امروز : جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۱۳ PM
اختصاصی
رئیس انجمن صنفی بانوان خبرنگار مازندران در گفتگو با عبارت:

متاسفانه ابتلای دکتر آرزو ولیپور را به کرونا تایید میکنیم / حال عمومی ایشان مساعد و در قرنطینه هستند / ولیپور با روحیه قدرتمندش کرونا را شکست می‌دهد

عیدی دکتر آرزو ولیپور+عبارت
    -     کد خبر: 49650
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۱|۱۹:۰۴
حاجیان تصریح کرد: دکتر آرزو ولیپور جزء اولین مدیرانی در استان بودند که در اولین لحظات انتشار خبر شیوع ویروس کرونا در کشور، تدابیر امنیتی و بهداشتی را در مجموعه تحت امر خود از جمله تعطیلی کتابخانه های عمومی استان مازندران ودور کاری رابرای پرسنل اجرایی نمود.

عبارت - گروه خبر: پیرو انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر ابتلای  دکتر آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به ویروس کرونا و حجم وسیعی از نگرانی های ایجادشده در جامعه دانشگاهی، خانواده معظم شهدا،اهالی بزرگ کتاب و کتابخانه های عمومی کشور راحله حاجیان رئیس انجمن صنفی بانوان خبرنگار استان و از منسوبین به ولیپور در گفتگو با خبرنگار عبارت با تأیید ابتلای آرزو ولیپور به کرونا، اظهار داشت: ابتلای ایشان به ویروس کرونادر مراحل تشخیص پزشکی مورد تایید قرار گرفته است.

حاجیان افزود:  خوشبختانه اکنون جای هیچ گونه نگرانی نیست و حال عمومی ایشان بسیار رضایت بخش است .

وی تصریح کرد: عدم حضور ایشان در محافل عمومی و محل کار و تصمیم به قرنطینه خانگی بنا بر درخواست پزشک معالج  ایشان برای رعایت احتیاط به عنوان یکی از مهمترین شروط عقلانیت انجام شده است.

حاجیان تصریح کرد: دکتر آرزو ولیپور جزء اولین مدیرانی در استان بودند که در اولین لحظات انتشار خبر شیوع ویروس کرونا در کشور، تدابیر امنیتی و بهداشتی را در مجموعه تحت امر خود از جمله تعطیلی کتابخانه های عمومی استان مازندران ودور کاری رابرای پرسنل  اجرایی نمود.

وی در ادامه گفت: دکتر آرزو ولیپور همچنان دست از فعالیت فرهنگی با توجه به شرایط پیش آمده نکشید و با ایجاد پویش هر خانه یک کتابخانه توانست نقش موثری در ایجاد فضایی برای در خانه ماندن و مطالعه مردم ایفاکند . کمپینی که به سرعت در میان جامعه هنری و اهل کتاب ایران جای خود را باز کرد و به یک فراخوان کشوری تبدیل شد از این رو شخص ایشان هم بسیار وفادار به تحقق شعارهایشان هستند.

راحله حاجیان افزود: ولیپور در تمام دوران بحران های ایجاد شده در کشور اعم از سیل و زلزله و...به صورت میدانی و برنامه محور درصحنه حاضربود و بارها توسط استانداران و ایمه جمعه شهرهای آسیب دیده استانهای هدف مورد تقدیر قرار گرفت.اینبار هم با وجود ایجاد این شرایط سخت و تعطیلی کتابخانه های عمومی، در حال مدیریت کشوری پویش هرخانه یک کتابخانه است.

وی با بیان این مطلب که روحیه  مقابله با پلشتی ها و شکست آنها از ویژگی‌های بارز آرزو ولیپور است تاکید کرد دکتر ولیپور اجازه غلبه  بیماری بر وی را نخواهد داد و همانگونه که همیشه در ناملایمات و سیاست زدگی های خوب و بدِ  روزگار سربلند بیرون آمد این بار نیز مغلوب نخواهد شد.

حاجیان گفت: گاهی با خود فکر میکنم که حال خوبی که ایشان در مواجهه با مشکلات دارند را باید بین همه در سرایط کنونی تقسیم کرد. مهربانی، مهربانی، مهربانی راز غلبه آرزو ولیپور بر مشکلات است. پس مهربان باشیم تا مهربانی خدا شاملمان شود.


عبارت برای سرکار خانم دکتر ولیپور آرزوی سلامتی و بهبود دارد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو