امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت : ۶:۳۸ AM
یادداشت عبارت

بازگشت آرامش به آموزش و پرورش مازندران با حضور سعدی‌پور

نیکزاد+سعدی پور+عبارت
    -     کد خبر: 48877
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۶|۲۱:۳۷
با اینکه دوره‌های قبل همیشه شایعاتی از تخلف و دخالت فرهنگیان یا امکانات آموزش و پرورش در انتخابات مطرح می‌شد، اینبار از ضعف مدیریت ارشد این نهاد مهم تربیتی در کنترل فضای انتخاباتی و جلوگیری از سیاسی شدن این مرجع تخصصی هیچ خبری نیست.

عبارت -ندامفیدیان: بعد از یکماه حرف و حدیث و چالش و شایعه، بالاخره با انتخاب علیرضا سعدی پور بعنوان مدیرکل، آموزش و پرورش مازندران مدتی است که رنگ آرامش به خود گرفته و با اینکه دوره‌های قبل همیشه شایعاتی از تخلف و دخالت فرهنگیان یا امکانات آموزش و پرورش در انتخابات مطرح می‌شد، اینبار از ضعف مدیریت ارشد این نهاد مهم تربیتی در کنترل فضای انتخاباتی و جلوگیری از سیاسی شدن این مرجع تخصصی هیچ خبری نیست.

▪️سعدی پور از دل ناتوانی و کارنامه افتضاح کسی بیرون آمد که خیلی محترمانه بازنشسته اعلام شد تا خدای نکرده کسی جرأت نکند بپرسد چرا کسی که در آستانه بازنشستگی بود را مدیرکل بزرگترین دستگاه دولتی استان کردید و چرا انقدر با عجله او را برکنار کردید؟

▪️نیکزاد به خاطر رفاقت با وزیر سابق بر سر کار آمد و با رفتن بطحایی نیز عمر کوتاه مدیریتی اش تمام شد اما سعدی پور با سفارش کسی نیامده که با سفارش کسی برود.

▪️همین استقلال، عدم وادادگی و البته سابقه مناسب وی بود که دولت و استاندار را قانع کرد کرسی ریاست آموزش و پرورش مازندران را به وی بسپارند

▪️اگرچه برای بررسی کارنامه این مدیر تنکابنی بسیار زود است. اما آنچه با اطمینان می‌توان گفت انرژی مثبت و تعامل درون سازمانی سعدی پور است.

▪️وی در همین مدت اندک به جای قلع و قمع منصوبین مدیر قبلی از در آشتی درآمد و سعی کرد به جای دافعه، جاذبه خود را تقویت کند تا جلوی ادامه بحران در آموزش و پرورش مازندران را بگیرد.

▪️شعارهای بلندپروازانه نداد و بر داشته های فعلی متمرکز شد. سابقه طولانی او در حوزه پرورشی این امید را زنده کرده که با حمایت‌های وی و ادامه تلاش‌های شعبانی، شاهد شکوفایی استعدادهای تازه‌ای در مدارس استان باشیم.

▪️حالا امید می‌رود او همانند نام خانوادگی اش به نوعی فرزند سعدی باشد و آموزش و پرورش مازندران را به گلستانی برای فرهنگیان به شدت نادیده گرفته شده مازندران بدل نماید.

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

مزدا
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۱
پس از خیلی چیزها خبر ندارید یا خبر دارید و مجبورید لاپوشانی کنید، ایشان اموزش و پرورش را به حالت ایستا دراورده و طبیعی هست وقتی ایستا باشد داستانی هم نخواهد بود. اگر قبول ندارید برویو واز معاونانش ببپرسید. مدیریت سنتی و دیکتاتوری به هیج جایی نرسیده و نخواهد رسید. شعارش اخلاق مداری است اما بهتر است از معاونش بپرسید در این مدت چندبار انها را تهدید کرده. ایشان به هیچ کس اعتماد ندارد و کسی که اعتماد ندارد باید به تعویض اطرافیانش بپردازد اما چون در حالت ایستا قرار دارد توان تصمیم گیری ندارد. اینها بخش کوچکی از عملکرد ایشان بوده است. شهریور ۹۹ دوباره این یاد داشت مرا مرور کنید چون باید به تبریف و تمجید از فرد دیگری که سکان مدیرکلی را برعهده می گیرد بپردازید و ان وقت هست که از کسی که بخاطر ماندگاری خودش حامی ایشان بوده خبری نیست.
پربازدیدترین