امروز : چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱۰:۰۹ AM

از فردا منتظر دریافت پیامک تائید مسکن ملی باشید

مسکن ملی+عبارت
    -     کد خبر: 48502
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۳|۱۳:۲۶
وزیر راه و شهرسازی خبر داد که از « ۱۴ بهمن» به واجدان شرایط و تاییدشدگان مسکن ملی در مرحله نخست، پیامک ارسال می‌شود.

عبارت: «محمد اسلامی» در حاشیه برگزاری مراسم نمادین ورود حضرت امام خمینی (ره) به ایران در ترمینال یک فرودگاه مهرآباد، در خصوص آخرین وضعیت مسکن ملی گفت: همزمان با ایام دهه فجر تعدادی از واحدهای مسکن مهر به مردم تحویل داده شده و تعدادی از پروژه‌های ملی مسکن نیز کلنگ زنی خواهد شد.

وی در خصوص اعلام نتیجه بررسی مرحله نخست ثبت نام مسکن ملی گفت: مردم از روز ۱۴ بهمن منتظر دریافت پیامکی باشد که نشان دهنده پذیرش آنها است.

به گفته اسلامی ۴۲ درصد متقاضیان مسکن ملی در مرحله نخست حذف شدند و برای ۵۸ درصد دیگر پیامکی ارسال خواهد شد که آنها را برای معرفی به ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها  راهنمایی می‌کند.

وی همچنین به بازدید روز گذشته خود از آزادراه تهران - شمال اشاره کرد و گفت: وجه تمایز این آزادراه با دیگر پروژه‌هایی که تاکنون اجرا شده، ‌سیستم هوشمندی است که در این آزادراه استفاده می شود؛ آزادراه تهران شمال با یک سیستم مدیریت یکپارچه که شامل آتش‌نشانی، هلال‌احمر، پلیس راه، است به صورت هوشمند اداره خواهد شد.

به گفته اسلامی اکنون آزادراه تهران شمال نیازمند برق اضطراری است و گفت: تصور شرکت آزادراه تهران - شمال این بود از منطقه گچسر به آنها برق داده می‌شود که ظاهرا میسر نشد؛ در همین فاصله ژنراتورهای یک مگاواتی خریداری شد و در حال نصب است.

بر اساس نتیجه گیری اسلامی، تا روز ۳۰ بهمن ماه هیچ بخشی از کار باقی‌ نمی ماند و همه ارگانها از منطقه خارج می شوند.

وزیر راه و شهرسازی  با بیان اینکه شرکت‌های فعال در آزادراه بهترین شرکت‌های فعال و پیمانکار هستند و روز افتتاح این شرکت‌ها و مشاوران به مردم معرفی می‌شوند، گفت: روزهای اولیه اسفند ماه، آزادراه تهران - شمال را افتتاح می‌کنیم./ایرنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال