امروز : دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۳۶ PM
آخرین اخبار:
خرید تضمینی روزانه ۱۸۵ تن مرغ برای جلوگیری از ورشکستگی مرغداران/ رکورد صادرات مازندران در سال گذشته شکسته شد/ تعطیل کردن بخش کشاورزی غیرممکن است/صادرات ۱۴۰ هزار تنی مرکبات در سال ۹۸ خط مقدم کرونا، جبهه آب و فاضلاب / مردم کمک کنند مشکلی برای تامین آب نخواهد بود کرونا و باوری که ترک خورد! هیجان در سکوت قرنطینه / ارسال ۲۰۰ ویدئو به دبیرخانه «پویش هر خانه یک کتابخانه» انفجار وحشتناک خودرو با دوکشته و زخمی در بهشهر / دستگیری محتکر خبیث اقلام بهداشتی در ساری / در گلوگاه مرغ زنده هم قاچاق می شود! / دستگیری شکارچیان کل وحشی در سوادکوه روش‌های شگفت انگیز برای تقویت حافظه / سم شیرینی که سلامتی بدن را نابود می کند / فواید شگفت انگیز شیره انگور / بهترین زمان ورزش برای کاهش وزن چه موقع است؟ بازدید استاندار مازندران از ورودی شرقی ساری و تأکید بر کنترل سختگیرانه خودروهای ورودی و خروجی احتمال بالای تعطیلی بازار تا ۲۲ فروردین/ تورم مازندران در اسفند منفی بود/ تابحال ۱۱۰۰ واحد صنفی پلمپ شدند/اصناف و گردشگری قربانیان اصلی کرونا/بازرسی‌های روزانه در دو شیفت، تا ۱۱ شب ادامه دارد دهم فروردین/ از به توپ بستن حرم رضوی تا روز گرفتاری آریامهر از لذت همذات پنداری تا نیاز به سرگرمی
دربست بهارستان/ ۱۱۰
احمدی عضو شورای مرکزی اصولگرایان مازندران در گفتگو با عبارت تشریح کرد؛

سازوکار اصولگرایان مازندران برای انتخاب گزینه نهایی هر حوزه

اصولگرایان + عبارت
    -     کد خبر: 47949
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۴|۱۱:۳۵
سرویس : سیاست >> مجلس
عضو شورای مرکزی اصولگرایان مازندران،کرد: شورای شهرستان ها، پس از شناسایی نامزدهای اصولگرا و برگزاری جلسات مختلف و نشست صمیمی با آن ها، نظرات و برنامه های انتخاباتی شان را جویا و بررسی می کنند و در نهایت، پس از رای گیری و لحاظ کردن موارد ذکر شده، دو برابر ظرفیت نماینده آن حوزه (۱+ ۲نامزد) را انتخاب و به استان معرفی می کنند.

عبارت- گروه سیاسی: بهرام احمدی در گفتگو با عبارت، درباره سازوکار اصولگرایان مازندران برای انتخاب گزینه نهایی هر حوزه اظهار کرد: جبهه پیروان خط امام و رهبری متشکل از 20 الی 21 حزب رسمی و غیر رسمی است که این احزاب، نماینده های خود را در شهرستان های مختلف استان، معرفی می کنند تا شورای اصولگرایان شهرستان ها تشکیل شود.

وی با بیان اینکه اعضای شورای هر شهرستان، با انتخاب دبیر و هیات رئیسه از بین خودشان، فعالیت های انتخاباتی خود را آغاز می کنند، افزود: دلیل تشکیل شورای شهرستان ها که در انتخابات دوره قبل رسما کار خود را آغاز کرده، این بوده که اعضای آن شناخت بهتر و تحلیل دقیق تری از نامزدهای مختلف حوزه انتخابیه خود دارند و این کمک بزرگی به شورای اصولگرایان استان برای انتخاب گزینه های اصلح است.

احمدی با اظهار اینکه داشتن شاخص‌های اصولگرایی، احتمال رای‌آوری بالا و مقبولیت عمومی از مهمترین دلایل انتخاب گزینه هاست، تصریح کرد: شورای شهرستان ها، پس از شناسایی نامزدهای اصولگرا و برگزاری جلسات مختلف و نشست صمیمی با آن ها، نظرات و برنامه های انتخاباتی شان را جویا و بررسی می کنند و در نهایت، پس از رای گیری و لحاظ کردن موارد ذکر شده، دو برابر ظرفیت نماینده آن حوزه (1+ 2نامزد) را انتخاب و به استان معرفی می کنند. مثلا بابلسر که یک نماینده در مجلس دارد دو گزینه از شورای شهرستان به شورای استان معرفی می شود و ساری که دو نماینده در مجلس دارد، 4 گزینه به استان معرفی می شود تا در نهایت گزینه نهایی از بین آن ها انتخاب شود.

عضو شورای مرکزی اصولگرایان استان، ادامه داد: هدف دوم از تشکیل شورای شهرستان ها این بود که از حواشی و اختلافات بین نامزدها، پرهیز شود و شورای شهرستان‌ها همانطور که عرض کردم با بررسی نظر مردم، علما و نظرسنجی‌ها، 2 برابر ظرفیت شهرستان‌ها، نامزدهای مدنظر را اعلام کنند.

وی، با اظهار اینکه مجموعا به خردجمعی مراجعه کردیم و به وحدت تن دادیم، درباره مهمترین شاخص‌های اصولگرایی، گفت: نظر گزینه ها درباره موضوعاتی چون برجام، فتنه، اف ای تی اف، همچنین سوابق کاری و اجرایی آن ها نیز مورد بررسی قرار می گیرد و کسانی انتخاب  می شوند که با آرمان‌های اصولگرایی همراه باشند.

احمدی در پایان، بیان کرد: شورای اصولگرایان استان، با سازوکارها و کارگروه های مشخصی که دارند در نهایت گزینه یا گزینه های نهایی هر حوزه را انتخاب و به مردم و رسانه ها معرفی می کنند.

گفتگو: مجید ساجدی فر

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار

خرید تضمینی روزانه ۱۸۵ تن مرغ برای جلوگیری از ورشکستگی مرغداران/ رکورد صادرات مازندران در سال گذشته شکسته شد/ تعطیل کردن بخش کشاورزی غیرممکن است/صادرات ۱۴۰ هزار تنی مرکبات در سال ۹۸

خط مقدم کرونا، جبهه آب و فاضلاب / مردم کمک کنند مشکلی برای تامین آب نخواهد بود

کرونا و باوری که ترک خورد!

هیجان در سکوت قرنطینه / ارسال ۲۰۰ ویدئو به دبیرخانه «پویش هر خانه یک کتابخانه»

انفجار وحشتناک خودرو با دوکشته و زخمی در بهشهر / دستگیری محتکر خبیث اقلام بهداشتی در ساری / در گلوگاه مرغ زنده هم قاچاق می شود! / دستگیری شکارچیان کل وحشی در سوادکوه

روش‌های شگفت انگیز برای تقویت حافظه / سم شیرینی که سلامتی بدن را نابود می کند / فواید شگفت انگیز شیره انگور / بهترین زمان ورزش برای کاهش وزن چه موقع است؟

بازدید استاندار مازندران از ورودی شرقی ساری و تأکید بر کنترل سختگیرانه خودروهای ورودی و خروجی

احتمال بالای تعطیلی بازار تا ۲۲ فروردین/ تورم مازندران در اسفند منفی بود/ تابحال ۱۱۰۰ واحد صنفی پلمپ شدند/اصناف و گردشگری قربانیان اصلی کرونا/بازرسی‌های روزانه در دو شیفت، تا ۱۱ شب ادامه دارد

دهم فروردین/ از به توپ بستن حرم رضوی تا روز گرفتاری آریامهر

از لذت همذات پنداری تا نیاز به سرگرمی

آرشیو
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو