امروز : پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۲۶ AM
فیلترشکن / ۲۵
بیست و پنجمین بسته ویژه خبری عبارت؛

توصیه رسانه ای مدیرکل ارشاد به مدیران مازندران / نیروگاه برق نکا باید پلمپ باشد! / وقتی نماینده سابق نور و محمودآباد از رانت های استان می گوید / فرماندار نوشهر:حتی برای تامین نان مسافران هم مشکل داریم!

فیلترشکن+عبارت
    -     کد خبر: 48263
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۳|۱۱:۰۱
سرویس : عامه پسند
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.

نیروگاه برق نکا باید پلمپ باشد!

 

کارشناس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان محیط زیست ادامه داد: ماده ۱۳ قانون هوای پاک موضوع تامین سوخت استاندارد برای تمامی مراکز صنعتی، تولیدی و ... را مد نظر قرار دارد و براین اساس می‌بایست یک سال بعد از لازم الاجرا شدن قانون هوای پاک این موضوع دنبال می‌شد.

شفاپی افزود: از سال گذشته صادرات مازوت با مشکلاتی مواجه شد و از این رو تصمیم گرفتیم که کنسرسیوم دانشگاه‌های برتر در زمینه چگونگی مدیریت مازوت مازاد راهکارهای را ارائه کند. ما نیز این دیدگاه‌ خود را به وزارت نفت و وزارت علوم اعلام کرده‌ اما تاکنون پاسخی از آنها دریافت نکرده‌ایم.

شفاپی افزود: در حال حاضر نیروگاه شهید رجایی قزوین، نکای مازندران، بندرعباس و توس مشهد ، فتح بیستون و زرند کرمان درصد بالایی از سوخت مازوت استفاده می‌کنند و متاسفانه نامه‌های به دست ما می‌رسد که از ما می‌خواهند که علیرغم رسالتمان در نظارت بر اجرای قانون هوای پاک این نیروها را برای استفاده از سوخت مازوت فک پلمب کنیم.

وی تاکیدکرد: در درجه اول این نیروگاه‌ها اصلا پلمب نیستند و در درجه دوم علیرغم دستور آقای جهانگیری - معاون اول رئیس جمهوری- مبنی بر تامین سوخت گاز نیروگاه توس مشهد در فصل زمستان، سوخت این نیروگاه تامین نشده و از ابتدای سال تاکنون بیش از ۸۰ درصد سوخت مصرفی نیروگاه توس مشهد، مازوت بوده است.

این کارشناس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم با بیان این که سایر نیروگاه‌ها نیز به همین ترتیب هستند، گفت: این موضوع با قوانین و رسالت ما در سازمان حفاظت محیط زیست کاملا مغایر است و حتی استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه‌های کلانشهرهای ما خط قرمز است.

وی در پایان تصریح کرد: پیشنهاد ما این است که به جای آن که از سازمان حفاظت محیط زیست بخواهند مجوز خلاف قوانین خود صادر کند در فصل سرد سال که دچار کمبود گاز می‌شویم این نیروگاه‌ها در مدت زمان کوتاه و مقطعی و با هماهنگی با شورای تامین استان از سوخت مازوت استفاده کنند. قطعا نصب تجهیزات کنترل و کاهش آلودگی هوا در نیروگاه‌ها زمان می‌برد و تا تحقق این امر می‌توان از چنین روش‌هایی استفاده کرد./ایرنا

 

 

توصیه رسانه ای مدیرکل ارشاد به مدیران مازندران

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، عباس زارع امروز در جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه مازندران اظهار داشت: در زمینه اطلاع‌رسانی دقیق و درست اقدامات و برنامه‌های ادارات رسانه‌ها تاثیرگذار هستند و در استان تعدد رسانه‌ها بالا بوده که انتظار ما نیز بیشتر است.

وی با بیان اینکه متاسفانه  رسانه‌ها در حلقه مدیران مانده و از قشر خود مردم و افکار عمومی غافل ماندند، افزود: باید این ارتباط را وصل و تقویت کنیم و کاری کنیم مردم رسانه‌های مختلف و فضای رسانه را بشناسند در  این میان فعالان رسانه ای و صاحبان قلم و فرهیختگان فرهنگی نقش مهمی دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: در جنگ رسانه ای نتوانستیم مقابله کنیم و با قطع اینترنت خسارات فراوانی به برخی زیرساخت‌های کشور تحمیل شد. باید از ظرفیت صحیح رسانه‌های ارزشی به خوبی استفاده کنیم..

زارع بیان کرد: دشمن عزم را جزم کرد که ضربه نهایی را در زمینه‌های مختلف به کشور ما بزند و تنها راه مقابله، حفظ انسجام و اتحاد داخلی است مدیران در سطح کلان  مشکل سیاسی را به فضای رسانه ای نکشانند زیرا این امر سریع به یک ابزار سیاسی تبدیل  می‌شود./تسنیم

 

 

دفاع تمام عیار نماینده چالوس از سهمیه کنکور ایثارگران

 

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بر غیرقابل تعرض بودن سهمیه‌های علمی فرزندان ایثارگران در کنکور سراسری تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، قاسم احمدی لاشکی، نماینده ایثارگر مردم چالوس و نوشهر در مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی با اشاره به قوانین بالادستی، قوانین حمایتی ایثارگران و قانون برنامه ششم توسعه کشور تاکید کرد: در بحث سهمیه ها ما به عنوان نمایندگان ایثارگران در مجلس شورای اسلامی چند بار این موضوع را مطرح کردیم ولی تا این لحظه نتیجه ای نگرفته ایم.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس دهم ادامه داد: برمبنای آن اعلام کردیم که اگر در سهمیه ۲۵ درصد ظرفیت خالی وجود داشت از این سهمیه به ۵ درصدی ها نیز داده شود. متاسفانه این موضوع یک مقدار اشکالات و شبهاتی را در جامعه ایجاد کرد.

عضو مجمع نمایندگان استان مازندران خاطرنشان کرد: بر اساس اینکه ماده الف را نوشتیم در ذیل آن تقسیم کردن سهمیه (از ۲۵ به ۵ درصد) شاید باعث ایجاد نارضایتی در جامعه شده است. به همین خاطر یک سری حرف‌هایی زده شد که سهمیه های علمی فرزندان ایثارگر باید ساماندهی شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در ادامه یادآور شد: در دوره ریاست آقای عارف بر کمیسیون، متاسفانه این خط بیشتر دنبال شده است.

احمدی لاشکی تصریح کرد: من بعید می‌دانم که در کنکور سال ۹۹ تغییری در سهمیه ها ایجاد شود؛ چرا که با توجه به موضوع رسیدگی به بودجه در مجلس و انتخابات یازدهمین دوره آن و پایان سال جاری، با شرایطی که عرض شد احتمال تغییر در سهمیه ها وجود ندارد.

عضو کمیسیون آموزش مجلس دهم در خصوص ایجاد شبهات برای تقلیل سهمیه فرزندان ایثارگر در کنکور سال ۹۹ متذکر شد: شورای سنجش و پذیرش وزارت علوم این اختیار را ندارد که درصدهای سهمیه فرزندان ایثارگر را کم یا زیاد کند. آنچه که اختیار به اینشرط داده شده، تعیین محتوای دروس، تعداد پذیرش و نحوه سنجش است که در دستور کار قرار دارد. بنابراین نمی تواند به موضوع تقلیل سهمیه‌ها ورود پیدا کند.

وی در پایان اظهار داشت: موضوع سهمیه ها در شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی بحث و بررسی می شود و در صورت لزوم، تصمیم‌گیری خواهد شد؛ اما به طور کلی در حوزه اختیارات شورای سنجش و پذیرش وزارت علوم نیست. / فاش نیوز

 

 

آموزش و پرورش مازندران خبر تغییر مدیرکل را تکذیب کرد!

 

چندی است که شایعاتی در مورد تغییر مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در رسانه های مکتوب و مجازی استان دست به دست می شود و حتی گفته شد جایگزین مدیرکل آموزش و پرورش نیز مشخص شد که یکی از روسای اداره آموزش و پرورش شهرستان های غرب مازندران بود.

با پیگیری خبرنگار ایرنا صبح امروز چهارشنبه اداره روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران نسبت به این مسئله اعلان بی اطلاعی کرد اما اذعان داشتند که آنها نیز شایعات را شنیده اند.

حال اداره کل آموزش و پرورش مازندران در بیانیه ای اعلام کرد که اخبار ادعا شده در مورد تغییر مدیرکل شایعه ای بیش نبوده و صراحتا آن را تکذیب می کند. 

در این بیانیه آمده است که در روزهای اخیر، در کانال ها و فضاهای مجازی، خبرهای متعددی مبنی بر تغییر مدیرکل آموزش و پرورش مازندران منتشر و دست به دست می شود. در این خصوص به استحضار مردم شریف استان و به ویژه فرهنگیان و اولیای محترم، می رساند، این مطالب برگرفته از نگرش ها و سلیقه های شخصی است و صحت ندارد.

آموزش و پرورش مازندران اظهار داشت: «هدف اصحاب رسانه هایی را که این گونه خبرهای بی پایه و اساس منتشر می نمایند، بر ما مشخص نیست، اما سئوال این است که چرا باید دستگاه با عظمت آموزش و پرورش، این گونه دستخوش نگاه های شخصی گردد و با نشر ادعاهای بی پایه و اساس، فضای تعلیم و تربیت ملتهب شود.»

در این بیانیه آمده است: «آموزش و پرورش برای انجام رسالت خطیر خود، به آرامش نیاز دارد و به این دلیل که ذاتا نهادی اجتماعی است، باید به دور از هرگونه تنش و التهاب، و با حمایت گسترده مردم و مسئولان به کار خویش ادامه دهد. بی تردید آغازکنندگان این گونه رویدادهای خارج از عرف، ایجاد اختلال در روند مدیریت و دلسرد نمودن خادمان فرهنگ را وجهه همت خویش قرار داده اند که البته قابل توجیه و پسند جامعه اسلامی نخواهد بود.»

عسگری نیکزاد مدیرکل حال حاضر آموزش و پرورش مازندران اواخر سال ۹۶ بود که پس از بازنشستگی سیدعلی قاسمی رسما به این سمت منصوب و فعالیت خود را در این پست آغاز کرد. / ایرنا

 

 

شوک به تکواندوی مازندران

 

این روزها شاهد انتصاب‌های جدید از گوشه و کنار هیات تکواندو استان مازندران هستیم. از منصب‌های جدید روسا هیات‌های شهرستان، کمیته‌های استانی گرفته تا اعضای هیات تکواندو استان که خبر کناره‌گیری کیومرثی شوک بزرگی برای این رشته المپیکی در استان بوده است.

آنچه که قابل تامل است، کمیت این منصب‌ها نیست، بلکه کیفیت آن خواهد بود که خروجی آن را باید در روز های آینده این رشته پرافتخار شاهد باشیم.

تکواندو مازندران سال‌هاست که ریشه در قهرمانی‌های مختلف داشته و در قهرمان پروی سرآمد بوده، کارنامه‌ای را از خود به جای گذاشته که می‌توان به حضور و ظرفیت‌های چند نفر از فعالان ورزشی استان اشاره کرد، آنان که خود ورزشی و خاک ورزش خورده استان هستند.

از سال 94 که مریم کیومرثی را در تکواندو مازندران کنار فیض اله نفجم رئیس وقت هیات تکواندو استان مازندران، دیدیم دلمان قرص شد. آن دست از ورزشی‌هایی که از غلتیدن در خاک ورزش استان برخواستند تا هر دو به جایگاهی چون قهرمانی جهان و معاونت دستگاه ورزش استان برسند.

اگر به روند پیش روی بانوان طی سال های حضور کیومرثی از سال 94 تا 98  بنگریم این ترقی از راه‌اندازی لیگ‌های منظم در رده‌های خردسال، نونهال، نوجوان و جوانان بوده تا قهرمانی کشوری که بیشترین رشد در خردسالان بعد از آن نوجوانان و در نهایت شگفتی در رده سنی جوانان بود.

شکی نیست مازندران استان قهرمان پروی است اما تکواندو مازندران با وجود ظرفیت‌های قوی مدیریتی مانند کیومرثی‌ها توان عرضه ورزشکاران مستعد و توانمند را در میادین مختلف داشته و دارد و امید است که داشته باشد.

حال آنکه بسکتبالیست قدیمی، معاون سابق بانوان ورزش استان مازندران، نائب رئیس و مشاور بانوان تکواندو مازندران کناره‌گیری کرده و باید منتظر باشیم تا ببینیم سکان این بخش از تکواندو استان را با این حجم از سنگینی قهرمانی، مدال آوری‌ها و ..‌ را چه کسی به دوش می‌کشد!

امید است با انتصاب‌های جدید و توان مدیریتی حسین بریمانی به عنوان رئیس هیات تکواندو استان مازندران جایگاه حقیقی تکواندو استان در آینده حفظ شود و با بکارگیری افراد توانمند در بخش‌های مختلف هیات استان طبق روال گذشته شاهد مدال آوری‌ها و قهرمانی‌ها باشیم. / فارس

 

 

نماینده سابق نور و محمودآباد از رانت ها در مازندران گفت

 

نماینده سابق مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با استناد نیوز اظهار داشت:آنچه که امروز در کشور ما دغدغه همه مردم است مسائل اقتصادی می باشد نه اینکه به مسائل فرهنگی بی‌توجه باشیم مسائل فرهنگی در جای خودش دارای اهمیت می باشد.

فیاضی با اشاره به اینکه کشوری هستیم با منابع سرشار و گفتن این کلمه و این جمله غم‌انگیز است ، گفت: کشوری هستیم با منابع غنی انسانی و طبیعی و همه نوع ظرفیت در این کشور وجود دارد و در عین حال از یک نوع فقر رنج می‌بریم از بیکاری جوانان خودمان رنج می‌بریم.

نماینده سابق مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه اشتغال در طول سالهای اخیر کاهش پیدا کرده است، گفت: آمارهایی که اکنون داده می شود درست نیست باید به کف جامعه نگاه کنیم و آمار اشتغال را از آنجا رصد کنیم.

نماینده سابق مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی بیان داشت:برخی از بخش‌ها متاثر از رانت بوده و حتی برخی از بخش‌های تولیدی هم متوسط متاثر از رانت هایی بوده که در مازندران شکل گرفته و نتوانستیم به آن درجه از توانمندی برسیم که مورد انتظار مردم مازندران باشد.

فیاضی گفت:اگر برنامه برنامه‌ریزی درستی صورت گیرد و نمایندگان مجلس، استانداران، شورای اسلامی شهرها و روستاها با نگاه توسعه‌ای به موضوع گردشگری و قابلیت‌های گردشگری منطقه بپردازند در یک پروسه ۵ سال هیچ بیکاری در منطقه نخواهیم داشت. / استناد

 

 

فرماندار نوشهر از مشکلات گردشگری شهر گفت / توانایی میزبانی جمعیت مسافرین نوروزی را نداریم / از تامین نان تا زیرساخت ها

 

فرماندار شهرستان نوشهر با اشاره به سفر میلیونی گردشگران نوروزی به این شهرستان گفت: نه تنها زیر ساخت‌های نوشهر نظیر مراکز اقامتی و آب شرب جوابگوی تعداد بالای مسافران نیست بلکه برای تامین نان آنان با توجه به سهمیه شهرستان، با مشکل مواجه هستیم.

عبدالصمد صفرنژاد روز چهارشنبه در جلسه ستاد تسهیلات سفر شهرستان نوشهر افزود : زیرساخت های این شهرستان نظیر تامین آب برای جمعیت شهرستان و در شرایط عادی پیش بینی شده است ولی همزمان با آغاز تعطیلات نوروزی و حضور بی شمار مسافران و گردشگران خدمات رسانی به انان دچار مشکل می شود.

وی گفت: سهمیه تخصیصی آرد نوشهر بر اساس میزان جمعیت شهرستان تعیین می شود این در حالی است که حضور میلیونی مسافران و گردشگران در تعطیلات نوروزی نانوایی ها در تامین نان آنان دچار مشکل می شوند.

وی بر ضرورت توزیع عادلانه اعتبارات و امکانات استانی و ملی برای این شهرستان تاکید کرد و گفت: تعیین اعتبارات، بودجه و سهمیه بر اساس شاخص جمعیت ثابت و بدون در نظر گرفتن جمعیت شناور ۲۰۰ هزار نفری در طول هفته و میلیونی گردشگران در تعطیلات نوروزی صورت می گیرد این در حالی است که با توجه به جمعیت شناور در این شهرستان نیازمند اعتبارات و سهیمه ویژه است.

فرماندار نوشهر  بر ضرورت ساماندهی اماکن اقامتی، تفریحی و گردشگری و خانه مسافر در شهرستان تاکید کرد و افزود:  نظارت بر اماکن تفریحی ، اقامتی و پذیرایی شهرستان به نحوی باشد تا مردم و مسافران در طول اقامتشان در این منطقه دچار مشکل نشوند.وی همچنین خواستار پی گیری لازم برای احداث اسکله های تفریحی در شهرستان برای حضور کشتی ها و قایق های تفریحی و رونق گردشگری و به تبع آن اشتغالزایی در نوشهر شد. / ایرنا

 

 

مدیرکل محیط زیست مازندران شهرداری ها را متهم اول پسماند دانست

 

مدیركل محیط زیست مازندران گفت كه براساس بررسی انجام شده اراده ای در شهرداری های این خطه شمال برای ساماندهی پسماند وجود ندارد.

حسینعلی ابراهیمی كارنامی اظهارداشت : سهل انگاری برخی شهرداری ها در ساماندهی زباله باعث شكایت از این نهاد ها به دستگاه قضایی شده است.

وی از شهرداری ها خواست حداقل برای كاهش دغدغه محیط زیست در ساماندهی زباله حواشی محل دفن را ایزوله و نسبت به جمع كردن شیرآبه اقدام كنند تا آسیب كمتری به محیط زیست وارد شود. / ایرنا

 

 

رئیس صدا و سیما مازندران روستای التپه شهرستان بهشهر چه می کرد؟

 

 

صبح روز یکشنبه ۲۸ دیماه هادی ابراهیمی مدیر کل سازمان صدا و سیمای مرکزمازندران و هیأت همراه  از پروژه در حال ساخت تله فیلم هدیه در روستای التپه بهشهر بازدید کردند . اثر نمایشی تله فیلم هدیه ، به کارگردانی مسعود فرخنده طینب  در حال تولید است ، مرحله  اول فیلم برداری آن در روستای شهید آباد و بخشی در روستای التپه انجام شد.

کارگردان این اثر هنری با اشاره به این که این فیلم با هدف آموزش کودکان برای انجام کار خیر و تهیه هدیه با پیروی از موازین اسلامی و سیره نبوی تولید میشود گفت : تصویربرداری تله فیلم کودک هدیه در شرایط مناسب آب و هوایی تا دو هفته دیگر به پایان میرسد  وماه رمضان سال ۹۹ از شبکه سراسری و مازندران پخش می شود .

فرخنده طینت افزود : در این فیلم هنرپیشه هایی همچون حمید ابراهیمی و بیتا خردمند ایفای نقش میکنندو مدیر تولید آن نیز منصور ناظمی است .

به گفته وی در تله فیلم هدیه ، کودکی با نقش حسن که مکبر مسجد است بعلت ضعف مالی خانواده ، قرآنی را از مسجد بر می دارد و به معلم خود هدیه می دهد که در این اثر ، روش درست هدیه دادن با درآمد اندک اما حلال به کودک آموزش داده می شود .

مدیر کل سازمان صدا و سیما نیزگفت کمال همکاری رابا این کارگردان و گروهش خواهد داشت ،  همچنین فلاح رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بهشهر نیز آمادگی همکاری با این گروه را اعلام کردند./صدا و سیما

 

 

استادیوم آزادی فریدونکنار ۲۳ سال در انتظار سکوی تماشاگران

 

غلام‌حسین صانعی عصر امروز در جلسه مجمع عمومی هیات فوتبال مازندران اظهار کرد: درحالی که شهرستان‌های کوچک از جمله فریدونکنار ظرفیت‌ها و استعدادهای بالقوه دارند و بارها در سطح استان و کشور درخشیدند اما متاسفانه هیچ توجهی از سوی مدیران استانی به آن‌ها نمی‌شود.

وی با ابراز گلایه از مسئولان به خاطر عدم توجه به استادیوم ورزشی فریدونکنار، خاطرنشان کرد: اینکه ورزشگاه قائمشهر، بابل و نوشهر در کوتاه‌ترین زمان تجهیز می‌شود موجب خرسندی است، اما مشخص نیست چرا همین اتفاق در شهرهای دیگر مانند فریدونکنار رخ نمی‌دهد و پس از ۲۳ سال همچنان سکوی تماشاگران استادیوم شهید کریم آزادی این شهر نیمه‌کاره رها شده است.

رئیس هیات فوتبال فریدونکنار تصریح کرد: چرا شهرستان فریدونکنار با وجود استعدادهای ناب و ظرفیت‌های موجود هیچ‌گونه حمایتی نمی‌شود و اکنون که روابط استانداری با اداره کل ورزش و جوانان در عالی‌ترین سطح ممکن است، انتظار داریم توجه بیشتری به این شهر کم‌برخوردار شود.

صانعی نسبت به عملکرد هیات فوتبال مازندران درخصوص واگذاری باشگاه‌های پایه به شهرهای دیگر گفت: شهرستان فریدونکنار با مشکل عدم وجود اسپانسر مواجه است که همین امر موجب می‌شود تیم‌های پایه پس از رشد و صعود به سطح بالای لیگ‌های کشور، به دلیل هزینه‌های بالا مورد استقبال اسپانسرهایی از شهرستان‌های بزرگ‌تر قرار گرفته که هیات فوتبال استان باید نسبت به این موضوع چاره‌اندیشی کند./بلاغ

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
تغییر معادلات انتخاباتی غرب استان با ورود یک کاندیدا از تهران / یوسف نژاد در اندیشه ی رکورد شکنی دوباره؟ / انتقاد از مسوولان دولتی چاشنی تبلیغات زودهنگام / انتظارات انتخاباتی استاندار از رسانه ها / آمار طلاق در مازندران ۲ برابر کشور شد! وعده های دردسر ساز مسئولین برای یک پروژه در فریدونکنار / حمله تند یک رسانه به نمایندگان فعلی مازندران / ماجرای بازی عجیب نساجی با تیم ملی / نوشدارو بعد از مرگ پرندگان در میانکاله / نماینده قائمشهر و شکاف بین پولدار و فقیر در آستانه انتخابات ادعاهای عجیب یک رسانه در خصوص آموزش و پرورش؛ از راندن منصوبین نیکزاد تا حضور مدیرکل سابق حتی بعد از ساعات اداری / شهردار بابل سومین چهره ی منتخب سال ۹۸ / استاندار راه آهن را به بابل می برد؟ / مسئولی که بعد از کنار رفتن به یاد انتقاد افتاد توضیحات آقای شهردار درخصوص جذب فرزند و داماد برادر خود در شهرداری / استاندار از فشارهای سیاسی برای تغییر مدیران گفت؛ زیربار آن ها نمی روم / دفاع تمام قد نماینده ردصلاحیت شده از مجلس دهم / آموزش و پرورش زیر بار مسئولیت کیک آلوده نرفت شیخ نور از کدام نامزد نور و محمودآباد حمایت می کند؟ فصل تماشای فیلم‌های فجر در مازندران مسکن مهر چالوس تنها دغدغه منطقه ای احمدی لاشکی/ نماینده ای پرکار در مسائل ملی منظور آیت الله لائینی از جوجه شیطان ها چه کسانی بود؟ / پیشنهاد عجیب نماینده چالوس: مجلس سنا تشکیل دهید! / عجیب اما واقعی پلاژ های ساحلی تعطیل خواهد شد؟ / درخواست نماینده مجلس ورامین از وزیر ورزش؛ از یک مدیر بعید است لگدپراکنی کند! انتقاد تند یک نماینده سابق از نمایندگان فعلی مازندران! / حمله سرپرست تیم فوتسال ستارگان ورامین به فرماندار و شهردار ساری / انتقاد شدید یک رسانه از نماینده قائمشهر: از مردم عذر خواهی کنید! / گلایه های شهردار آمل: شهرهای مازندران را دسته بندی نکنید جبهه انقلاب اسلامی برای انتخابات درمازندران لیست واحد می دهد / قوت گرفتن احتمال تغییر مدیرکل آموزش و پرورش مازندران / شهردار قائمشهر قول داد ۶ ماهه معضل پسماند را حل کند! / ماجرای حضور ریاضی دان بهشهری در شبکه اسپانیایی زبان

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال