امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۴۴ AM

قیمت روز تمام خودروهای موجود در بازار یکشنبه ۲۰ بهمن / آیا خودرو ارزان شده؟

خودرو+عبارت
    -     کد خبر: 48720
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۰|۱۳:۲۶
روند افزایش قیمت بعد از دو هفته نفس‌گیر، بالاخره متوقف شده، اما این به معنای بازگشت قیمت‌ها به نرخ‌های قبلی نیست. پراید همچنان در کانال ۶۰ میلیونی به سر می‌برد و برای خرید پراید هاچ‌بک باید حدود ۶۵ میلیون تومان هزینه کرد. امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ از کانال ۱۰۰ میلیون عقب نشینی کرده و روی نرخ ۹۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جا خوش کرده است

عبارت:روند افزایش قیمت بعد از دو هفته نفس‌گیر، بالاخره متوقف شده، اما این به معنای بازگشت قیمت‌ها به نرخ‌های قبلی نیست. پراید همچنان در کانال ۶۰ میلیونی به سر می‌برد و برای خرید پراید هاچ‌بک باید حدود ۶۵ میلیون تومان هزینه کرد. امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ از کانال ۱۰۰ میلیون عقب نشینی کرده و روی نرخ ۹۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جا خوش کرده است. 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز یکشنبه ۲۰ بهمن ۹۸

محصولات ایران خودرو بعد از افزایش قیمت عجیب و غریب هفته‌های اخیر، امروز از نفس افتاده‌اند و شاهد کاهش نسبی قیمت برخی از محصولات این شرکت هستیم. برای مثال امروز پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز بر خلاف روند افزایش قیمت روز‌های اخیر، حدود دو میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و به ۱۱۲ میلیون تومان بازگشته است. پژو ۴۰۵ GLX بنزینی، اما سر جایش متوقف شده و تغییری پیدا نکرده است. قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX تک‌سوز در حال حاضر ۹۵ میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود. در این بین پژو ۴۰۵ SLX همچنان به روند افزایش قیمت روز‌های گذشته ادامه می‌دهد و امروز هم در حد ۵۰۰ هزار تومان گران شده و به ۱۰۸ میلیون تومان رسیده است.  

امروز سمند LX در بازار خودرو تغییری پیدا نکرده و مثل روز قبل روی نرخ ۱۰۰ میلیون تومان متوقف شده است. سمند EF۷ هم شرایط مشابهی را تجربه می‌کند و بدون تغییر با قیمت ۱۱۵ میلیون تومان در بازار فروخته می‌شود. باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب کارخانه برای این محصول ۷۰ میلیون تومان اعلام می‌شود که حدود ۴۵ میلیون کمتر از قیمت روز بازار است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ بعد از یک رفت و برگشت، دوباره از کانال ۱۰۰ میلیونی عقب‌نشینی کرده و با کاهش قیمت یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی به ۹۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برگشته است. در طرف مقابل پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به افزایش قیمت خود ادامه می‌دهد و امروز هم حدود دو میلیون تومان دیگر گران شده است. قیمت روز این محصول در بازار به ۱۲۸ میلیون تومان رسیده و حدود ۵۰ میلیون با نرخ مصوب کارخانه اختلاف دارد. پژو ۲۰۶ صندوق‌دار امروز تغییری را در کارنامه خود ثبت نکرده و مثل روز گذشته با قیمت ۱۲۶ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.  

پژو پارس روند افزایش قیمت دو هفته اخیر را کنار گذاشته و امروز با ثبات قیمت به استقبال مشتریانش آمده است. قیمت روز پژو پارس بدون تغییر روی نرخ ۱۲۰ میلیون تومان ایستاده است. رانا هم وضعیت مشابهی را سپری می‌کند و امروز با قیمت ۱۰۳ میلیون تومان در بازار فروخته می‌شود. در این بین دانگ فنگ H۳۰ حدود یک میلیون تومان از مواضع خود در بازار عقب‌نشینی کرده و به نرخ ۱۸۰ میلیون تومان بازگشته است.  

دنا پلاس توربو که دیروز کانال ۲۰۰ میلیون تومانی را فتج کرده بود، امروز پیشروی در این کانال را کنار گذاشته و با عقب‌گرد یک میلیون تومانی، روی پله ۲۰۴ میلیون تومان ایستاده است. در طرف مقابل دیگر مدل‌ها دنا همچنان در مدار افزایش قیمت قرار دارند. طوری که دنا معمولی امروز در حد ۵۰۰ هزار تومان گران شده و به ۱۴۴ میلیون تومان رسیده است. دنا پلاس افزایش قیمت بیشتری را در کارنامه خود ثبت کرده و با پرش دو میلیونی تا ۱۶۹ میلیون تومان گران شده است.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز یکشنبه ۲۰ بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت دیروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۷۴,۵۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۹۵,۰۰۰,۰۰۰
۹۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۱۰۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۷,۵۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۹۹,۵۰۰,۰۰۰
۱۰۱,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۶,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
۱۲۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۶,۰۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۱۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 1
۱۴۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۳,۵۰۰,۰۰۰
۸۳,۶۲۳,۰۰۰
دنا پلاس تیپ 1
۱۶۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۲۰۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۰۵,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
۱۴۸,۵۰۰,۰۰۰
۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۸,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30
۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸۱,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 2008
۴۳۳,۰۰۰,۰۰۰
۴۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۹۹۴,۰۰۰

قیمت روز خودروهای سایپا در بازار امروز یکشنبه ۲۰ بهمن ۹۸

خودرو‌های سایپا امروز بعد از مدت‌ها با کاهش قیمت نسبی به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. کوییک دنده‌ای امروز در حد ۷۰۰ هزار تومان ارزان شده و به رقم ۸۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بازگشته است. ساینا هم شرایط مشابهی را پشت سر گذاشته و با کاهش قیمت ۷۰۰ هزار تومانی، تا ۷۶ میلیون تومان ارزان شده است. این خودرو سایپا در حال حاضر هم‌رده با تیبا ۲ خرید و فروش می‌شود. قیمت روز تیبا ۲ هم ۷۶ میلیون تومان است و تغییری نسبت به روز گذشته پیدا نکرده. تیبا صندوق‌دار هم افزایش قیمت را کنار گذاشته و امروز با همان نرخ ۷۱ میلیون تومانی دیروز به استقبال مشتریانش آمده است.

قیمت روز پراید در بازار امروز یکشنبه ۲۰ بهمن ۹۸

پراید امروز با کمی کاهش قیمت مواجه شده، اما همچنان در کانال ۶۰ میلیونی جا خوش کرده است. پراید صندوق‌دار امروز در حد ۲۰۰ هزار تومان ارزان شده و به ۶۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است. پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ کاهش قیمت بیشتری را پشت سر گذاشته و در بازار امروز حدود ۹۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده است. قیمت روز پراید هاچ‌بک در حال حاضر ۶۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود. پراید وانت امروز تغییری نسبت به روز گذشته ندارد و همچنان جایگاه خود را به عنوان گران‌ترین مدل پراید حفظ کرده. فعالان بازار خودرو این محصول سایپا را امروز با نرخ ۶۶ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کنند.

قیمت روز محصولات سایپا امروز یکشنبه ۲۰ بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت دیروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۶۴,۸۰۰,۰۰۰
۶۵,۷۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۶۰,۸۰۰,۰۰۰
۶۱,۰۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۶۶,۰۰۰,۰۰۰
۶۶,۰۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۷۱,۰۰۰,۰۰۰
۷۱,۰۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۷۶,۷۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
۸۴,۵۰۰,۰۰۰
۸۵,۲۰۰,۰۰۰
۶۱,۲۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز یکشنبه ۲۰ بهمن ۹۸

محصولات کرمان موتور بالاخره افزایش قیمت را کنار گذاشتند و امروز بعد از دو هفته گرانی بدون توقف، با ثبات قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. جک J۴ حتی در حد دو میلیون تومان از قیمت نجومی خود عقب نشینی کرده و به نرخ ۱۷۳ میلیون تومان بازگشته است. قیمت مصوب کارخانه برای این محصول باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب کارخانه برای جک J۴ رقمی حدود ۱۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود و تقریبا ۱۶ میلیون پایین‌تر از قیمت بازار است. جک S۵ که در چند روز اخیر با افزایش قیمت عجیب و غریب خود خیلی‌ها را انگشت به دهان گذاشته بود، امروز بلاخره متوقف شده و بدون تغییر نسبت به روز گذشته با قیمت ۳۴۵ میلیون تومان در بازار خرید فروش می‌شود. با اتفاقات چند هفته اخیر، اختلاف نرخ مصوب کارخانه و نرخ روز بازار برای جک S۵ به ۳۸ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است. چراکه کرمان موتور قیمت این خودرو را در طرح‌های فروش ۳۰۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد. جک S۳ هم امروز بدون تغییر نسبت به روز قبل با نرخ ۲۵۰ میلیون تومان به استقبال مشتریانش آمده است. این محصول در یکی دو هفته اخیر بیش از ۳۰ میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده است. نرخ مصوب کارخانه برای این محصول حدود ۳۰۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز یکشنبه ۲۰ بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان)  قیمت دیروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۷,۵۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۳۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۳۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۷,۵۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز یکشنبه ۲۰ بهمن ۹۸

محصولات مدیران خودرو به روند گرانی که از دو هفته قبل در پیش گرفته بودند، ادامه می‌دهند و کاری به کار دیگر خودرو‌های موجود در بازار ندارند. طوری که امروز شاهد افزایش قیمت محصولات مدیران خودرو تا هفت میلیون تومان هستیم. امروز MVM 315 حدود سه میلیون تومان گران شده و در بازار با قیمت ۱۵۶ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. از طرف دیگر MVM X33 بیشترین افزایش قیمت را به نام خود ثبت کرده و حدود هفت میلیون تومان گران شده است. طوری که قیمت روز این محصول مدیران خودرو در حال حاضر به ۲۸۲ میلیون تومان رسیده است.  

MVM X22 دنده‌ای امروز با افزایش قیمت چهار میلیونی به استقبال مشتریانش در بازار آمده و حدود ۱۹۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. MVM X22 اتوماتیک افزایش قیمت بیشتری را در کارنامه خود ثبت کرده و در یک روز هفت میلیون تومان دیگر گران شده است. قیمت روز این محصول حدود ۲۲۹ میلیون تومان است که در یکی دو هفته اخیر از نرخ مصوب کارخانه یعنی ۲۰۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پیشی گرفته است.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز یکشنبه ۲۰ بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان)  قیمت دیروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک
۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
۱۹۹,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۹۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۲,۷۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
۲۲۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۲۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۰۳,۵۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
۲۸۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۴۷,۸۰۰,۰۰۰

/فرارو

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو