امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۸:۰۷ PM

پیام مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران به بهانه بزرگداشت روز جمهوری اسلامی

رضا غفاری+عبارت
    -     کد خبر: 50769
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱/۱۲|۱۴:۵۸
سرویس :
در آغازین روزهای سال جهش تولید، رضا غفاری مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران به مناسبت ۱۲ فروردین (روز جمهوری اسلامی)، پیام تبریکی صادر نمود.

رضا غفاری مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران به مناسبت ۱۲ فروردین (روز جمهوری اسلامی)، پیام تبریکی صادر کرد. متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

معجزه‌ی انقلاب اسلامی به مدد انفاس قُدسیه‌ی امام راحل(ره)، معادن و گنجینه‌های ایمان قلوب مردم ایران را احیا کرد. آنچنانکه خود در آزمون بزرگ فروردین ۱۳۵۸ با سرانگشتان اراده‌ی ملی، ضمن اعلام آمادگی برای به دست گرفتن اداره‌ی کشور، نظام مردمسالارشان را بر مبنا و محتوای آسمانی دین مبین اسلام پایه گذاری کردند.

بی‌شک ایمان، زمینه‌ساز توفیق ملت در تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و هست؛ ایمانی که عزت آفرین است؛ خالق صبر و استقامت و جهاد در مسیر نورانی رسیدن به اهداف و آرمان‌هاست‌ و ثمره‌ی آن آزادی، استقلال و رهایی از بندهای مرئی و نامرئی وابستگی به نظام‌های مادی‌گرا و غیر خدایی است. از این رو، در تضاد کامل با نیّات، اهداف، منافع و فرهنگ شیطانی شایع شده‌ی استکبار جهانی است.

ملت غیور، عزتمند و عدالتخواه ایران اسلامی ۴۱ سال است که با صبر و ایثار خود، دشمنی‌های نو به نو نظام سلطه را دفع می‌کند و به سوی قله پیشرفت و قدرت حرکت می‌نماید.

اگر روزی نظام خودباخته و وابسته‌ی پهلوی، فرهنگ وابستگی و اظهار عجز در برابر قدرت‌ها را ترویج می‌داد، امروز امپراطوری رسانه‌ای نظام سلطه با حجم صدها برابر و بی‌وقفه، ملت ایران را حتی در زمان بحران‌های بزرگ، هدف انبوهی از هجمه‌ها قرار داده و طوری وانمود می کنند که ایران متکی به مکتب اسلام ناب، قادر به حل مشکلات نیست؛ اما تاریخ، خود، شاهد است که مردم سربلند ایران اندکی بعد از رأی به جمهوری اسلامی و در سال ۱۳۵۹ مقارن با آغاز جنگ تحمیلی چگونه بر سر انتخاب و عهد خود ماندند و حماسه ای را آغاز کردند که جهان را به شگفتی واداشت. رشادت ها، جانفشانی ها و ایثارگری ها پس از دفاع مقدس پایان نیافت و این چشمه ی جوشان و مسیر نورانی تا به امروز در دل تاریخ انقلاب ادامه یافته است.

مصداق بارز این روزها، عزم ملی و جهاد بزرگ در مقابله با دشمنان تهدید کننده سلامت مردم است. اهمیت این اقدام ارزشمند زمانی بیشتر درک می شود که بدانیم مسئولان و ملت ایران از دل بحران ها، رزمایش های همه جانبه ای برای رسیدن به اهداف والا برنامه ریزی و اجرا می کنند.

ایران، امروز هنرمندانه با همدلی ایرانیان، عرصه ی نمایش مجموعه ای از فضائل در برابر کلکسیونی از رذائل آمریکا در دشمنی با ملت ایران است.

به فضل الهی با هدایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی و اقدام و عمل مجاهدانه فرزندان ملت به زودی شاهد سربلندی بیش از پیش ایران عزیز خواهیم بود.

شرکت توزیع نیروی برق مازندران ضمن تکریم ارواح مطهر شهدا به ویژه جهادگران شهید مدافع سلامت و ابراز حق شناسی و قدردانی از تدبیر رهبر معظم انقلاب به جهت نامگذاری سال ۱۳۹۹ به عنوان سال جهش تولید با بزرگداشت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران با آرمان های امام خمینی(ره) و شهیدان راه حق پیمان دوباره می بندند و برای سربلندی کشور از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال