امروز : دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۳۱ AM
آخرین اخبار:
عناوین روزنامه های مازندران امروز / ببخشید که توی گوشم زدید! / صیادان مازندران چشم انتظار روزهای پررونق / صف سنگین سجام با چاشنی کرونا عناوین روزنامه های ورزشی امروز / ترس ترابی از برخورد پرسپولیسی ها / فینال جدید برای شیری / پرسپولیس کبیر در زادگاه امیر / نشد فضای مجازی ممنوع شود! عناوین روزنامه های امروز / تصمیم مجلس برای یارانه ها / تولید انبوه مشاوران املاک به جای مسکن / گلوگاه های فساد شهری زیر تیغ شفافیت / افزایش چشمگیر حقوق سربازها شناسایی هزاران هکتار جنگل آفت‌زده در غرب مازندران هشدار جانشین انتظامی مازندران / تشکیل قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش در استان راه اندازی شهرک صنفی فرش در مازندران نماینده ولی فقیه در مازندران: قاچاقچیان هم عزم جدی دارند هم قدرت بسیار / بازنشستگی زودهنگام به ضرر تولید است / طرح تنفس جنگل نباید به معنای قطع کردن نفس کارخانه ها باشد بیش از ۶۰ درصد املاک آموزش و پرورش مازندران، سند مالکیت ندارد! رایکا در اندیشه شکار شاهین رونمایی از پوستر نخستین دوره یک جشنواره فرهنگی در مازندران
اختصاصی
بهرام احمدی سخنگوی ائتلاف بزرگ احزاب و تشکلهای اصولگرای مازندران در گفتگو با عبارت؛

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

اصولگرایان+عبارت
    -     کد خبر: 49131
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۳|۱۱:۱۸
نکته جالب اما عدم پیروزی حتی یکی از نمایندگان مجلس دهم در انتخابات یازدهمین دوره ی مجلس بود. با این فعل و انفعالات و ورود افراد جدید می توان گفت که در این دوره احزاب و تشکل های اصولگرا گوی سبقت را از اصلاح طلبان ربودند و اکثر کرسی های مجلس را به نام خود درآوردند.

عبارت - گروه سیاسی: پس از گذشت یک روز از انتخابات مجلس شورای اسلامی و اعلام نتایج رسمی و اولیه در استان، اکثر کرسی های مازندرانی ها در بهارستان صاحبین خود را شناختند.

نکته جالب اما عدم پیروزی حتی یکی از نمایندگان مجلس دهم در انتخابات یازدهمین دوره ی مجلس بود. با این فعل و انفعالات و ورود افراد جدید می توان گفت که در این دوره احزاب و تشکل های اصولگرا گوی سبقت را از اصلاح طلبان ربودند و اکثر کرسی های مجلس را به نام خود درآوردند.

بهرام احمدی سخنگوی ائتلاف بزرگ احزاب و تشکلهای  اصولگرای مازندران در گفتگو با عبارت بیانیه این ائتلاف را به مناسبت پیروزی لیست ائتلاف در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  استان مازندران قرائت کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

انا فتحنا لک فتحا مبینا

سلام بر مردم شریف و بصیر و انقلابی استان مازندران که در دوم اسفند ماه آزمون بزرگ دیگری را در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با موفقیت پشت سر گذاشت .

صرف نظر از جایگاه حساس و تاثیر گذار مجلس شورای اسلامی در ساختار قانونی نظام جمهوری اسلامی و ضرورت مشارکت مردم در انتخاب نمایندگان خویش که این انتخابات را مهم کرده است از جهاتی دیگر این انتخابات حساس تر و تعیین کننده تر از انتخابات پیشین بوده است زیرا از سویی جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا با تنگ تر کردن حلقه محاصره اقتصادی خود ، و با تبلیغات و هزینه های فراوان  بی صبرانه در انتظار دریافت پیام ضعف و سستی از جانب ملت ایران بوده و از سویی دیگر وجود برخی نابسامانیها و سوء مدیریت ها در دستگاه اجرایی،  بدخواهان را امیدوار به عقب نشینی مردم از آرمان انقلاب کرده بود که مردم عزیز مازندران با حضور پرشکوه و با سرانگشتان خود در دادن رای ، مشت  محکمی بر  دشمنان  نظام و در راس آن آمریکای جنایتکار و تروریست زده اند .

مردم عزیز مازندران بااعتماد و انتخاب از لیست ائتلاف اصولگرایان در شکل گیری اولین مجلس شورای اسلامی در گام دوم انقلاب همت نمودند و این مهم تاثیر شگرفی در شکل دهی آینده امید بخش و افتخار آمیز انقلاب اسلامی خواهد داشت .

 ملت بزرگ مازندران با حضور گسترده و دشمن شکن خویش و انتخاب نمایندگان شایسته از لیست ائتلاف ضمن تجدید میثاق با آرمانهای حضرت امام (ره) و انقلاب و شهدا و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و بیعت دوباره با رهبر فرزانه و شجاع انقلاب بار دیگر دشمنان را از این مرزو بوم مایوس و نا امید ساختند .

 ائتلاف بزرگ احزاب و تشکلهای اصولگرا و انقلابی مازندران ضمن تقدیر و تشکر از مردم عزیز مازندران این پیروزی  شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک عرض مینماید.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار

عناوین روزنامه های مازندران امروز / ببخشید که توی گوشم زدید! / صیادان مازندران چشم انتظار روزهای پررونق / صف سنگین سجام با چاشنی کرونا

عناوین روزنامه های ورزشی امروز / ترس ترابی از برخورد پرسپولیسی ها / فینال جدید برای شیری / پرسپولیس کبیر در زادگاه امیر / نشد فضای مجازی ممنوع شود!

عناوین روزنامه های امروز / تصمیم مجلس برای یارانه ها / تولید انبوه مشاوران املاک به جای مسکن / گلوگاه های فساد شهری زیر تیغ شفافیت / افزایش چشمگیر حقوق سربازها

شناسایی هزاران هکتار جنگل آفت‌زده در غرب مازندران

هشدار جانشین انتظامی مازندران / تشکیل قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش در استان

راه اندازی شهرک صنفی فرش در مازندران

نماینده ولی فقیه در مازندران: قاچاقچیان هم عزم جدی دارند هم قدرت بسیار / بازنشستگی زودهنگام به ضرر تولید است / طرح تنفس جنگل نباید به معنای قطع کردن نفس کارخانه ها باشد

بیش از ۶۰ درصد املاک آموزش و پرورش مازندران، سند مالکیت ندارد!

رایکا در اندیشه شکار شاهین

رونمایی از پوستر نخستین دوره یک جشنواره فرهنگی در مازندران

آرشیو