امروز : جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۳:۳۷ PM
آخرین اخبار:
علی لاریجانی مبتلا به کرونا شد قدردانی حسین زادگان از فرهنگ و صبوری مردم مازندران از رابطه مستقیم نان و ایمان تا ورشکستگی خبازان ماجرای تیراندازی در بابل چه بود؟ / سقوط مرد ۲۷ ساله به چاه ۲۰ متری در ساری / یک نفر بر اثر شلیک گلوله در نوشهر کشته شد / دستگیری ۱۴ سارق در بابلسر / کشف ۲۰ کیلو گرم تریاک از یک خودرو در آمل / قتل یک جوان در چمستان در یک نزاع دسته جمعی در روزهای قرنطینه این غذاها را نخورید / آیا عسل موجب کاهش وزن می شود؟ / کشف نشانه اصلی ابتلا به ویروس کرونا / سندروم دست بی قرار چیست؟ آخرین آمار کرونا در مازندران متفاوت‌ترین سیزده‌ به‌در ساروی‌ها زیر سایه کرونا ساری خالی از سکنه کلاهبردار میلیاردی داروی ضد کرونا در چنگ کارآگاهان عملیات ویژه پلیس فتای مازندران دریابیگی: ۹۰ درصد کارگران استان قرارداد موقت‌اند/۷۰ درصد کارگران بازنشسته حداقل حقوق را دریافت می‌کنند/ ما دولت را مقصر اصلی می‌دانیم/ بخش عمده جامعه کارگری حتی توان خرید ماسک و دستکش را ندارد

۱۸ متهم پرونده قتل وحید مرادی پای میز محاکمه / او در زندان ۵۰ نوچه داشت

وحید مرادی+عبارت
    -     کد خبر: 48945
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۸|۰۹:۲۰
وحید مرادی در زندان ۵۰ نوچه داشت و یک بند را قرق کرده بود و مدام به همه می‌گفت که من عقاب هستم و شما جوجه اید.

عبارت: جلسه محاکمه ۱۸ متهم پرونده قتل وحید مرادی، یکی از مشهورترین مقتولان تهران، با اعتراض‌های شدید همسر مقتول و تنش بین او و نیرو‌های حراست برگزار شد.


به گزارش شرق، وحید مرادی تیر سال گذشته به اتهام قتل یک نفر و زخمی‌کردن سه خواهرزاده او بازداشت شد.

بر اساس محتویات پرونده، دستگیری وحید زمانی بعد از آن در دستور کار پلیس قرار گرفت که پلیس متوجه شد فردی درگیری خونینی را در لایو اینستاگرام به نمایش گذاشته است. تحقیقات پلیسی نشان داد عامل این درگیری یکی از مشهورترین اراذل و اوباش تهران به نام وحید مرادی است که مدت کوتاهی است از زندان آزاد شده است ضمن اینکه مشخص شد قتل در یکی از پنت‌هاوس‌های گران‌قمیت تهران اتفاق افتاده است.
 
در حالی که پلیس تحقیقات خود را برای دستگیری وحید آغاز کرده بود، خبر رسید او قصد خروج از کشور را دارد. به این ترتیب، وحید قبل از فرار به ترکیه از سوی مأموران بازداشت شد. تحقیق از سه فرد زخمی در این حادثه نشان داد مقتول به نام حسین که از دوستان وحید مرادی بود، از قبل با این مرد کری‌خوانی داشت. او روز حادثه در جشنی که به مناسبت آزادی وحید از زندان ترتیب داده شده بود، شرکت کرد. زمانی که وحید در میهمانی حضور یافت با حسین درگیر شد و او را به قتل رساند و سه خواهرزاده وی را با چاقو زخمی کرد.

بعد از بازداشت وحید او به قتل دوستش حسین اعتراف کرد و به زندان منتقل شد، اما مدت‌زمان زیادی از حضور وحید در زندان نگذشته بود که خبر رسید او در یک درگیری در زندان رجایی‌شهر به قتل رسیده است.

بررسی فیلم دوربین‌های مداربسته زندان نشان داد وحید مرادی به دست جوانی به نام سعید که او نیز به اتهام قتل در زندان بود و در چند سرقت مسلحانه نیز شرکت داشت، کشته شده است.

سعید در بازجویی‌ها اتهام قتل را رد کرد و گفت: من چند سال پیش مرتکب قتل شدم، اما رضایت گرفتم و آزاد بودم تا اینکه مدتی قبل به دلیل نزاع دسته‌جمعی و مشارکت در سرقت مسلحانه بازداشت شدم. از زمانی که وحید وارد زندان شد بند را به هم ریخت. روز حادثه ما قصد درگیری نداشتیم، اما نوچه‌های وحید درِ بند را شکستند و وارد شدند. آن‌ها با روغن و آب جوش به ما حمله کردند. ضمن اینکه تیزی و چاقو هم داشتند و زندانیان را زدند. در آن درگیری نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد و چه کسی وحید را زد البته من هم ضربه‌ای زدم.

بازپرس ۱۸ متهم را در این پرونده شناسایی کرد و کیفرخواست علیه آن‌ها صادر شد. تا اینکه روز گذشته اولین جلسه رسیدگی به این پرونده برگزار شد. این جلسه که تحت تدابیر شدید امنیتی بود، از سوی همسر وحید مرادی به درگیری هم کشیده شد.

همسر وحید مرادی بعد از جلسه دادگاه به خبرنگار ما گفت: در آخرین ساعات روز شنبه به من گفتند قرار است محاکمه برگزار شود. من از خون وحید نمی‌گذرم. سعید، متهم اصلی این پرونده، عامل قتل وحید است و فیلم‌ها هم نشان می‌دهد سعید شوهرم را کشته است.

او درباره علت درگیری گفت: وقتی سعید در دادگاه پشت تریبون قرار گرفت، گفت: وحید را نکشته است. او گفت: افرادی دیگر این کار را کردند. من هم نتوانستم خودم را کنترل کنم و به سعید حمله کردم و حسابی او را کتک زدم. مأموران آمدند و من را گرفتند و بیرونم کردند، اما کتکی که خورد حقش بود. من از خون شوهرم نمی‌گذرم.

یکی از اقوام سعید، متهم پرونده، نیز درباره آنچه اتفاق افتاده است، به خبرنگاران توضیح داد: آن‌طور که سعید برای ما تعریف کرده است، وحید مرادی در زندان لقب عقاب به خودش داده و زندانیان زیادی را مثل برده به خدمت گرفته بود. او برای خودش ۵۰ نوچه جمع کرده بود. قصد داشت سعید و دیگر متهمان و هم‌بندی‌هایشان را هم نوکر و نوچه خودش کند، اما آن‌ها قبول نکردند و زیر بار نرفتند به همین خاطر گفت: آن‌قدر شما را شکنجه می‌کنم که زانو خم کنید.
 
روز حادثه به گفته سعید، درِ بند بسته بود. یکی از اقوام وحید مرادی درِ بند را شکست و وحید و نوچه‌هایش با روغن داغ و آب جوش وارد بند شدند و سعید و دوستانش را سوزاندند. سعید قتل را مرتکب نشده است. دیگر متهمان پرونده و دوستان وحید که در آنجا بودند هم چاقو داشتند و آن‌ها احتمالا مرتکب این قتل شده‌اند.
 
درست است سعید قبلا مرتکب قتل شده بود، اما رضایت گرفته بودیم و او در زندان دوران حبسش را می‌گذراند که این اتفاق افتاد. چطور ممکن است در زندان به‌راحتی وسایل برنده و چاقو و تیزی وجود داشته باشد. به سعید در زندان حمله شده است.

گزارش ها حاکی است با توجه به تعداد زیاد متهمان و پایان وقت، قضات شعبه ۴ دادگاه کیفری استان تهران ادامه رسیدگی به پرونده را به بعد موکول کردند./شرق

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار

علی لاریجانی مبتلا به کرونا شد

قدردانی حسین زادگان از فرهنگ و صبوری مردم مازندران

از رابطه مستقیم نان و ایمان تا ورشکستگی خبازان

ماجرای تیراندازی در بابل چه بود؟ / سقوط مرد ۲۷ ساله به چاه ۲۰ متری در ساری / یک نفر بر اثر شلیک گلوله در نوشهر کشته شد / دستگیری ۱۴ سارق در بابلسر / کشف ۲۰ کیلو گرم تریاک از یک خودرو در آمل / قتل یک جوان در چمستان در یک نزاع دسته جمعی

در روزهای قرنطینه این غذاها را نخورید / آیا عسل موجب کاهش وزن می شود؟ / کشف نشانه اصلی ابتلا به ویروس کرونا / سندروم دست بی قرار چیست؟

آخرین آمار کرونا در مازندران

متفاوت‌ترین سیزده‌ به‌در ساروی‌ها زیر سایه کرونا

ساری خالی از سکنه

کلاهبردار میلیاردی داروی ضد کرونا در چنگ کارآگاهان عملیات ویژه پلیس فتای مازندران

دریابیگی: ۹۰ درصد کارگران استان قرارداد موقت‌اند/۷۰ درصد کارگران بازنشسته حداقل حقوق را دریافت می‌کنند/ ما دولت را مقصر اصلی می‌دانیم/ بخش عمده جامعه کارگری حتی توان خرید ماسک و دستکش را ندارد

آرشیو
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو