امروز : شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۲۵ AM
دربست بهارستان / ۱۱۱
اختصاصی عبارت

۸۰ درصد نامزدهای شرق مازندران ردصلاحیت شدند!

حوزه انتخابی بهشهر + عبارت
    -     کد خبر: 47963
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۴|۱۴:۱۴
سرویس : سیاست >> مجلس
حوزه بهشهر، نکا و گلوگاه از حوزه های با درصد بالای ردصلاحیت در استان بوده است. طبق اعلام خنجری فرماندار بهشهر از ۳۳ نامزد ثبت نامی این حوزه ۲ نامزد انصراف دادند و از ۳۱ نامزد باقیمانده ی این حوزه، تنها ۶ داوطلب احراز صلاحیت شان تایید شده است.

عبارت- گروه سیاسی: با نگاهی به آمار احراز صلاحیت‌ها در کشور در می یابیم که بیشترین آمار تایید صلاحیت‌ها مربوط به استان‌های همدان (با ۶۹ درصد)، کهگیلویه و بویراحمد و خراسان رضوی (با ۶۶ درصد) و خراسان شمالی (با ۶۴ درصد)، بوده است و استان های البرز (با 29 درصد) و کرمانشاه کمترین آمار تایید صلاحیت ها به خود اختصاص دادند.

استان مازندران نیز 33 درصد تایید صلاحیت داشته و بنا بر اعلام رئیس ستاد انتخابات استان، از 418 داوطلب مازندران در انتخابات مجلس یازدهم فقط 125 نماینده در صحنه رقابت ها باقی ماندند. یعنی فقط 33 درصد نامزدها.

در این میان برخی حوزه های مازندران با تاییدصلاحیت بسیار اندکی مواجه شدند.

به گزارش عبارت و با توجه به نتیجه فعلی احراز صلاحیت ها، حوزه بهشهر، نکا و گلوگاه از حوزه های با درصد بالای ردصلاحیت در استان بوده است. طبق اعلام خنجری فرماندار بهشهر از 33 نامزد ثبت نامی این حوزه 2 نامزد انصراف دادند و  از 31 نامزد باقیمانده ی این حوزه، تنها 6 داوطلب احراز صلاحیت شان تایید شده است. خنجری گفت: « 14 نامزد در مجموع ردصلاحیت شدند و 11 نامزد صلاحیت آن ها احراز نشده است».

 اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده بهشهر در ادامه می آید:
وحید ریاحی
عباس زارع نژاد
محمدرضا سهرابی قره تپه
غلامرضا شریعتی اندراتی
علی اصغر شفیعی خورشیدی
جعفر مسلمی

به گزارش عبارت، با عدم احراز صلاحیت فعلی برخی نامزدهای مطرح این حوزه چون شاعری و میری به نظر می رسد رقابت شرق مازندران بین دیگر کاندیداهای این حوزه چون شفیعی خورشیدی، جمشیدی و شریعتی باشد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو