امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۳:۵۵ PM
دربست بهارستان /٢۱۲
به وقت بابل؛

ساعت ۸ افتتاح ستاد مرکزی و سخنرانی دکتر علی کریمی فیروزجایی / کریمی چه خواهد گفت؟

کریمی فیروزجایی+عبارت
    -     کد خبر: 48827
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۴|۱۳:۰۸
سرویس : سیاست >> مجلس
تا پیش از ورود علی کریمی فیروزجایی به دایره رقابت‌ها تنور انتخابات بابل مثل نانوایی بی مشتری سرد و از نفس افتاده بود اما با ورود این نماینده مجلس هشتم به میدان، حالا زمزمه‌های جاری جایگاه نخست را از همینک در اختیار او می‌داند.

عبارت - گروه مجلس: بابل در حال حاضر پرجمعیت ترین شهرستان مازندران است و به همین خاطر حساسیت سیاسی و انتخاباتی در آن بسیار بالاست.
شهرستانی مملو از چهره‌های سیاسی و فرهنگی با کارکردهای اجتماعی که قرار است دوم اسفندماه دو نماینده را راهی بهارستان کنند.

تا پیش از ورود علی کریمی فیروزجایی به دایره رقابت‌ها تنور انتخابات بابل مثل نانوایی بی مشتری سرد و از نفس افتاده بود اما با ورود این نماینده مجلس هشتم به میدان، حالا زمزمه‌های جاری جایگاه نخست را از همینک در اختیار او می‌داند.
اما فارغ از مکالمات روزمره و گعده های سیاسی آنچه بسیاری از بابلی ها را چشم انتظار امشب نگه داشته، افتتاح ستاد مرکزی کریمی در میدان کشوری است.

ساعت ۸ امشب بهترین فرصت برای این سیاستمدار کهنه‌کار است تا وزن کشی طرفداران خود را به رخ رقبا بکشد و از سویی دیگر با اظهاراتش معبر تازه‌ای به خاکریز شفافیت بزند.

همه در انتظار سخنرانی امشب او هستند تا بدانند آنچه» «طرح توسعه کریمی» خوانده می‌شود چه جزئیاتی دارد.

اظهارات امشب کریمی فیروزجایی در افتتاح ستادش می‌تواند فصل تازه‌ای برای کسی باشد که اصولگرایان بلادرنگ نامش را در لیست نهایی خود قرار دادند و موفق شد در گامی دیگر عیسی هاشمی را بعنوان رئیس ستاد خود منصوب کند.

کریمی با این کار دو پیام را به جامعه رای‌دهندگان بابلی ارسال کرد که به -نظر می‌رسد در همین مدت اندک رادار بسیارانی را حساس کرده باشد
نخست آنکه توانسته نظر اکثریت چهره‌های شاخص و ذی‌نفوذ بابل را به دست آورد و دوم آنکه قدرت اجماع و اقناع خود را به رای‌دهندگان نشان دهد و آنها را امیدوار سازد که از همین توانایی اش در مجلس برای کسب آرای بیشتر به نفع توسعه مازندران و بابل سود بجوید.

مردم حالا منتظرند تا ببینند فانوس دریایی کریمی امشب کدام دالان‌های تاریک را در بابل روشن خواهد کرد.
تا پیش از حضور رسمی وی در عرصه، نظر قالب نخبگانی که با کریمی دیدار کرده بودند، بر این بود که گفتمان کریمی در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی می‌تواند تاثیر چشمگیری در توسعه بابل داشته باشد.
همین تعاریف سینه به سینه او را در جایگاهی قرار داده که امشب باید تمام‌قد از آن دفاع کند.

امشب ساعت بابل به وقت علی کریمی فیروزجایی کوک خواهد شد و خدا می‌داند زنگ این ساعت خواب چه کسانی را آشفته خواهد کرد.

عبارت مرجع اخبار انتخابات مجلس در مازندران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو