امروز : سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۴۳ PM
آخرین اخبار:
امان از سانسور... کنایه سنگین شجاع خلیل زاده به اعلام زمان اوج کرونا توسط مسئولین / رونمایی قهرمان کشتی جهان از فرزندانش / تصاویری از جلسه ی کرونایی هیات رئیسه مجلس که یوسف نژاد منتشر کرد / عکس زیرخاکی حنیف عمران زاده از دوران حضورش در تیم ملی امید بازدید نماینده ولی فقیه در مازندران از آرامگاه بهشت رضا (ع) ساری افزایش ۵۱ درصدی تناژ و ۴۶ درصدی بارنامه حمل کالا در سه بندر مازندران / لزوم توجه بیشتر به اقتصاد دریا محور کانون های مساجد استان مازندران در خط مقدم مقابله با کرونا / از توزیع ماسک تا حمایت از نیازمندان شناسایی ۱۱۹ بیمار مشکوک به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در مازندران / ۷۲۷ بیمار مشکوک به کرونا در استان بستری هستند شناسایی ۲۰۸۹ بیمار جدید کرونایی در کشور / تعداد جان باختگان به ۳۸۷۲ نفر رسید مازندران بزرگ و ۱۷ نماینده‌اش/ از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ و درگذشت امام تا ادغام ریاست‌جمهوری و نخست وزیری مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد اخاذی با تهدید به انتشار فیلمی در فضای مجازی در بهشهر / ۳ کشته و زخمی در واژگونی وحشتناک موتورسیکلت در نکا / سارق سابقه دار بابل در چنگال قانون / ماجرای تیراندازی در چمستان نور چه بود؟
شوک / ۵۱
بسته خبری ویژه حوادث؛

کلاهبردار ۱۰ میلیاردی با ۵۷ سیمکارت در دام پلیس فتا / محتکر بزرگ کلاردشت دستگیر شد / انهدام ۲۷ سارق و مال خر در گلوگاه با ۴۱ فقره سرقت / دزد سابقه دار که یک تنه ۱۰ خانه را خالی کرد

شوک+عبارت
    -     کد خبر: 49713
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۶|۰۹:۴۵
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.

دستگیری سارق حرفه‌ای با ۱۰ فقره سرقت در عباس آباد

 

سرهنگ حسین عبدی فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت در شهرستان عباس آباد، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران پس از بررسی‌های همه جانبه موفق شدند متهم را که دارای سابقه سرقت در این شهرستان نیز بوده شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ عبدی از کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی از مخفیگاه متهم خبر داد و گفت: این سارق حرفه‌ای ضمن اعتراف به ۱۰ فقره سرقت اماکن خصوصی، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

 

 

دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای با ۱۴ فقره سرقت در بهشهر

 

سرهنگ ابراهیم شجاعی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منزل در سطح شهرستان بهشهر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی پس از بررسی‌های همه جانبه موفق به شناسایی ۲ سارق حرفه‌ای در این شهرستان شدند.

سرهنگ شجاعی گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه متهمان را دستگیر کردند.

او افزود: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۱۴ فقره سرقت منزل در این شهرستان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

 

دستگیری سارق اماکن خصوصی در شهرستان جویبار

 

سرهنگ غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی شهرستان جویبار، افزود: در پی وقوع چند فقره سرقت اماکن خصوصی در شهرستان جویبار، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی متهم را شناسایی و با هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

سرهنگ جعفری گفت: متهم در تحقیقات و بازجوئی به عمل آمده تاکنون به ۳ فقره سرقت اماکن خصوصی در این شهرستان اعتراف کرد.

او افزود: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار قانونی مناسب روانه زندان شد.

 

 

کشف ۸ فقره سرقت در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی نوشهر

 

سرهنگ قاسم محمدی فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر، گفت: به منظور پاسخگویی به مطالبات مردمی و برقراری نظم و امنیت عمومی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان اجرا شد.

او افزود: ماموران در اجرای این طرح، ضمن انجام گشت‌های هدفمند موفق به شناسایی و دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای در این شهرستان شدند.

سرهنگ محمدی با اشاره به این که متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۸ فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در این شهرستان اعتراف کردند، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

 

کشف ۶ هزار عدد ماده محترقه در عباس آباد

 

 فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد گفت : در پی کسب خبری مبنی بر عرضه انواع مواد محترقه توسط فردی در این شهرستان ، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.
سرهنگ حسین عبدی افزود : ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی موفق شدند متهم را شناسایی کرده و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی وی را دستگیر کنند.
او گفت : در بازرسی از واحد صنفی متهم ۶ هزار عدد انواع مواد محترقه کشف و وی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
سرهنگ عبدی افزود: استفاده از هرگونه مواد محترقه و منفجره‌ای که موجب سلب آسایش شهروندان شود طبق قانون جرم بوده و پلیس با متخلفان و مجرمان در این زمینه برخورد خواهد کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد از خانواده‌ها خواست : با نظارت بیشتر بر رفتار کودکان و نوجوانان خود و جلوگیری از خرید و استفاده از هر گونه مواد محترقه و منفجره ، از وقوع حوادث تلخ و جبران ناپذیر در آستانه سال نو پیشگیری کنند.

 

 

کلاهبردار میلیاردی در دام پلیس فتا افتاد

 

 سردارسیدمحمود میرفیضی با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره کلاهبرداری اینترنتی با شیوه فیشینگ ( درگاه جعلی بانک) موضوع در دستور کار پلیس فتای این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با هماهنگی قضائی، کارآگاهان پلیس فتا متهم را شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند .

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به کشف 57 قطعه سیم کارت تلفن همراه از مخفیگاه متهم، گفت: متهم با طراحی درگاه های جعلی ضمن دسترسی به اطلاعات حساب بانکی کاربران، از آنان کلاهبرداری می کرد .

میرفیضی با بیان این که متهم تاکنون به کلاهبرداری 10 میلیاردی از حساب بانکی افراد مختلف اعتراف کرد، اظهار داشت: در بررسی به عمل آمده از ربات تلگرامی طراحی شده توسط متهم، اطلاعات بانکی 623 نفر از مشتریان بانک ها که وی به آن دسترسی داشت، شناسایی شد .

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به این که امروزه بسیاری از برنامه‌های غیرمجاز که در فضای مجازی وجود دارد در واقع طعمه‌ای از سوی کلاهبرداران است، به کاربران فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هشدار داد: به هر برنامه‌ای که در فضای مجازی تبلیغ می‌شود اعتماد نکنند، زیرا افراد سودجو از طریق این نرم ‌افزارها کاربران را به درگاه‌ های جعلی کشانده و اقدام به کلاهبرداری از آنان می کنند.

 

 

دستگیری محتکر اقلام بهداشتی در کلاردشت

 

 فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت گفت : به منظور جلوگیری از احتکار مواد بهداشتی و ضد عفونی کننده ، طرح بازدید از داروخانه‌ها و واحد‌های صنفی عرضه محصولات بهداشتی و آرایشی در دستور کار ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی قرار گرفت.
سرهنگ قاسم عزیزی افزود : ماموران در بازدید از یکی از فروشگاه‌های عرضه لوازم پلاستیکی این شهرستان ۴ هزار و ۱۶۰ جفت دستکش پلاستیکی کشف کردند.
او گفت : متصدی این فروشگاه به مرجع قضائی معرفی و اقلام کشف شده تحویل اداره بهداشت این شهرستان شد.

 

 

کشف ۴۱ فقره سرقت در گلوگاه !

 

سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت پایدار و برخورد با هنجارشکنان اجتماعی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

او افزود: در اجرای این طرح، ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی، با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری ۲۷ سارق و مالخر اموال اموال مسروقه در این شهرستان شدند.

سرهنگ عنایتی گنجی گفت: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون ۴۱ فقره سرقت اماکن، منزل، اموال و قطعات خودرو در این شهرستان اعتراف کردند.

او افزود: پلمپ ۱۰ واحدصنفی متخلف، توقیف ۴۷ وسیله نقلیه متخلف از دیگر اقدامات اجرای این طرح بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه ضمن قدردانی از مشارکت مردم و دستگاه‌های دولتی از شهروندان خواست: هشدار‌های پلیسی راجدی بگیرند و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار

امان از سانسور...

کنایه سنگین شجاع خلیل زاده به اعلام زمان اوج کرونا توسط مسئولین / رونمایی قهرمان کشتی جهان از فرزندانش / تصاویری از جلسه ی کرونایی هیات رئیسه مجلس که یوسف نژاد منتشر کرد / عکس زیرخاکی حنیف عمران زاده از دوران حضورش در تیم ملی امید

بازدید نماینده ولی فقیه در مازندران از آرامگاه بهشت رضا (ع) ساری

افزایش ۵۱ درصدی تناژ و ۴۶ درصدی بارنامه حمل کالا در سه بندر مازندران / لزوم توجه بیشتر به اقتصاد دریا محور

کانون های مساجد استان مازندران در خط مقدم مقابله با کرونا / از توزیع ماسک تا حمایت از نیازمندان

شناسایی ۱۱۹ بیمار مشکوک به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در مازندران / ۷۲۷ بیمار مشکوک به کرونا در استان بستری هستند

شناسایی ۲۰۸۹ بیمار جدید کرونایی در کشور / تعداد جان باختگان به ۳۸۷۲ نفر رسید

مازندران بزرگ و ۱۷ نماینده‌اش/ از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ و درگذشت امام تا ادغام ریاست‌جمهوری و نخست وزیری

مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد

اخاذی با تهدید به انتشار فیلمی در فضای مجازی در بهشهر / ۳ کشته و زخمی در واژگونی وحشتناک موتورسیکلت در نکا / سارق سابقه دار بابل در چنگال قانون / ماجرای تیراندازی در چمستان نور چه بود؟

آرشیو
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو