امروز : دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۲۹ PM
گفتگوی اختصاصی عبارت
گفتگوی عبارت با فرزاد گوهردهی مدیرکل بهزیستی استان مازندران؛

گوهردهی: تحویل ۶۹۷ واحد منزل مسکونی به جامعه هدف از افتخارات بهزیستی در سال گذشته بود / مازندران در زمره استان های ممتاز کشور در جذب اعتبارات

فرزاد گوهردهی+عبارت
    -     کد خبر: 51148
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۲/۷|۱۰:۵۵
گوهردهی در خصوص اعتبارات تخصیص داده شده به این پروژه ها اظهار کرد: بالغ بر ۶ میلیارد تومان اعتبارات بلاعوض برای ساخت مسکن این افراد اختصاص یافت که فکر می کنم به همین سبب مازندران در سطح کشور جزو استان های ممتاز در این زمینه قرار گرفته است.

عبارت-گروه جامعه: دکتر فرزاد گوهردهی مدیرکل بهزیستی استان مازندران در گفتگو با عبارت از عملکرد بهزیستی در راستای احداث مسکن و توانمند سازی اقشار آسیب پذیر در سال 98 ابراز رضایت کرد و گفت: سازمان بهزیستی و اداره کل بهزیستی مازندران در سال 98 تعهد ساخت حدود 360 واحد مسکونی برای جامعه تحت پوشش اش را داشت که خوشبختانه به یاری الهی و همت دوستان و تلاش مضاعف همکاران مان در سطح استان، ما توانستیم 697 واحد مسکونی را برای جامعه هدفمان با کمک و همراهی بنیاد مسکن و سپاه استان مازندران به اتمام برسانیم.

وی با اشاره به اهمیت تامین مسکن در توانیابی خانوارهای تحت پوشش بهزیستی افزود: البته کمک خیرین و دوستان دیگری هم بوده که هرچند نامی از آنان برده نمی شود اما جا دارد از تمامی این افراد تشکر کنیم. بدون شک حضور این افراد علاوه بر دلگرمی به مجموعه بهزیستی باعث سرعت بخشیدن به کارها نیز می شود.

گوهردهی در خصوص اعتبارات تخصیص داده شده به این پروژه ها اظهار کرد: بالغ بر 6 میلیارد تومان اعتبارات بلاعوض برای ساخت مسکن این افراد اختصاص یافت که فکر می کنم به همین سبب مازندران در سطح کشور جزو استان های ممتاز در این زمینه قرار گرفته است.

وی در ادامه به طرح تحویل مسکن به خانواده های دارای 2 معلول یا بیشتر در استان مازندران اشاره کرد و گفت: از این میان 450 مسکن در اختیار جامعه معلولین استان قرار گرفت که البته این هم با کمک بنیاد مسکن و سپاه پاسداران بود که باعث شد اتفاقی کم نظیر در سطح کشور برای استان رخ دهد.

مدیرکل بهزیستی مازندران در ادامه به تاثیر کرونا بر جذب اعتبارات این سازمان نیز اشاره کرد و افزود: ما تا پایان سال گذشته توانستیم بیش از 90 درصد اعتبارات تخصیص داده شده در این زمینه را جذب نماییم و این در شرایطی اتفاق افتاد که در یک ماه پایانی سال کرونا باعث کند شدن روال کاری تمام ادارات در سطح کشور شده بود. البته با تمدید سال مالی ما خوشبین هستیم که بتوانیم آن چند درصد باقی مانده را نیز برای خدمت به مردم استان مازندران جذب کنیم.

وی در انتها از تمامی دست اندرکاران پروژه های محرومیت زدایی در استان مازندران تشکر نمود و ابراز امیدواری کرد این طرح ها و بهره برداری ها در سال جاری نیز با همین قدرت ادامه پیدا کند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

ناشناس آشنا
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
آقای عالین شما تنها امید ما بودین وهنوز لطف شما واسه اون پدر شهید، واسه دنیا واسه ملیکا واسه آقای سبحانی یادمون نمی‌ره اما تو رو خدا با حمایت از گوهردهی برند خودتو خراب مکن. این شاید آدم بدی نباشه ولی تخصص اینکار رو نداره، الان برین بپرسین آخرین بار کی انحراف تسهیلات رو بررسی کرده
نادر
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
کدوم خدمات آقای نجاتی از شما بعیدهه من درست آقای گوهردهی رو نمیشناسم ولی نتیجه کارش نشون میده اینکاره نیست. برای من عجیبه همه دارن انتقاد میکنن، شما که حرفه‌ای هستی چرا حمایت میکنی. اگر نمی‌شناختمت میگفتم حتما پول گرفتی
بخوان و بدان
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
چیه الکی واسه این فرزاد جون کباب میذاری رو آتش. باشه حالا مشاورش شدی ماهی 18 تومن اونم به بهونه های مختلف میگیری بماند. زن بی سوادت رو هم که بردی سر کار مسئول بخش بانوان اداره کردی. خخخخخ. همه اینا رو واسه نهادهای امنیتی فرستادیم.
عاقبت
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
بدبخت جز تو هیچکسی از این عوضی حمایت نکرد. پارتی بازیه دیگه، چقدر بهت پول داده، دیگه همه فهمیدن تو مجوز مؤسسه گرفتی، همه تون رو رسوا میکنیم.