امروز : پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۳۷ PM
دربست بهارستان / ۱۱۳
گزارش عبارت از اوج اختلافات اصولگرایان بابل؛

مومنی: به شورای عالی کشور شکایت بردم/ مجمع تبلیغات سوء علیه من انجام می دهد/ متن نامه مومنی و پاسخ تهران

حوزه انتخابیه بابل + عبارت
    -     کد خبر: 48008
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۶|۱۷:۰۱
سرویس : سیاست >> مجلس
مومنی بیان کرد: به آقای رضازاده گفتم اینجا در مجمع، تبلیغات سوء علیه من انجام می دهند تا مرا از صحنه به در کنند. آقای رضازاده به من قول داد موضوع را با جدیت پیگیری کند تا روال قانونی خود را طی کند تا از بین ۴ گزینه اصولگرای بابل، دو گزینه نهایی با آرای مردم و از کف جامعه انتخاب شوند نه از طریق مجمع. چرا که دو گزینه فعلی از طریق مجمع انتخاب شدند و مردم در آن نقشی نداشتند.

عبارت- گروه سیاسی: عابدین مومنی در گفتگو با عبارت، ضمن تایید بیانیه منتشر شده و پاسخ آن گفت: دیشب مفصل با آقای رضازاده (نماینده ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در مازندران) صحبت کردم که می گفت پس از ارسال نامه من به پایتخت، از تهران خواستار پیگیری این موضوع به شیوه درست و قانونی هستند تا حقی از من ضایع نگردد و آقای رضازاده مامور به انجام این مهم شدند.

مومنی ادامه داد: به آقای رضازاده گفتم اینجا در مجمع، تبلیغات سوء علیه من انجام می دهند تا مرا از صحنه به در کنند. آقای رضازاده به من قول داد موضوع را با جدیت پیگیری کند تا روال قانونی خود را طی کند تا از بین 4 گزینه اصولگرای بابل، دو گزینه نهایی با آرای مردم و از کف جامعه انتخاب شوند نه از طریق مجمع. چرا که دو گزینه فعلی از طریق مجمع انتخاب شدند و مردم در آن نقشی نداشتند.

در ادامه متن نامه عابدین مومنی به شورایعالی ائتلاف نیروهای انقلابی کشور و پاسخ آنها را می آوریم:

▪️بسمه تعالی
جناب آقای دکتر سیّد محمّد حسینی زید عزّه
عضو عالی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی
سلام علیکم
چنان که در روز شنبه ۹۸/۱۰/۱۴ به استحضار حضرت عالی رساندم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی بابل در روز چهارشنبه ۹۸/۱۰/۱۱ مجمع عمومی تشکیل داده که آقای رضازاده نماینده ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان مازندران در آن مجمع سخنرانی کرده، سپس با رأی گیری دونفر را به عنوان کاندیدای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی برای مجلس شورای اسلامی در شهرستان بابل معرفی کردند، سؤالی که اینجانب از محضر حضرت عالی داشتم این که آیا ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان بابل در این مقطع مجاز به این اقدام بوده است؟ یا آن که برابر مقررات، موظف به معرّفی دو برابر ظرفیت یعنی چهار نفر به عنوان کاندیدای نیروهای انقلاب اسلامی بوده است؟ استدعاء می شود مقررات شورای ائتلاف را مکتوب گزارش فرمائید والسّلام و دعای خیر
 عابدین مؤمنی
 ۲۱ دی ۱۳۹۸

▪️پاسخ شورای عالی کشور به عابدین مومنی:

جناب آقای دکتر مؤمنی
با سلام،
براساس ضوابط شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب مقرر شده است که در حوزه های انتخابیه مجمع دو برابر نیاز هر حوزه را تعیین و سپس بر مبنای نظر سنجی از مردم گزینه یا گزینه های نهائی انتخاب شود لذا در بابل هم مجمع باید ۴ گزینه را معرفی نماید که پس از نظر سنجی از مردم دو نامزد نهائی شورای ائتلاف مشخص و به مردم معرفی گردند، طبق صحبتی که تلفنی با آقای رضازاده انجام شد ایشان هم اظهار داشت که قرار است این روال در شهر های استان از جمله بابل مورد توجه قرار گیرد و معرفی زودهنگام دو گزینه اصلی مورد تایید نمی باشد.

به گزارش عبارت، باید منتظر ماند و دید در روزهای آتی سرانجام دو گزینه نهایی اصولگرایان بابل چه خواهد شد.

عبارت را دنبال کنید

مجید ساجدی فر- خبرنگار ارشد و دبیر سرویس مجلس

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال