امروز : جمعه ۹ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۱۵ PM
#دربست_بهارستان/۱۱۷
عبارت بررسی می کند؛

سرمای مشترک زمستان و انتخابات/ رقابت تنها ۲۱ داوطلب مطرح برای کسب ۱۲ کرسی مازندران در بهارستان

انتخابات + عبارت
    -     کد خبر: 48289
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۵|۱۰:۰۷
سرویس : سیاست >> مجلس
این اسامی بر اساس شرایط فعلی لحاظ شده و ممکن است در آینده و احتمال ایجاد شور انتخاباتی، شاهد ظهور و حضور پدیده هایی در انتخابات اخیر باشیم.

عبارت- گروه سیاسی: با نگاهی به حوزه ها و بررسی وضعیت کاندیداهای آن می توان گفت تاکنون و در فضای کمای انتخاباتی، تنها ۲۱ کاندیدا از ۱۲۵نامزد تایید صلاحیت شده مازندران از مجموع ۴۱۸ داوطلب، برای انتخابات مجلس یازدهم، مطرح تر از سایرین هستند و از شانس بیشتری برای کسب ۱۲ کرسی مازندران در بهارستان برخوردارند.


▫️در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه، از بین ۶ داوطلب تایید صلاحیت  شده، شانس علی اصغر شفیعی خورشییدی و غلامرضا شریعتی اندراتی بیشتر از بقیه است.

▫️در حوزه انتخابیه ساری و میاندورود از بین ۲۰ داوطلب تایید صلاحیت شده، دو نامزد پیروز را در بین چهره هایی چون ابوالقاسم روحی، عالیه زمانی کیاسری، منصورعلی زارعی و علی اصغر یوسف نژاد، جستجو کرد.


 ▫️ درحوزه انتخابیه قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی از بین ۱۵ داوطلب تایید صلاحیت شانس عبدالله رضیان و کیوان مرادیان به مراتب بیشتر از بقیه است.

 ▫️در حوزه انتخابیه بابل از میان ۲۸ داوطلب تایید صلاحیت شده، چهره هایی چون علی اکبر ناصری، حسن حسن نتاج، عابدین مومنی و مهدی سعادتی
از شانس بالاتری برخوردارند.

 ▫️در حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار از بین  ۹ داوطلب تایید صلاحیت شده، رقابت اصلی بین کاندیداهایی چون ولی الله نانواکناری و علی اصغر باقرزاده جریان دارد.

▫️در حوزه انتخابیه آمل، از بین ۱۰ داوطلب تایید صلاحیت شده، شانس رضا حاجی پور و حسین جوادی بیشتر از بقیه است.

▫️در حوزه انتخابیه نور و محمودآباد، از بین ۱۱ داوطلب تایید صلاحیت شده، عبدالوحید فیاضی، علی اسماعیلی و ولی الله فرزانه از شانس های اصلی این حوزه هستند.

▫️در حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت از بین  ۱۳ داوطلب تایید صلاحیتشده، اسحاق صلاحی کجور تنها نامزد مطرح این حوزه است.

 ▫️در حوزه انتخابیه تنکابن، عباس آباد، رامسر از بین ۱۳ داوطلب  تایید صلاحیت شده رستم زرودی، غلامرضا مشایخی و سیف الدین خلعتبری از شانس های بالاتری برخوردارند.

▪️لازم به ذکر است که این اسامی بر اساس شرایط فعلی لحاظ شده و ممکن است در آینده و احتمال ایجاد شور انتخاباتی، شاهد ظهور و حضور پدیده هایی در انتخابات اخیر باشیم.

اخبار مرتبط
آقای گل های مجلس مازندران را بشناسید/ اینبار هتریک بی هتریک نامه رئیس ستاد انتخابات کشور به پلیس فتا نمایندگان مجلس در آستانه انتخابات به یاد کارگران افتادند/ از پرداخت یارانه ۷۵ هزار تومانی تا رسمی شدن همه‌ قراردادی‌ها! واکنش متفاوت نماینده اصلاح طلب به ردصلاحیت های شورای نگهبان /حتی سیلندر ماشین هم عمری دارد/مردم خسته شده اند جبهه انقلاب اسلامی برای انتخابات درمازندران لیست واحد می دهد / قوت گرفتن احتمال تغییر مدیرکل آموزش و پرورش مازندران / شهردار قائمشهر قول داد ۶ ماهه معضل پسماند را حل کند! / ماجرای حضور ریاضی دان بهشهری در شبکه اسپانیایی زبان بررسی شکایت ردصلاحیت شده‌ها از زبان کدخدایی تخم‌مرغ دزدها را هم ردصلاحیت کرديم/ با رسانه‌هایی که به اختلاف شهرها دامن بزنند برخورد می‌کنیم مومنی: به شورای عالی کشور شکایت بردم/ مجمع تبلیغات سوء علیه من انجام می دهد/ متن نامه مومنی و پاسخ تهران احرازصلاحیت ها جامع تر از دوره های قبل بوده/ شورای نگهبان جریانی عمل نمی کند/ التزام به اسلام فقط به نماز خواندن نیست دبیر محترم شورای نگهبان حضرت آیت‌الله جنتی؛ سلام‌ علیکم... | اعتراض، التماس یا دعای طول عمر!

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

نـشـستـه در غبـار

مردی که قدش به زانوی شهر هم نمی‌رسید بر شانه‌های ساری نشاندیم

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

آرشیو