امروز : جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۰۹ PM

ماجرای استعفای عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران به کجا رسید؟ / منصرف می شود یا منصرفش می کنند؟

محسن هاشمی + عبارت
    -     کد خبر: 47947
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۴|۱۰:۳۸
سرویس : جامعه >> شهری
محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران گفت: همه تلاش کردند که به خانم آروین مشورت بدهیم که خوب نیست در چنین شرایطی به این گونه موضوعات وارد شویم.

عبارت: رئیس شورای شهر تهران گفت: با توجه به اینکه شرایط جامعه خوب نیست اعضای شورا از عضو هیات رییسه درخواست کردند که استعفا ندهند.

 محسن هاشمی در حاشیه یکصد و نودمین جلسه شورای شهر تهران گفت: امرور جلسه هم اندیشی بدون حضور شهردار برگزار شد و یکی از بحث‌های جلسه امروز با توجه به اینکه کمیسیون‌ها در حال بررسی متمم بودجه هستند به همین مساله اختصاص یافت.

هاشمی ادامه داد: برخی از کمیسیون‌ها در خصوص متمم بودجه نظرات ویژه‌ای داشتند که نیاز بود این نظرات یکسان بشود و امروز بر این موضوع متمرکز شدیم.

رئیس شورای شهر گفت: یکی دیگر از مسایلی که باعث شد جلسه طولانی شود، بحث استعفای برخی از اعضا بود و خانم آروین تصمیم گرفته بود که استعفا بدهد.

وی ادامه داد: اعضای شورا نظرشان بر این بود که با توجه به اینکه شرایط جامعه خوب نیست ایشان استعفا ندهند چراکه این کار به صلاح نیست و بحث‌های سنگینی در این خصوص انجام شد.

هاشمی با اشاره به نامه آروین که در آن گفته اند تصمیم قطعی نگرفته افزود: خانم آروین در نامه خود نوشته بود که هنوز تصمیم قطعی نگرفته و همه تلاش کردند تا به ایشان مشورت و توصیه بدهند و به این نتیجه رسیدیم که خوب نیست در چنین شرایطی به این گونه موضوعات وارد شویم.

وی در پاسخ به اینکه شما ایشان را منصرف کردید یا ایشان از نظرشان برگشتند؟ گفت: نمی‌شود بگوییم که ما منصرفشان کردیم زیرا هر دو طرف نظراتشان را گفتند و ما منتظریم تا نتیجه این جلسه را ببینیم.

هاشمی همچنین در پاسخ به این سوال که یک ماه از صدور دستورالجلسه با جهانگیری درخصوص واگن و اتوبوس گذشته است آیا در این خصوص اقدامی شده است یا خیر گفت: اتفاقا شب گذشته جلسه مبسوط و مفصلی در اینباره برگزار شد. /ایلنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو