امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۵۰ AM
آخرین اخبار:
ابلاغ بخشنامه رسیدگی به جرایم سیاسی توسط رئیس قوه قضائیه اصغر فرهادی و محمدحسین مهدویان مجوز ساخت گرفتند مدیرعامل ایران‌خودرو: پیش فروش ۱۲ مدل خودرو از یکشنبه ۱۸ خرداد۹۹/ تعهدات گذشته تا چندماه آینده به صفر می رسد پایه حقوق کارگران تغییر کرد/ حق مسکن ۲۰۰ هزار تومان افزایش می‌یابد انگار یک عذرخواهی هم به دولت بدهکار شدیم سرنوشت شوم ۵ خانواده در تعطیلات / برخورد مرگبار موتورسیکلت در بابلسر با ۲ کشته / پایان پرونده ناپدید شدن دختر بچه با کشف جسد / سقوط مرگبار جوان گیلانی به پرتگاهی در رامسر با لباس‌هایتان، سن خود را دست‌کاری کنید! / مسکن‌های طبیعی که می‌توانند جایگزین ایبوپروفن شوند / مصرف این قرص مغز را کوچک می کند / گروه خونی بیشتر ایرانی‌ ها چیست؟ بیا با جغدها درباره جشنواره مطبوعات تحقیق کنیم! / کاپیتان بدشانس در رویای چهارمین المپیک / احتمال بازگشت به اوج شیوع کرونا / ساز ناکوک مدیران مبارز نقش دوست سلطانی فر در انتخاب ویلموتس! / طلب قدیمی به اسم کمک قرض الحسنه زنده شد؟ / هرکس زیر آب مرا زد خودش غرق شد! / دوری ۶ ماهه انصاری از میادین تایید شد در کمین پاستور ۱۴۰۰ / مجادله استارتاپ ها و تامین اجتماعی / جرم سیاسی یک گام به پیش / حباب ۷ میلیونی جناب خودرو!
گفتگوی اختصاصی عبارت
گفتگوی عبارت با رضا غفاری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران به بهانه روز ملی صنعت برق؛

غفاری: یکی از نشانه های عدالت اجتماعی در جامعه استفاده همگان از نعمت برق است / افزایش ۳ درصدی تعداد مشترکان توزیع برق مازندران در سال گذشته / مصرف برق در فروردین ۶۳۵۱ مگاوات ساعت بیشتر از مدت مشابه سال ۹۸ بود

رضا غفاری+عبارت
    -     کد خبر: 51221
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۲/۱۰|۱۱:۴۷
مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران همچنین از افزایش یک درصدی مصرف مشترکان در فروردین ۹۹ نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: درفروردین سال ۹۸ میزان مصرف مشترکان ۴۴۷ هزار و ۷۶۴ مگاوات ساعت بوده که در سال ۹۹ این میزان به ۴۵ هزار و ۱۱۵ مگاوات ساعت رسیده است که در این زمینه افزایش ۶۳۵۱ مگاوات ساعتی را شاهد بودیم.

گفتگوب عبارت: برق لازمه زندگی و صنعت برق فراهم کننده این نعمت ارزشمند امروزی است. اگرچه پيش تر آب را مایه حیات می‌دانستند اما حالا بدون برق حتی آب هم نخواهد بود. تصور زندگی بدون برق حتی برای چند ساعت دشوار و سخت است. برقی که روشنی بخش محیط زندگی ماست و بدون او زندگی ما مختل خواهد بود. برق مهمترین اختراع بشری است و پرکاربردترین آن.

به پاس خدمات این صنعت به آحاد جامعه، دهم اردیبهشت در تقویم «روز ملی صنعت برق» نامگذاری شده است. رضا غفاری رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران در گفتگویی با عبارت به همین مناسبت از خدمات کارکنان این شرکت قدردانی کرد.

وی در پیامی به همین مناسبت گفت: برق انرژی حیاتی ، زیربنایی و جزي اصلی فن آوری مدرن بوده و  لازمه زندگی است که امروزه در همه ابعاد زندگی و حیات بشری رخنه کرده و زندگی بشری بدون " برق " معنا و مفهومی ندارد . توسعه اقتصادی  ، اجتماعی ، صنعتی ، کشاورزی گردشگری ، تجارت ، رفاه و امنیت و.... بدون بهره گیری انرژی الکنریکی غیر ممکن می باشد .

وی افزود: یکی از نشانه های عدالت اجتماعی در جامعه نیز استفاده همگان از نعمت برق در تمام نقاط شهرها و روستاهاست که همه آحاد ملت در هر نقطه ای از میهن عزیز اسلامی ایران از نعمت بزرگ و ارزشمند این انرژی حیاتی و زیر بنایی بهره مند است. انرژی الکتریکی در جهان امروز در راس مثلث توسعه پایدار قرار دارد که دو راس دیگر آن ، اقتصاد و محیط زیست است و هیچ جامعه ای بدون بهره گیری از انرژی پاک و تکیه بر اقتصاد و با در نظر گرفتن محیط زیست به توسعه پایدار نخواهد رسید .

غفاری ادامه داد: خداوند بزرگ را سپاس می گوییم که توفیق خدمت در صنعتی را به ما عطا فرموده که حاصل آن توسعه ، آبادانی و پیشرفت کشور در همه عرصه هاست . این جانب ضمن تبریک این روز بزرگ به خانواده عزیز ، شریف و فهیم صنعت برق کشور بویژه ، همکاران متعهد ، متخصص ، پرتلاش و ایثارگر شرکت توزیع برق مازندران که در تمام ایام تعطیل و غیر تعطیل سال در همه   عرصه ها بویژه شرایط بحرانی و حساس ، بدون درنگ در ارائه خدمات شایسته حضور گسترده و فعال داشته و در کوتاهترین زمان ممکن مشکلات فراروی مردم شریف استان را برطرف می نمایند ، تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم در پناه حضرت حق همواره موفق ، موید ، سربلند و سرفراز باشید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران در ادامه به عملکرد این شرکت در سال 98 اشاره کرد و گفت: در سال 98 تعداد 42 هزار و 810 مشترک به تعداد مشترکان شرکت توزیع برق مازندران افزوده شده است که این عدد افزایش 3 درصدی تعداد مشترکان توزیع برق مازندران را در سال 98 نشان می دهد.

وی افزود:  در حال حاضر تعداد مشترکان به یک میلیون و 425 هزار و 158 مشترک رسیده است.

مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران همچنین از افزایش یک درصدی مصرف مشترکان در فروردین 99 نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: درفروردین سال 98 میزان مصرف مشترکان 447 هزار و 764 مگاوات ساعت بوده که در سال 99 این میزان به 45 هزار و 115 مگاوات ساعت رسیده است که در این زمینه افزایش 6351 مگاوات ساعتی را شاهد بودیم.

غفاری همچنین اظهار داشت : در سال 98 خطوط توزیع شبکه های توزیع برق مازندران 477 کیلومتر افزایش یافته که خطوط توزیع مازندران به حدود 29 هزار کیلومتر رسیده است و همچنین در سال گذشته تعداد 1475 دستگاه پست توزیع در حوزه مازندران نصب و در حال حاضر تعداد پست های توزیع به 34 هزار و 50 دستگاه با ظرفیت 4208 مگا ولت آمپر رسیده است .

وی از اجرای طرح موفقیت آمیز 98 خبر داد و افزود: در تابستان سال  98  با همکاری مردم و مسئولان و قشرهای مختلف و تعرفه های صنعتی ، کشاورزی ، خانگی ، اداری و .... به میزان 210 مگاوات مدیریت مصرف و پیک سایی شده است .

او یادآور شد : با توجه به شرایط موجود و حضور ترجیحی هموطنان در منزل ، اندکی مصرف برق افزایش یافته که کاملا در این اوقات از سال تامین می شود .

غفاری تصریح کرد : علاوه بر فعالیت ها  و پروژه هایی که در یک سال گذشته برای پایداری شبکه و تامین برق مردم استان صورت گرفته ، پروژه های بسیار خوبی در بخش احداث فیدرهای جدید 20 کیلوولت و نیز ایجاد شبکه های رینگ ، انجام مانورهای فنی عملیاتی با رویکرد ترمیم و بهسازی شبکه های موجود ، اجرای طرح های مقاوم سازی در سراسر استان به اجرا در آمده است .

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار

ابلاغ بخشنامه رسیدگی به جرایم سیاسی توسط رئیس قوه قضائیه

اصغر فرهادی و محمدحسین مهدویان مجوز ساخت گرفتند

مدیرعامل ایران‌خودرو: پیش فروش ۱۲ مدل خودرو از یکشنبه ۱۸ خرداد۹۹/ تعهدات گذشته تا چندماه آینده به صفر می رسد

پایه حقوق کارگران تغییر کرد/ حق مسکن ۲۰۰ هزار تومان افزایش می‌یابد

انگار یک عذرخواهی هم به دولت بدهکار شدیم

سرنوشت شوم ۵ خانواده در تعطیلات / برخورد مرگبار موتورسیکلت در بابلسر با ۲ کشته / پایان پرونده ناپدید شدن دختر بچه با کشف جسد / سقوط مرگبار جوان گیلانی به پرتگاهی در رامسر

با لباس‌هایتان، سن خود را دست‌کاری کنید! / مسکن‌های طبیعی که می‌توانند جایگزین ایبوپروفن شوند / مصرف این قرص مغز را کوچک می کند / گروه خونی بیشتر ایرانی‌ ها چیست؟

بیا با جغدها درباره جشنواره مطبوعات تحقیق کنیم! / کاپیتان بدشانس در رویای چهارمین المپیک / احتمال بازگشت به اوج شیوع کرونا / ساز ناکوک مدیران مبارز

نقش دوست سلطانی فر در انتخاب ویلموتس! / طلب قدیمی به اسم کمک قرض الحسنه زنده شد؟ / هرکس زیر آب مرا زد خودش غرق شد! / دوری ۶ ماهه انصاری از میادین تایید شد

در کمین پاستور ۱۴۰۰ / مجادله استارتاپ ها و تامین اجتماعی / جرم سیاسی یک گام به پیش / حباب ۷ میلیونی جناب خودرو!

آرشیو
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو