امروز : شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۱۸ PM
دربست_بهارستان / ۲۰۹
بهرام احمدی عضو شورای مرکزی ائتلاف احزاب و تشکلهای انقلابی و اصولگرای مازندران فهرست نهایی اصولگرایان را اعلام کرد؛

گزینه‌های نهایی اصولگرایان در تمامی حوزه‌های انتخابیه مازندران مشخص شد / شگفتی سازان اصولگرا کیستند؟

اصولگرایان+عبارت
    -     کد خبر: 48783
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۳|۲۰:۰۱
سرویس : سیاست >> مجلس
نامزدهاي اصولگرايان مازندران براي یازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در حوزه های انتخابيه اين استان مشخص شد.

عبارت-گروه سیاسی: در حالی که چیزی تا شروع زمان رسمی تبلیغات انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نمانده است گروه ها و جریانات سیاسی فعال استان مازندران مشغول تهیه فهرست نهایی افراد خود برای شرکت در این انتخابات هستند. اگرچه بیشترین رقابت انتخاباتی در مازندران طبق سنت چندین ساله انتخابات در ایران در بین دو گروه سیاسی فعال اصلاح طلب و اصولگرا جریان دارد اما در این دوره نیز نباید از افرادی که به صورت مستقل وارد میدان شده اند غافل بود.

در آخرین اقدام قبل از اعلام لیست نهایی احزاب و تشکلهای انقلابی  ۲۲ گانه عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری به صورت مستقل بیستم بهمن ماه نود و هشت با دعوت از تعداد دیگری از کاندیداها از حوزه های مختلف انتخابیه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به بررسی برنامه ها و اهداف نامزدهایشان پرداختند تا از میان آنان به جمع بندی نهایی برسند.

در نهایت اما دقایقی قبل فهرست نهایی نامزدهای اصولگرايان مازندران برای یازدهمين دوره انتخابات مجلس شورای اسلامي در حوزه های انتخابيه اين استان مشخص شد.

بهرام احمدی عضو شورای مرکزی و سخنگوی ائتلاف بزرگ احزاب و تشکلهای انقلابی و اصولگرای مازندران طی مصاحبه با خبرنگاران لیست نهایی کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورا اسلامی استان مازندران احزاب و تشکلهای انقلابی و اصولگرای استان مازندران ( جبهه پیرو خط امام و رهبری ) را به تفکیک حوزه های مختلف انتخابیه به شرح ذیل اعلام کرد :
 
بهشهر و نکاء و گلوگاه :
غلامرضا شریعتی
 
ساری و میاندرود :
دکتر منصورعلی زارعی
دکتر عبدالرضا بابایی
 
قائمشهر و سوادکوه و جویبار و سیمرغ :
دکتر کیوان مرادیان
کمال علیپور خنکداری
 
بابل : دکتر علی کریمی  و
 مهدی سعادتی

بابلسر و فریدونکنار :
دکتر علی اصغر باقر زاده
 
آمل  و لاریجان : حسین جوادی

نور و سرخرود و محمودآباد :

دکتر عبدالوحید فیاظی

نوشهر و چالوس و کلاردشت :

دکتر اسحاق صلاحی کجوری

تنکابن و رامسر :

دکتر شمس الدین حسینی

 

احمدی ضمن دعوت از کلیه آحاد مردم از هر گروه و جناح دین و مذهبی به شرکت در انتخابات و انتخاب کاندیدای اصلح بیان داشت هر ایرانی باید به مسئله انتخابات حساس باشد علی الخصوص انتخابات مجلس که قوه قانون گذاری میباشد و انتخاب درست میتواند گام‌ مهم و ابتدایی جهت حل مشکلات فراوان اقتصادی و معیشتی مردم و اشتغال و ...باشد
احمدی با بیان اینکه در انتخاب کاندیداهای مورد نظر با توجه به قرار گرفتن در گام دوم انقلاب به  ساده زیستی و پاکدستی داشتن روح انقلابی و تعهد و تخصص کاندیداها  توجه شد و همچنین در بررسی برنامه کاندیداها کسانی که دغدغه اصلی آنها رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و اشتغال جوانان و مسکن و... بوده  در اولویت قرار داشت

با اعلام این لیست خیال اصولگرایان تا حد زیادی راحت شد و طبق برنامه می توانند از اولین لحظات تبلیغات فعالیتشان را آغاز کنند. نکته ای که وجود دارد این جا است که برخلاف اصلاح طلبان که همچنان مشغول یافتن نفرات کافی برای رسیدن به یک فهرست نهایی هستند، اصولگرایان ساعاتی پس از اعلام نهایی صلاحیت ها به لیست اصلی خود رسیده اند و حتی پیش از آغاز رسمی زمان تبلیغات آن را اعلام کرده اند که این نشان از دست پر آن ها نسبت به اصلاح طلبان برای انتخاب افراد مورد نظرشان دارد.

بیشتر افراد این لیست همان هایی بودند که از قبل میشد حدس زد. اکثر کسانی که با کمی با سیاست و بخصوص این جبهه ی سیاسی آشنایی داشتند می توانستند پیش بینی کنند که همین نفرات در آخر تشکیل دهنده ی فهرست نهایی اصولگرایان برای انتخابات پیش رو خواهند بود.

به گزارش عبارت در این دوره ی انتخابات اصولگرایان با سازماندهی بسیار قدرتمند و برنامه ریزی شده وارد گود شدند و طبق شنیده ها قصد استفاده از تمام ظرفیت ها و توانایی های خود را دارند تا دست کم بتوانند 60 درصد افراد حاضر در لیست را به صندلی های سبز بهارستان برسانند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال