امروز : دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۳۷ PM
شوک / ۵۹
بسته خبری ویژه حوادث؛

کشف کارگاه های غیر مجاز تولید موادضد عفونی کننده در نکا / بازداشت کلاهبردار ۶۰ میلیاردی در محمودآباد / دستگیری سارقان حرفه‌ای منازل در بابلسر / کلاهبرداری با مواد ضدعفونی کننده در سایت شیپور

شوک+عبارت
    -     کد خبر: 50807
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱/۱۸|۱۱:۴۳
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.

 کشف کارگاه های غیر مجاز تولید موادضد عفونی کننده در مازندران

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "سید محمود میرفیضی" با اعلام این خبر،گفت: در راستای مقابله با محتکران و خرید و فروش غیر مجاز مواد ضد عفونی کننده و بهداشتی در فضای مجازی، کارشناسان پلیس فتای این فرماندهی موفق شدند، یکی از عوامل خرید و فروش مواد ضد عفونی کننده در فضای مجازی  شهرستان" نکا" را شناسایی کند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس فتا با هماهنگی قضائی و عزیمت به آن شهرستان  موفق شدند، کارگاه تولید غیرمجاز مواد ضدعفونی کننده و شوینده را شناسایی کنند .

فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: ماموران با همکاری نماینده اداره بهداشت در بازرسی از این کارگاه موفق شدند، بیش از 5 هزار عدد مواد ضد عفونی کننده را به همراه 12 هزار عدد بطری مواد شوینده کشف کنند.

 

 

کشف کالا‌های بهداشتی احتکار شده در بابل

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما فرمانده سپاه بابل گفت : با تلاش سربازان گمنام امام‌ زمان (عج) سپاه این شهرستان ، بیش از 3 هزار ماسک آماده و 26 هزار متر پارچه مخصوص دوخت ماسک و گان از یک منزل کشف و ضبط شد.
همچنین یک واحد صنفی در بابل به علت گران فروختن کش مخصوص تولید ماسک پلمپ شد.

 

 

دستگیری سارقان حرفه‌ای منزل و اماکن در بابلسر

 

سرهنگ حسین اسدی فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و اماکن در شهرستان بابلسر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی ۳ سارق را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند.

سرهنگ اسدی گفت: متهمان در باز جویی‌های فنی پلیس به ۱۶ فقره سرقت از منزل و اماکن اعتراف کردند و پس از پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر در پایان به شهروندان توصیه کرد: اماکن و اموال خود را را به تجهیزات بازدارنده و ایمنی، مجهز کنند و درحفظ و نگهداری اموال خود همواره کوشا باشند.

 

 

بازداشت کلاهبردار ۶۰ میلیاردی در محمودآباد

 

فرمانده انتظامی مازندران گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر جعل و کلاهبرداری از شهروندان در شهرستان محمودآباد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.
سردار سید محمود میرفیضی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی محمودآباد با همکاری پلیس آگاهی استان پس از چند هفته تحقیقات گسترده موفق شدند، متهم به جعل عنوان و کلاهبرداری را شناسایی کنند.
او با بیان اینکه متهم در تحقیقات و بازجویی‌های پلیس به بزه انتسابی اقرار کرد و گفت: متهم با معرفی خود به عنوان مسئول اعتبارات سرپرستی بانک‌های مختلف اقدام به کلاهبرداری از ۴۰ تا ۵۰ میلیون ریال از شهروندان می‌کرد.
سردار میرفیضی از کشف کلاهبرداری ۶۰ میلیارد ریالی متهم از یک فقره پرونده با فروش زمین مالباخته در شهرستان محمودآباد خبر داد و افزود: در بازرسی از متهم مقادیر قابل توجهی اوراق شناسایی با اسامی مختلف و همچنین کارت‌های بانکی و فیش‌های پرداختی کشف شد.
فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه تاکنون ۱۳ شاکی در این پرونده شناسایی شدند، گفت: متهم دارای سابقه محکومیت در چندین فقره پرونده کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع در شعب قضائی این شهرستان و استان‌های همجوار است که پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

 

 


کلاهبرداری با مواد ضدعفونی کننده در سایت شیپور

 

 سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران گفت: کارشناسان پلیس فتای این فرماندهی موفق شدند، فردی را که در سایت شیپور اقدام به فروش مواد ضد عفونی کننده غیر مجاز می‌کرد در شهرستان قائم شهر شناسایی کنند.

او افزود: متهم در یکی از روستا‌های حومه این شهرستان اقدام به راه اندازی کارگاه غیرمجاز تولید مواد ضدعفونی کننده کرده و محصولات خود را با درج آگهی در سایت شیپور به فروش می‌رساند.

فرمانده انتظامی مازندران ادامه داد: ماموران پس از شناسایی این متهم با همکاری نماینده اداره بهداشت در بازرسی از کارگاه تولیدی وی بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ لیتر مواد ضد عفونی کننده و شوینده غیر مجاز را که این کلاهبردار قصد فروش آن در فضای مجازی داشت را کشف کردند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال