امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۳۴ PM
یادداشت عبارت

صداوسیما عدالت رادر‌انعکاس خدمات گروه های مردمی مبارزه با کرونا رعایت نماید

صداوسیما+عبارت
    -     کد خبر: 51205
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۲/۹|۱۹:۱۹
سرویس :
در دو ماهه اخیر اقشار مختلف جامعه اعم از طلبه، دانشجو ودانش آموز، ورزشکار، هنرمند، خبرنگار، بازاری ، کارآفرین، بسیج ، دهیار وشورا، اداری و نظامی ، شهری و روستایی ، زنان و مردان همه و همه پای کار خدمت رسانی بی منت به هموطنان بودند و همچنان در حال کمک مومنانه هستند.

یادداشت عبارت-ایرج نیازآذری:  خدمات گروه های جهادی، نهادهای مدنی، هیات های مذهبی و گروه های خودجوش مردمی با محوریت جوانان بی و نام نشان در جریان مبارزه با کروناتحسین برانگیز است.

در دو ماهه اخیر اقشار مختلف جامعه اعم از طلبه، دانشجو ودانش آموز، ورزشکار، هنرمند، خبرنگار، بازاری ، کارآفرین، بسیج ،  دهیار وشورا،  اداری و نظامی ، شهری و روستایی ، زنان و مردان همه و همه پای کار خدمت رسانی بی منت به هموطنان بودند و همچنان در حال کمک مومنانه هستند.

این خادمان بی نام و نشان ملت با هر فکر و عقیده ای اما خالصانه و صادقانه درحال ایفای مسوولیت شرعی، مذهبی ، انسانی ، اخلاقی و مدنی خود می باشند که واقعا شایسته تکریم و تجلیل هستند. اینهامیل به دیده شدن ندارند اما رسالت رسانه ملی باید معطوف به ترویج خدمات همگان باشد.
از صداوسیما و رسانه ملی انتظار می رود این سرمایه های اجتماعی را به یک چشم نگاه کند ودر انعکاس خدمات کنشگران مدنی و اجتماعی همه گروه ها و تشکل ها را عادلانه معرفی و به تصویربکشد. اما آنچه نگارنده رصد می کند نوعی تبعیض و بی عدالتی در معرفی گروه های مردمی مشاهده می شود.‌انتظار این قلم از رسانه ملی کشف و معرفی تجربیات همه گروه های مردمی با روش و عقیده های متفاوت می باشد. تجارب رسانه ای می گوید برجسته سازی گروهی خاص یه جور ضد تبلیغ برای آن گروه محسوب می شود درصورتی که مخاطبان تلویزیون اقدامات سایر گروه ها رابصورت میدانی درجریان هستندو از شبکه های اجتماعی رصد می کنند وقتی با گزارش های صداوسیما مقایسه و تطبیق می دهند چون جای خالی سایر گروه های فعال را می بینند متاسف و نگران می شوند.

 

ایرج نیاز آذری

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو