امروز : جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت : ۷:۲۴ AM

موضع احمدی‌نژاد در برابر لیست‌های انتخاباتی چیست؟

احمدی نژاد+عبارت
    -     کد خبر: 48803
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۴|۰۹:۳۶
مشاور مدیریت منابع انسانی رئيس جمهور در دولتهای نهم و دهم گفت: احمدی نژاد در انتخابات پيش رو از هیچيك از افراد یا گروه هاي سیاسی و نامزدهاي منسوب به آنها حمایت و یا با آنها مخالفت نكرده و نمی كند.

عبارت: به مناسبت برگزاري انتخابات مجلس شورای اسلامی، بسياري از افراد و فعالان سیاسي پي جوي اطلاع از چگونگی و كيفيت فعالیت احمدی نژاد و نهضت به سوي بهار در انتخابات شده اند.

علی ذبیحی مشاور مدیریت منابع انسانی رئيس جمهور در دولتهای نهم و دهم، طي اظهاراتي در اين خصوص گفت: شرکت در انتخابات از حقوق قانونی و مصرح آحاد ملت ایران در قانون اساسی است و طبیعتا همه ما از جمله دکتر احمدی نژاد در این انتخابات شرکت كرده و رای خود را به صندوق آرا خواهیم ریخت.

وي افزود: در خصوص ارائه لیست و حمایت يا افراد و لیست های مختلف سیاسی در این انتخابات، جریان بهار هیچگونه فعالیتی نداشته و نخواهد داشت و مردم و همه فعالین در انتخابات به صلاحدید خود می توانند اقدام نمايند.

اين استاد دانشگاه شهید بهشتی در خصوص فعال شدن جریانهای سیاسی تحت عناوین وزرا و معاونین دولتهای نهم و دهم و یا قرار گرفتن زير پوشش بهار و یا هر عنوان دیگری از این قبيل تاكيد كرد: تجربه بيانگر اين حقيقت است كه در آستانه هر انتخاباتی، افراد یا جماعتي خاص به استفاده از عناوین جعلی و ساختگي جهت گمراه نمودن مردم و جذب آراء عمومي روي مي آورند که در این انتخابات هم ممکن است چنين وضعيتي براي سوء استفاده از اعتبار و وجهه مردمي دكتر احمدي نژاد شكل گرفته باشد و صد البته مردم با تفكيك اين دو از هم، حساب آنها را از رئيس جمهور سابق و نهضت به سوي بهار جدا ميدانند.

علي ذبيحي با اشاره به تفاوت اساسي ميان خط و ربط سیاسی اکثر مدیران ارشد در دولتهای نهم و دهم با شخص دکتر احمدی نژاد گفت: اين تفاوت در مشي و روش سياسي به رغم سالها دوستي و رفاقت مستمر ميان دكتر احمدي نژاد با برخي از اعضاي ارشد دولت قبل وجود دارد. شماري از اين أفراد حتي با انجام مصاحبه ها و صدور بیانیه هايی، فاصله سياسي خود را با دکتر احمدی نژاد علني كرده اند.

وي افزود: آنچه امروز بايد مورد توجه باشد، آن است كه دکتر احمدی نژاد در انتخابات پيش رو، از هیچيك از افراد یا گروه هاي سیاسی و نامزدهاي منسوب به آنها حمایت و یا با آنها مخالفت نكرده و نمی كند./نامه نیوز

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

یکی از نمایندگان فعلی ساری رای نمی‌آورد/ شايعه ردصلاحیت برای تخریب رقیب است

آرشیو