار در دفتر رهبری در دانشگاه ها اشاره کرد.

وی در جریان تبلیغات انتخاباتی حسن روحانی، طرح هایی برای ارتقا استان مازندران ارائه داد که ایجاد تعامل جدید با کشورهای همسایه، بحث ترانزیت شمال به جنوب، نگاه فرا استانی به مسائل و عدم خلط مباحث شهر به شهر (ساری – بابل و…) از جمله آن ها بود.

جعفری در انتخابات مجلس دهم که نخستین نامنویسی انتخاباتی وی محسوب می شد، توانست با کسب ١٢٠١٩ رای در میان نامزدهای مطرح و نام آشنای مرکز مازندران، رتبه نهم را کسب کند و این دوره با توجه به شناخت بیشتر ساروی ها از وی و ردصلاحیت برخی نامزدهای مطرح، امید بیشتری برای جلوس بر کرسی بهارستان دارد.

ضمن آنکه نیاز شدید مازندران در شرایط تحریمی به ارتباط با کشورهای همسایه ضرورت حضور یک دیپلمات در مجمع نمایندگان استان را نشان می‌دهد، به ویژه بعد از انصراف علی نجفی نماینده بابل، که نخستین دیپلمات در بیت نمایندگان مازندران بعد از انقلاب بود.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار
پربازدیدترین

مردی که قدش به زانوی شهر هم نمی‌رسید بر شانه‌های ساری نشاندیم

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

آرشیو